hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

Amin Canım. İnşaallah Allah sana da hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasib eder.

aminn canım Rabbim tamamına erdirir inşallah ve sen dahil isteyen herkese nasip eder meleğini

canım çok uzun zamandır giremiyorum oyuzden soru sormussun ama goremedım.. nasıl gıdıyor hamılelık.. benım cok guzel gıdıyor çok şükür rabbime.. ilk kese görme sonra kalp atışı derken hep bişeleri bekliyoruz merakla biz ikili testimizi yaptırdık.. çok şükür bin şükür rabbime temiz sorunsuz çıktı 4-5 hafta içinde sende bu telaşesini endişesini yasıyacaksın boyle boyle annelık duygusu gelısıyoır demek kı :) onun ıcın herseyı yapabılıyorsun allahım bu guzel duygudan kımseyı mahrum etmesın.. tek duam isteyen herkese rabbim sağlıklı evlat nasip etsin..

15 gündür goguslerim sis ve hassas adetime 4 gun var hamilelik belirtisimi bide ara ara kasiklarima ağrı giriyor

cnm sorma mide bulantılarım baş dönmelerim var.. tansiyonm hep düşük...ben de kalp atışını duydum 23 martta hareketlerine bakıcaz dedi doktor.. sen cinsiyetini öğrendin mi? bi de b bulantılar daha ne kadar sürecek hiçbişey yiyemiyorum

bennim çok bulantım olmadı canım.. bu arada cinsiyetimizi öğrendik kısmetse bir oğlumuz olacak :)
bu arada bulnatıların 12 haftaya kadar devam edebılır hormonlar 12 haftadan sonra duzelıyormus

bennim çok bulantım olmadı canım.. bu arada cinsiyetimizi öğrendik kısmetse bir oğlumuz olacak :)
bu arada bulnatıların 12 haftaya kadar devam edebılır hormonlar 12 haftadan sonra duzelıyormus

ayyy çok sevindim canım benim...Allah tamamına erdirsin inşallah hepimizinkini...ben de 9. haftamdayım 3 hafta daha sabretcem demekki.. neyse cnm buna da şükür... :)))cinsiyeti kaçıncı hafta öğrendin? normal ultrason mu yoksa doppler lemi bakıldı

merhaba arkadaşlar martın . de hasta oldum ve 5 gün sürdü ayın 9 u gibi de ilişkiye girdik yumurtlama haftamı değerlendirdim. benim sorum şu yaklaşık 5 gündür sürekli uyuyorum ki ben saat 3 e kadar otururum geceleri. şimdi ise saat 10 demeden uyku bastırıyo. iştahım feci bir şekilde arttı. kasık bölgemde şişkinlik var. sürekli ağlamaklıyım ağlayınca susamıyorum saçma sapan şeyler yüzünden ağlıyorum adetime 1 hafta var test için erken olduğu için yapamıyorum hamilemiyim değilmiyim sapıttım düşünmekten kafayı yiyeceğim sizce bunlar belirti olabilir mi.

cnm hamilelik belirtileri adet belirtilerinden farksız.. yorgunluk ve duygusallık çok sonra oluyor..ben 6 haftalıkken duygusallık ve yorgunluk yaşadım.. inşallah adetin gecikir de hamilesindir :)

inşallah canım ya olmazsa denemeyeceğim çünkü bayağa uzun bi süre bu sitresi bi daha yaşamak istemiyorum alt üst oldum çünkü

Genelde benim reglim düzenliydi evledkten sonra ocak ayında 10 da oldum şubat ayında iste 9 oldum mart ayında hiç bişi yok bugün

reglim geçeli 11 gün oldu .4 gün önce eczaneden test adlım sonuç negatifti. ama dahalen hstlanmaım kafaya takmıoyrum

belirtilerim: Adet olucam sandım bel ağrısı.

kasık ağrılarım ara ara sağ kasıklarım sol kasığım sabah kalkammıştım hele sancı bastırmıştı.

birde kızlar akıntım coğaldı yumrurta akı gibi yapış yapış beyaz kokusuz sürekli devam etti şuanda sarıya döndü kokusuz

birde nedensiz yere ağlıyorum cok duygusalştım

göğüslerimde acıma yok ama cok şiş hisetdiyorum sanki bir beden büyüüd ve akıntım o kadar cok ki hastlandım sanıyorum yok bişi:S bakalım yarın diyorum kan testi yaptırayım sizce bunlar belirtimi hamile kalmış olabilirmiyim ilk defa geçikti...birde geçen gece cok başım ağrıdı. teşekürler şimdiden

Birebir regl belirtileriyle aynısını yaşamıştım, ilk hamileliğimde (düşükle sonuçlandı)
Göğüste yoğun ağrı ve hassasiyet..
Karın ağrısı ve gerginlik.
Ve eklemlerime kadar vuran bir yorgunluk.
İnsana hep beklemediği zamanlarda mı geliyor güzel haberler?

kasıklarda batma, genelde adet olacakmıs gibi belirtiler yasanıyor ama sık idrara cıkma ve göguslerde dolgunluk çok oluyor

arkadaşlar gebeliğin erken belirtileriyle ilgili çok araştırma yaptım ve kendimde de takip ettiğim en erken belirti idrar kokusundaki keskinlikti diğer belirtiler kasık ağrısı göğüs ağrısı falan adetten önce de yaşadığımız belirtiler olduğu için çok belirleyici olmuyor ama hamile kalır kalmaz idrar kokusu hemen değişiyor bence en erken belirti budur...

merhaba canım benım genelde hep oluyo o koku ama malesf sonuc degılım hamıle belkı senın dedıgın farklıdır benım dedıgım soyle sankı tam olmasa agır ve lımon kokusu gıbı bıse senın dedıgın nasıl merak ettım

benimde adetime 12 gün var çok heyecanlıyım. bu ay adet günüme kadar test yapmayı düşünmüyorum. eger bebiş varsa herhangi bir belirti hissetmiyorum sadece iki gündür çok halsizim. hayırlısı.

canım nasıl gidiyor cinsiyetiniz ne?

merhaba cnm yeni gördüm mesajını sen doğurmadın daha dimi :)) bizim cinsiyet erkek canım..29. haftam bitmek üzere ama bu aralar kasılmalardan dolayı ilaç içiyorum ve yatıyorm sanırım iki ay yatıcam ( dua et..bu arada senin oldumu hiç bu kasılmalardan

önümüzdeki hafta doğum yapacgım bugüne kadar hıc kasılmam da olmadı gayet güzel geldık bu güne :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…