Hamilelik belirtileri

Allah razı olsun çok teşekkür ederim

Meraba arkadaşlar, adetime 9 gün var yumurtlamadan beri göğüs agrım hiç geçmedi ara ara kasıklarımda agrı ve midemde bulantı da oluyor ama cok değil acaba hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Sağ kasığımda sızı vardı bide çok uyku hali vardı bende sabahları çok zor uyanıyordum bugünde sırt ağrısıyla uyandım. Bende bunlar oldu belirti
Kaç aydır deniyordunuz? Korunmayı bırakınca mı adet döngünüz şaştı, önceden düzenli miydi?

Merhaba geceleri bende siz gibiyim.tarif ettiğiniz şeylerden bazıları var.ama umutlanmaya bile korkuyorum.mide bulantısı çok fazla yok bazen.adet günüme 10 gün varken goguslerimde aşırı hassasiyet oldu normalde olmaz.halen sis ve ağrılı gibi dokunmaya korkuyorum açıyor.reglime 4 gün var.akinti çok var.bi cevabınız olur mu içim kipir kipir.tamam hamileyim dediğimde hep hayal kırıklığı şimdi düşünmemeye çalışıyorum ama aklımdan çıkmıyor.

Merhaba bunu öğrenmemin en garanti yolu test yapmaktan geçiyo. Eğer olumsuz sonuç alıp çok fazla kafanıza takacaksanız adet gününüz geçsin öyle test yapın. Benim ilk iki ay gecikmem olmustu bütün belirtiler vardı ama hamile değildim sanırım vücut hamileliğe kendini alıştırıyor.allah gönlünüze göre versin inşallah güzel sonuçlarınızı alırız

Uzun süredir korunmuyorduk önceden düzenliydi son aylar da çok düzensizleşti ovülasyon yaptım ilk aydan oldu
Benimde yumurtlamam ayın 1 di gördüm sonra şeffaf akıntı geldi bende sonra aradan 2 hafta geçti suan belim agrıyor acayıp derecede adetim düzensiz adet olacam da diyemem 4 gün önce erken gebelik testi yaptım bişe çıkmamıştı

Üzerinden çok geçmiş ama benimde sarı akıntım oluyor regl 3 gün geçti gebelik olabilir mi acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…