Hamilelik belirtileri

Rabbim hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar versin canım, sağlıkla kucağınıza alın İNŞALLAH, bende 3 yıllık evliyim 3 kez kimyasal 4.de bebek oluşmadığı için zorunlu kürtaj ve son olarak da 9 aylık kızımı kordon dolanması nedeniyle 3 ay önce kaybettim, ölü doğum yaptım, tam 5 gebelik ah neler çektim.. Tam herşey yolunda, beşiği, herşeyi hazırken çok büyük bir acı yaşadım.. Bu yara kapanmaz ama işte insan yine de umut ediyor bizde korunmuyoruz bakalım herşey kısmet, RABBİM kimsenin kucağını boş bırakmasın, benimle birlikte herkese dua ediyorum Lütfen bizlere de dua et

Benim adetime 1 gün kaldı ve hasta olacakmısim gibi ara ara karın ağrım oluyor. Bence geçene kadar bekle âdet tarihinin. Bende de lekelenme oldu çünkü
Bnmde adetime 5 gun kala kahve leke gordum ilkgunu ikigunde lekelnmeyle btti adet olmdm ve adet gunu idrar testi yptim negatf bugunde adet gununden bu yana 3.gun oluyr gcmis mi diyim bilmiyrm dundn beri hafif bulntilar bas agrilari basladi bnde halszlik fln

Yok onu biliom canmbnm sadece. Kacincı haftada kanda gebelik cikti dmek istemistim bide belirtilerin tam olarak nezmn basladi kacinci haftasinda
Anladım canım adete 5 gün kala kasık ağrılarım batmalar felan olmuştu hazımsızlık vardı test yaptım silik çıktı sonrada kan verdim ozaman 17.65 çıkmıştı

Anladım canım adete 5 gün kala kasık ağrılarım batmalar felan olmuştu hazımsızlık vardı test yaptım silik çıktı sonrada kan verdim ozaman 17.65 çıkmıştı
Bnde adetime 5 gun kala koyu khve lekeler grdum 3gun srdu bidaha ne geln ne giden oldu 5 gundur hafif bulnti hissimde oluyr iki gundr idrar yptim negatf bgun kanda varsa cikrmi yoksa idrar gbimi oda

Oyyy Allahım senin yüzünü güldürsün gönlünce olsun her şeyin.senin imtihanında evlat demek ki dua et şükret rabbim daha kötüsünü yaşatmasın önce sana sonra da olacak bebeklerine sağlık versin canım benim

Bende bu ay belirtilerden çok şüphelendim. Adetime 1 hafta var bugün test yaptım çıkmıcağını bile bile çokçokçok silik Bi çizgi hatta var mı yok mu emin olamadım bile attım çöpe dikkate değer görmedim zaten gebelik olsa bile çıkmazdı yine de yapmak istedim eğer bu ay hamile değilsem vücuduma çok kırılıcam bu kadar da yalandan belirti olmaz çünkü. Belirtilerim şöyle yumurtlama dan beri geçmeyen göğüs ağrısı dolgunluk meme ucum dışarı çıktı biraz. Adet ağrısı hatta bugün adet oldum sandım lavaboya koştum. Yataktan kalkarken yada ani hareketle kasığıma sancı giriyor. Saniyelik baş dönmem oluyor. Bir de vücut sıcaklığım normalden yüksek gibi ölçmedim ama normal de benim göbek ve bel kısmın hep soğuktur dokunuyorum hep sıcacık. İnşallah hepsi psikolojik değildir. Bu ay hsg çektirdim belki de ondan bu kadar umutlandım bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…