hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

İyiyim biraz daha ama sadece çok kanamam ve karnımda yanma hissediyorum. Bazen dayanılmaz oluyor. :KK43: Ve tv deki bebek bezi maması v.s reklamları görünce çok kötü oluyorum hepsi bu :KK43:

Canım tahmin edebiliyorum çok zor Rabbim sabır versin ama kendini toplaki gelecek aya inşallah sağlıklı bir gebeliğe başlayasın

arkadaşlar benim bat 8 mart.daha 10 gün var ama bugün hapşırırken kasığımda feci bir acı hissettim.önceki gebeliğimde de böyle olmuştu.acaba bebiş gelmiş midir,meraklıyım:)

arkadaşlar benim bat 8 mart.daha 10 gün var ama bugün hapşırırken kasığımda feci bir acı hissettim.önceki gebeliğimde de böyle olmuştu.acaba bebiş gelmiş midir,meraklıyım:)

Canım belki hissediyor olabilirsin ama adet belirtileriyle gebelik belirtileri çok benziyor ya da farklı bir belirti de olabiliyor. Biliyorum çok zor sabretmek fakat adetinin gecikmesi en büyük belirti bence. Onu beklesen daha iyi olacağı kanaatindeyim.

Kızlar ben butun belirtileri yasadım bel agrısı kasık agrısı regim yaklastı canım deli gibi tatlı isterdi hiç istemedi gögüs uçlarım cok hassastı ve sonunda Degerim27 cıktı 2 gun sonra 40 tabi benim içime kurt dusmustu ama doktorum sorun degin artar daha dedi bugün gittimde tam bir hafta aradan sonra yani degerimin 60 oldugunu ve kimyasal gebelik yasadıgımı öğrendim aglamaktan gözlerim şişti 8 aydır deniyoruz bu sefer oldu dedim buda kimyasal çıktı ve şuan reglim geldi.. Çok uzgunum

Size çok önemli bi tavsiyede bulunacam sakın erken test yapmayın bırakın adetiniz 5-6 gün geçsin... Erken yaptığınızda değeriniz düşük çıkarsa içiniz içinizi yiyor stresten bebek yerleşecekse bile yerleşmez o kadar stresli günler geçirdim ki yükselcek mi değer diye nerdeyse kalp çarpıntısından hastanelik olacaktım.. Bekleyin adetinin iyice geciksin öğrenin ama tam öğrenin aklınında şüphe kalmasın..

sağ ol canım. Doktor demişti zaten b hcg değerim düşünce. Bu bebek düşecek dedi ve ertesi sabah da aşırı bi kanma geçirdim hala devamediyor anladım yani :KK43: doktorum ilaç vermeyeceğim ve de kanaman olursa hiç korkma o kendini temizler ve bir sonraki gebeliğine engel olmaz dedi. korunmaya da gerek yok dedi tabii bu sağlığımı etkilememesi benim için bir nimet ama onu kaybetmek çok ağır :KK43:

canim mevlam sana sabir ve hayirli evlatlar nasip etsin ins...

slm kızlar tesadfen baktım TEKASUR arkadaşımızın yazdıklarını ve ne kadar üzüldüğünü gördüm canım seni çok iyi anlıyorum 3.5ay önce 4aylık meleğimi kızımı kalbinin durması sonucunda kaybettim hemde ilk aylar kanamam vardı sürekli iğne kullanıyodum tam tehlikem geçti çok şükür herşey yolunda dedim ama bi sabah karnım ağrıyo diye dr gittim meleğim artık yaşamıyodu sadece 2kez kıpırdamasını hissetmiştim çok kötü tarif edilemez rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın derlerdi ya şimdi daha iyi anlıyorum o sözü oğlum var bitane ve hala kardeşi olacak sanıyo anlatamadımki ona nasıl anlasın :2: oda küçük daha 3.5yaşında tek istediğim yeniden hamile kalmak sende moralini yüksek tut rabbim bi daha verir inş. isteyen herkese versin hamilelerede hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin...

slm kızlar tesadfen baktım TEKASUR arkadaşımızın yazdıklarını ve ne kadar üzüldüğünü gördüm canım seni çok iyi anlıyorum 3.5ay önce 4aylık meleğimi kızımı kalbinin durması sonucunda kaybettim hemde ilk aylar kanamam vardı sürekli iğne kullanıyodum tam tehlikem geçti çok şükür herşey yolunda dedim ama bi sabah karnım ağrıyo diye dr gittim meleğim artık yaşamıyodu sadece 2kez kıpırdamasını hissetmiştim çok kötü tarif edilemez rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın derlerdi ya şimdi daha iyi anlıyorum o sözü oğlum var bitane ve hala kardeşi olacak sanıyo anlatamadımki ona nasıl anlasın :2: oda küçük daha 3.5yaşında tek istediğim yeniden hamile kalmak sende moralini yüksek tut rabbim bi daha verir inş. isteyen herkese versin hamilelerede hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin...

Öncelikle çok teşekkür ederim gerçekten yaşadıklarım zordu hevesim kursağımda kaldı diyebilirim. Yeni toparlandım. Bu arada Allah sana da sabırlar versin. Yaşadıkların kolay değil. Ve onu hissettikten sonra ve cinsiyeti dahi belliyken kaybetmek daha zor. Ama elden gelen ne ki? hiçbirşey.. Ve belki kim ne derse desin onun tesellisi olamaz. Hiç değilse oğlun varmış. Hepsinin yeri farklıdır fakat desteğini oğlından ve eşinden almalısın. Rabbim evlatlarımızı cennet meleği yaptı. Onlar günahsız gitti. Şefaatimize vesile olur inşaallah.. Dualarımızı yapalım huzur onda...

Allah'ım sen sakla!! sen herkesin evladını koru Rabbi'm... nolur kimse evlat acısı yaşamasın :KK14:

kızlar yaa benim adetlerim korunmayı bıraktıktan 3-4 ay sonra düzensizleşmişti son 3 aydır düzene girdi tekrar.
neyse her ay adetim gelmeden önce adet sancım olur gögüs uçlarım acır bu ay aksine herzaman olan adet ağrım hiç yok gögüslerimde hiç acı yok sanki adet günlerim değil dün adet günümdü bir hafta gecikirse test yapıcam size sorum böyle adet ağrısı görmeden hamile olan varmı bu ayda gelmezse meleğim rahim filmi çektirmek istiyorum yaaa Allahım kimseyi evladsız bırakmasın çook zor be arkadaşlarr aramak

kızlar yaa benim adetlerim korunmayı bıraktıktan 3-4 ay sonra düzensizleşmişti son 3 aydır düzene girdi tekrar.
neyse her ay adetim gelmeden önce adet sancım olur gögüs uçlarım acır bu ay aksine herzaman olan adet ağrım hiç yok gögüslerimde hiç acı yok sanki adet günlerim değil dün adet günümdü bir hafta gecikirse test yapıcam size sorum böyle adet ağrısı görmeden hamile olan varmı bu ayda gelmezse meleğim rahim filmi çektirmek istiyorum yaaa Allahım kimseyi evladsız bırakmasın çook zor be arkadaşlarr aramak

Vallahi canım ne diyeyim bu belirtiler kişiden kişiye değişir tabii. En iyisi adetin gecikince test yapman...

tekasur arkadasım geçmiş olsun öncelikle. umarım allahım bir an önce annelik hayallerine kavuşmanı sağlar. bende aralık ayında bebeiğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım.gerçekten çok zor allah kimseye yaşatmasın. bu ay bekliodum ama olmadı inşallah hepimiz bir an önce kavuşuruz bebişlerimize.

X