Hamileliin en erken belirtileri nelerdir?..Acil kzlar

Kızlar 1 aydır moralim bozuk olduğu için siteye fazla uğrayamadım. Doktor kimyasal hamilelik yaşadığımı söyledi. Döllenme gerçekleşmiş ama bebeğim tutunamamış. senağlama Tüm hamilelik belirtilerini taşıyordum ve adetim bile 3 gün gecikmişti. Sonrasında çok yoğun bir kanamam oldu. Ve herşey bitti. Ama her ay yeni bir umut. Pes etmek yok. 13.nde tekrar yumurtladım. Yine aynı belirtiler başladı. Kasıklarımda hafif ama devamlı bir ağrı var. Bakalım hayırlısı. Ama bu sefer kendimi fazla kaptırmıycam. Sonra çok üzülüyorum. Adet olduğum günün akşamı eşim eve geldi merakla sordu "adet oldun mu "diye. Bende sanki biri bana bişey desin diye bekliyodum .. O anda beynimde şimşekler çaktı, birden bağıra bağıra ağlamaya başladım. Eşimi bile suçladım. :kedi: "zaten sen benim kadar istemiyodun, sevinebilirsin " diye bir sürü şey söyledim zavallı kocacıma. Adam da neye uğradığını şaşırdı. Sarıldık falan. Neyse böyle işte.

Hoşgeldin aramıza Sema'cım....

mrb arkadaşlar bende geçen ay düşük yaptımm. 2senelik evliyim evliliğmin 6.ayında hamile kaldım yine düşük yaptım ve oazmandan bu zamana hamile kalamadım geçen ay hamile kalmışım haberim yok adetimin üsütüne geördüm.bilmiordum ama kanamalarımdan anlıodum .kürtaj olmadım. ve buayda rahimimde çok ağrı var şidddetli kasıntı ağrı girio anlamadım.neden s,zce

arkadaşım eğer hamileysen ne diyeyim bravo ne kadar şanşlısın öyle biz okadar uğraşalım tutturamayalım keşke bizide bulsa o şanş öyle .....:1shok:delikafadulden

bizdemi adamları denize soksak...kış geldi olmaz artık...çocuk olsun derken adamları zatüre ederiz...kaydirigubbakcemile3 :kedi:

slm kızlar bnde belirtilerimi sizinle paylaşmak istiyorum.2senelik evliyim korunmuyoruz çocuk olmuo 2senede 5-6dra gittim pko olabilir dediler işte ara ara farklı drlara gittiğim için klomen falan kullandım ama tedaviye devam etmedim zamana bıraktım şimdi eylülün 28inde dra gittim iltihap var dedi ilaç ve fitil verdi kullandım adetin 3.günüde kolmene baçlıcam ama adet olamadım ben 30günde bir oluyorum çok nadir geçikir 3gün geçti bn normalde adet olucağm zaman kasığımda çok ağrım olurdu iltihaptan dolayıda olurdu ama bu ay pek ağrım yok arada bir biraz keskin bi ağrı sağ kasıkta var göğüslerim şiş ama ağrımıo hafifde bel ve baş ağrım ve halsizlik var acaba hastalanıcakmıyım hamilemiyim cesaret edemedim teste 1hafta geçsin dedim çünkü hep hüsrana uğruyorum yarın sabah ilk idrarla yapıım diorum ya bakalım kıslar yardımlarınızı bekliyorum allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah cevaplarınızı bekliyorum:sinifsinif:

1.mide bulantısı,baş dönmesi
2.yorgunluk ve sürekli uyku hali
3.alt karında şişkinlik
4.akıntının artması
5.göğüslerin şişmesi hassasiyet
6.göğüs uçlarının renginin koyulaşması
7.sık sık idrara çıkma
8.bel ağrısı
9.ağızda kuruluk
10.ağızda metal tadı hissetmek
11.kokulara aşırı hassasiyet
12.iştah artması
13.mide yanması
14.idrar kokusunda değişme
15.kasıkta batma,kramp
16.gazlı olmak
17.eklemlerin ağrıması

bende 4 7 8 9 17 var hayırlısı artık... bunların dışında bildiklerinizi eklerseniz sevinirimm

Son düzenleme:

canım çok güzel bi bilgi paylaşmışsın teşekkürler bn pek sanmıyorum hamile olduğumu ama bnde şuanda ağızda kuruluk,gazlı olmak (kusura bakmayın):),eklem ağrıması hafif,sağ kasıkta batma,bel ağrısı,göğüs şişmesi,akıntı hafif,mide yanması (ama o gastrittende olabilir):),birazda şişkinlik var nerdeyse hepsini yazdım ama:roflol:böle ama çok çok rahatsız edice değil bende

canım hayırlısı bir adetin geçsin en az bi kesin cevap için 10 gün bekle doktorların dediği gibi acele etme bakalım hayırlısı tüm isteyenlere versin Rabbim...

canım hayırlısı bir adetin geçsin en az bi kesin cevap için 10 gün bekle doktorların dediği gibi acele etme bakalım hayırlısı tüm isteyenlere versin Rabbim...

amin cnm rabbim hepimizede anneliği nasip etsin buarada busabah ilk idrarla tahlil yaptım negatif çıktı bugün yarın hastalanırım sanırım zaten pek ümitlenmiyodum çok üzülmedim hayırlısı olsun diorum herzaman her şerde bi hayır her hayırdada bi şer olurmuş herşeyin en iyisini rabbim bilir yinede ona şükürler olsunki çok ciddi bi rahatsızlığım yok demekki herşey için zaman lazım çok zorlamamak gerek bn 2senede bunu öğrendim ve her zaman rabbime sığınıyorum hem böyle yapınca insan çok üzülmüyor biliyormusunz?hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar allah anneliğinde hayırlısını nasip etsin cümlemize:CüvCüv:

amin canım olsun senin içinde benimde içinde en hayırlı zaman kesin vardır...sabır..

halsızlık,mıde bulantısı ve ıdrarın rengınde ve kokusunda deısıklık sık ıdrara cıkma benım yasadıgım erken belırtıler bunlardı

ya kızlar bndede sol tarafım agrıyor bıcak batırır gibi oluyor idrarımın rengi değişiyor bazen asırı koku oluyr ne iğrenç bir durum ya.ama bir türlü ayırt edemiym tek ayırt ettiğim sol tarafımın agrıması kasıgımın yani o olmazdı adet olcağım zmn bugünde biraz halszlik var bide vajinamda sızımı desem ya sanki acı sürmüş gibi yanıyr snki anlamadım.bide ayagım hariç elim vücudum yanıyr.adetim bu ayın sonuna ama bakalım ilk deneyimim olcak

:roflol: şimdi güldüreceğim sizi ama benim tüm belirtiler grib olmamın habercisiymiş sanırım çok hasta oldum bugün sabahtan beri ama yine sizden vazgeçemedim..ilaçta alamadım ya hamiş falansam diye hayırlısı ama çok çokta umutlu olmayın ki benim gibi hayal kırıklığı olmasın..

Her ay o belirtileri yaşıyorum hatta öyle sık idrara çıkıyorum ki kendimi kaptırıp günde 10 u bile geçiyor bazen.Bakıyorum göğüslerimde şişme oluyor,iştahsızlık,halsizlikoluyor ve daha bi sürü şey yani eğer insan kendini öyle olacağı ümidine kaptırırsa bütün belirtileri yaşıyor zaten.Benim_olan arkadaşa katılıyorum en son grip oldum ilaçta kullanamadım berbat bi hafta geçirmiştim arkasından da kırmızı kart yedik bi kaç günde öyle süründük yani demek istediğim tecrübe etmiş arkadaşlar ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklardır.Ben o belirtilere çok inanmıyorum artık açıkcası.

canım, yumurtlamandan itibaren kaçıncı günündesin bugün?

mrb zehra bnim o sürekli oluyor yumurtlar çatlarmış o zman doktorum demişti.bende geçen ay düşük yaptım.ilaç kullandım doktorumda bu ay yeniden gebe kalabilirsin dedi.tiroid de var:Çok üzgünüm çoook çok morelim bozuluor bu ayda rahimimin içine ağrı saplanıo sürekli neden oluyor anlamadım.geçen ay düşük yaptığım için ne zman adet olucağımıda bilmiorum ve hala adet görmedim geçen aydan bu zmana birde bu bnim 2. gebe kalışım ve 2 sindede düşük yaptım artık çk sıkıldım yaaaaa:çok üzgünüm:

14.gnmdede dayanamadım bugün yaptım test negatif çıktı.yumurtlama hesaplamasını pek yapamadım ilk deneymim olckta.şimdi bu ay adet olursam bttktn sonramı çlşmalara başlanıyr?bnm adet döngüm 21 gne bir oluyr.bu ayın 6.ilişkye grdk adetim 29 undaydı ynkş htrlamıyrsam en iyisi yazıcam artık eşim cok istyr bn pek istmyrumda.annelik sorumluluk işi ya hazrmıym blmyrm 21 yasındym bn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…