Hamileliin en erken belirtileri nelerdir?..Acil kzlar

mrb canım sen hala adet olmadınmı nane şeker bi doktora gitsene ne kadar rahatsın ben şimdiye kadar uçardım sanıırımm.ayy umarım bebiş vardır yaa:emir_bebek::Saruboceq:

mrb canım...yok daha olmadım ya bana kalsa hemen gidip kan tahlili yaptırcam da iş yerinden izin alamıyorum...çarşamba günü yarım gün tatil öğleden sonra kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum...cmtesi yaptırcaktım ama şehir dışına çıkmak zorunda kalınca gidemedim:KK43:
inşallah bebiş vardır yaa:) :Saruboceq:
bu arada benim de troid hastalıgım vardı...hergün bal ile çörek otunu karıştırp yedim her sabah aç karnına...1 ay sonra doktora gittim düzelmişti herşey normaldi...gerçi doktorum geçici bi troid seninkisi dedi ama ben yinede bişeyler yapmaya çalıştım kendimce...

sanada tavsiye ederim...çörek otunun ölümden başka herşeye deva oldugu söyleniyor..ben ufacık rahatsızlıgımda balla birlikte çörek otu yerim hep... yerimseniben

mrb canım...yok daha olmadım ya bana kalsa hemen gidip kan tahlili yaptırcam da iş yerinden izin alamıyorum...çarşamba günü yarım gün tatil öğleden sonra kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum...cmtesi yaptırcaktım ama şehir dışına çıkmak zorunda kalınca gidemedim:KK43:
inşallah bebiş vardır yaa:) :Saruboceq:
bu arada benim de troid hastalıgım vardı...hergün bal ile çörek otunu karıştırp yedim her sabah aç karnına...1 ay sonra doktora gittim düzelmişti herşey normaldi...gerçi doktorum geçici bi troid seninkisi dedi ama ben yinede bişeyler yapmaya çalıştım kendimce...

sanada tavsiye ederim...çörek otunun ölümden başka herşeye deva oldugu söyleniyor..ben ufacık rahatsızlıgımda balla birlikte çörek otu yerim hep... yerimseniben
çok sevindim çok saol yaa tavsiyeni yapıcam bakalım.bence ihmal etme kesinlikle gitmen gerekiyor haberini bekliyorum tamam görüşürzzz

çok sevindim çok saol yaa tavsiyeni yapıcam bakalım.bence ihmal etme kesinlikle gitmen gerekiyor haberini bekliyorum tamam görüşürzzz

inşallah sende faydasını görürsün...tahlil yaptırıp sonuçlar çıkınca yazarım buraya...yerimsenibengörüşmek üzere kendine iyi bak hoşçakal...

inşallah sende faydasını görürsün...tahlil yaptırıp sonuçlar çıkınca yazarım buraya...yerimsenibengörüşmek üzere kendine iyi bak hoşçakal...

bekliyorum valla heyacanla. çok güzel duygular çünkü bunlar allahım inşş tattırır sana.ve isteyenlere 2 tane düşük yaptığım için hamile olduğumu hiç bilmiordum 2 sindede adet üstüne görmüşümm sanırım tirodimden dolayı oluyor bunlarrrsende kçib görüşürzz yineezemuszemus

slm arkadaşlar çok çok üzülerek söylüyorum bugün hasta oldum:KK43:((tam adet günüm 11 gün geçmişken hasta oldum çok kötü bi duygu:KK43:((oysa ne kadarda heveslenmiştim:KK43:( şimdi yine al baştan:KK43:(

slm arkadaşlar çok çok üzülerek söylüyorum bugün hasta oldum:KK43:((tam adet günüm 11 gün geçmişken hasta oldum çok kötü bi duygu:KK43:((oysa ne kadarda heveslenmiştim:KK43:( şimdi yine al baştan:KK43:(

merhaba arkadaşlar.benim altı aylık bi bebeğim var.son adet tarihim 25 eylül ve hala adet olmadım.çok korkuyorum hamileyim diye.nerdeyse bir hafta geçti ama tık yok.tuvalete gidip gelmekten bi hal oldum.ikinci bir çocuk istemiyorum.bebeğim daha çok küçük ve çok yaramaz.psikolojim bozuldu resmen yaa.korunduğumuz halde böyle bişey olabilir mi bilmiyorum.ikinci bir bebek bebeğime haksızlık olacakmış gibi geliyor bana.ben çok gülerdim ve dalga geçerdim kazara çocuk sahibi olanlara.insanın kınadığı bişey mutlaka karşısına çıkıyor ya benim de mi öyle olacak acaba?lütfen bi akıl verin hamile olabilir miyim???

:çok üzgünüm:canımm benim yaa üzme kendinii allahda bizi böyle sınıyor dioruum.bende adeet oldum bittim.çok zor bişi yaa sana diorum ama bide benim içimdeki geçenleri bilsen allah büyük kalbini temiz tut.bizimde olucak bi gün hiç merak etmeee senağlama

bugun regli oldum:KK43:15 gun gecti

:eek:klava:kızlarrrrrr:eek:klava: hadi bakim kendiniizee gelin yaa üzülmeyinn bakim hadiiiii.bende bakın adet oldum her ay aynı durumdayım bnde tuba naneşeker kalbinizi temiz tutun kızlarrr allh büyükkk bi gün bizide tattırcak o güzzel duyguyu sizleri seviyorummmmm

saol canım doğru sölüyosun...ewet Allah büyük ve bu işler nasip, olmayınca olmuyo...ama umudu kesmemek lazım..napalım biraz daha sabredicez...Allah hepimize o duyguyu tattırsın...

bişi sorcam arkadaşlar ben ağustosun 1.de eylülün 1.de eylülün 30.da adet oldum bu ay 30.da olması lazımmış ama olmadım bekliyorum sizce nezaman test yapıyım

bişi sorcam arkadaşlar ben ağustosun 1.de eylülün 1.de eylülün 30.da adet oldum bu ay 30.da olması lazımmış ama olmadım bekliyorum sizce nezaman test yapıyım

bence hemen yap canım. inşallah hamilesindir. geçikmiş adetin. :teytey:

lütfen biri bana çok acil cevap versin
en yakın bu belirtileri siz yasadığınız için soruyorum
dünden beri midem bulanıyo ama öyle böyle değil geçmedi bi türlü,
bu sabahtan beri de kasık ağrım var
ancak hamile bile olsam belirtileri göremk için erken değil mi? daha korunmayı bırakalı 11-12gün oldu?

X