hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

benim belim kasıklarım çok ağrıyo vede çok halsizlik var ama şöyle söyliyim ozaman benim adetlerim düzensiz olduğundan son 1 yıldır o yüzden bende geçen aya göre yani 21.ni bekliyorum

Arkadaşlar öncelikle Allah isteyen herkese nasip etsin...Ben de hamile olduğumu yeni öğrendim...Belirtilerimi yazmak isterim.Ben adet olmadan 10 gün önceden adet belirtilerini yaşamaya başlayan biriyim.Adet sıkıntılarıyla birlikte aşırı da gergin oluyorum.Bu ay hiç gebelik beklemediğim bir aydı aslında.ılk olarak hiç sinirli olmayışım ilgimi çekti. Ama kasıklarımda ve göğüslerimde neredeyse adet olacakmışım gibi inceden sızı vardı. Bunlar adetime bir kaç gün kala ortaya çıkan belirtiler...Hani reglisiniz de bir türlü sökülemez ya öyle bir ince sızı yaşadım.Göğüslerim ise çok şiş olmakla beraber regl öncesi gibi taş gibi değildi .Daha az acıyordu ama acıyordu.Tabiki herkeste bu belirtiler farklı ama ben de iştah kapanması oldu mesela...Bir de şimdi düşününce farkettim , yumurtalıklarımda içeriden bir gıdıklanma gibi atma gibi bir his yaşadım bu ay...Adetim 2 gün gecikince d eidrar ve kan testi ikisinde de gebelik çıktı hayırlısıyla tamamlanır inşallah...Sevgiler herkese...

çok sevindim canım ne güzel bi haber hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah
ben dediğim gibi bi ayın 6.da pazar günü lekelendim kendimce galiba yumurta çatlaması dedim bide dün baya katı koyu kahve bi akıntı geldi geçti şimdide acaba diyorum yerleşme olabilirmi
benim öyle göğüslerimde falan hiç bişeyim yok zaten hiç olmazdı adet olacağım zamanda sadece kasıklarımda ince sızılar hissediyorum havalar ısındı birden sabahları kalkamaz oldum ve bütün gün esniyorum bide 3 gündür midem bulanmıyor ama böyle bi acayip his var midemde bulanmaya yakın gibi bişe
test yapsam çıkmaz daha adetime 7 gün var doktora gitsem acaba sorsam yerleşme kanaması olduğunu anlarmı diye oda güler diyorum daha ilk denemede gelmiş merak ediyor diye :))

cnm çok sevindim allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş.aynı belirtiler şuan bende var cnm.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar darısı isteyen herkese olur inşallah ...Ama esas adetiniz geçer geçmez kendini belli ediyor onu da söylemeliyim...Sevgiler...

Melisaxcım tabiki ben bu konuda otorite değilim. Her bünyede farklılık gösterebilir. Kanda çıkar ama idrarda çıkmayabilir.Aslına bakarsan ben 27 günde bir regl oluyordum fakat bu ay hava değişimi sebebiyle biraz gecikti sanırım diye baya rahattım 30. güne gelince iki tane idrar yaptım ikisinde de çift çizgi çıktı , kanda ise 515 çıktı değerim.Belki çıkar şüphe varsa test yap bence , riske atmaki hazırlıklara bir an önce başlayasın...Vitaminin beslenme biçiminin bunlar çok önemli...

ne kadar şanslıymışsın azize bende yapsammı yapmasammı diye düşünüyorum hcg hormonuyla ilgili bitakım araştırmalar yaptım
bişe soracağım sana 5 gün önce yaptım diyorsun miden çok bulanıyormuydu çok önceden

azizeciğim ne kadar şanslıymışsın bu konuda benimde adetime daha 6 gün var bugünü saymazsam bende sabırsızlanıyorum yapsammı yapmasammı çıkarmı diye? sırf bu yüzden hcg hormonu ile alakalı bi takım araştırmalar yaptım ama ne zaman yani kaçıncı gün idrara karışıyor bulamadım? bişe soracağım sana miden bulanıyormuydu yada ne zaman bulantılar başladı?

Bünyeye göre farklılık gösteriyor canım bana da arkadaşım 10 gün geçmeden idrarda çıkmaz demişti 3 gün geçmişti ve çizgiler çok netti. O yüzden net bir şey söyleyemiyorum test yap ama olumsuz çıkarsa illaki olumsuz olacak değil...Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah...

amin canım inşallah nasip eder herkese öncelikle hayırlıysa olsun tabiki hepimiz için
sende çok şanslıymışsın peki neyden sonra 3 gün geçmişti yumurtlama dönemimi yoksa yumurtanın rahime yerleştikten sonra 3 günmü
bende yumurta çatladığında az bi kan gelmişti o günü değerlendirdim tabiki ve ondan bir hafta sonra yine kahve katı bi akıntı inşallah diyorum yerleşme kanamasıdır bu dediğim geçen pazar ayın 13.de oldu ama hcg hormonuymuş mide bulantısına neden olan benim pek bulanmıyor sadece dün akşam ve bu sabah hafif bulandı

Benim reglim 3 gün gecikmişti , ama her bünyede bulantı olmayabilir. Ben üstelik d ereflü hastası olmama rağmen hiç bulantı hissetmedim ama adet günüme yakın kokuda hassasiyet ve kasıklarda ince sızı olmuştu.

hayırlısı olsun canım allah analı babalı büyütsün
bende sandımki daha regl tarihinden önce öğrendin
çünkü bazı şanslı kadınlarda reglden bir kaç gün öncede belli oluyormuş benim adet tarihime var daha bi hafta çıkmaz sanırım

tatlım eğer hamileysen kesinlikle çıkar...
bendeki belirtiler,göüslerimdeki şişlik ve ağrıydı dokunamıyodum adetime 12 gün kala başladı.
bide karnımda gaz şişkinlik vardı ve takvime baktım tam 5gün vardı adetime bi yapıyım dedim inanamadım ikinci çizgiyi görünce...istersen sende bi yap canmm.

bende hiç bulantı yoktu canmm...en önemli belirti herzaman memelerdeki ağrı ve dolgunluk oluyo dokunamıyosun benim öleydi anlamıştım hamile olduğumu.
inşallah seninde bebişin göbüşüne konmuştur tatlım.

olurmu öle şey...10 gün geçmesi nedemekmiş.
o eskidendi. şimdiki testler çok hassas oluyo adet gününden önce bile eğerki hamilelik varsa kesinlikle çıkıyo ben yaşadın ve arkadaşlarımdada öle oldu.
ama gününden önce yapmıyosan bile tam gününde varsa çıkar.

benim yaptığım testin fiyatı bile çok ucuzdu ona rağmen çıktı...
bebiş varsa öle bi çıkar ki...

inşallah canım ya çok heveslendim bi sanki hamileymişim gibi bir his var içimde nedense ama göğüslerimde malesef hiiiiç bişe yok :) gerçe ben göğüslerimde adet olurkende hiç bişe fark etmezdim belki o yüzden hamileykende normaldir hemen şişmemesi falan ama kasıklarımda hafif sancı, yorgunluk halsizlik, çoook hafif mide bulantısı gibi bişeler var arada sırada ağzımın tadı bozuluyor idrarımda arttı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…