hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

canım valla ben çalışmalardan sonra baya araştırdım önce fallop tüpleri yakalıyor yumurtayı sonra sperm sarıyor ve sadece bir tane spermi alıyor içine tüp deiğerleri dışarıda kalıyor ve orada birleşip hücre bölünmesi başlıyor takriben döllenmeden sonra 4-5 içinde bir yolculukla yumurta ve sperm rahimde yerleşiyor ve hücre bölünmesi orada devam ediyor çocuğu besleyecek hücreler bir tarafa geliştirecek olanlar diğer tarafa bölünüyor o arada bir yerleşme kanaması olabiliyor. Benim 4. günüm yumurtlamamda kasığımda hafif sızılar var birde dün gece birden göğüs ağrım başladı ama tam göğsüm değil koltuk altı tarafıma doğru şimdi biraz azaldı gibi ama dün gece baya hassastı.. Hep belirti arıyoruz kendimizce işte...

hmmm tamam anladım ben d. k. hapı kullandığım için tabiki 28 günde bi adet oluyordum bu hapsız ilk ayım bakalım günler değişmezse pazartesi 14. gündü ve o güne kadar her gün çalıştık ne olur ne olmaz diye pazartesiden sonra 2 günde bir deniyorum yani inşallah olurda tutturduysak önümüzdeki günlerde tutunma olacak
ama hesap kitap gerektiriyormuş bi çocuğun dünyaya gelmesi ne kadar zormuş gerçekten baya uzun yol bırakıyor arkasında allah işte nelere kadir

dejavu
peki normalinde ne zaman adet olmalısın geçen ay hangi gün oldun?
ay belkide hamilesindir bu anlattığın belirtileri çok kişi yaşamış baksana ne güzel olur inşallah senin için dua ediyorum

dejavu
peki normalinde ne zaman adet olmalısın geçen ay hangi gün oldun?
ay belkide hamilesindir bu anlattığın belirtileri çok kişi yaşamış baksana ne güzel olur inşallah senin için dua ediyorum

benim daha çok var geçen ay 24 ünde olmuştum yumurtam daha pazartesi günü çatları dr gittim o günde çatlamış dr dedi.Ben netten baktım göğsün böyle olunca, döllenmeden itibaren 4-5 içinde göğüste hassasiyet olabiliyormuş en erken belirti verende göğüslermiş zaten ama benim sadece sağ göğsüm ve özellikle koltuk altımın aşağısına doğru acayip tahriş olmuş gibi sızlıyo bazen geçiyo yine başlıyor şimdi oturdum misal koltuğun ah diye diyee dayandım tam kenarı olunca sızlatıyo.. Benim göğüslerim reglimde bile böle olmazdı hiç böyle birşey yaşamadım inşallah vardır ama belirti de aramak istemesem de elimde değil sağol arkadaşım duan için cümlemize yaşatsın o güzel duyguyu İnşallah..

bizim günler hemen hemen aynı :))) bende en son mayısın 25 regl oldum bidaha doğum kontrol hapın günü gelincede içmedim bırakayım artık vakti geldi dedim
10. ve 14. günler arası her gün çalışma yaptık eşimi bıktırdım artık zaten 14. günden sonrada 2şer gün arayla bakalım hayırlısı ben pek ümitli değilim çünkü çoook uzun yıllar d. k. hapı kullandım tek hiss ettiğim karnımdaki batışmalar sancılar başka bi değişiklik yok hatta annem dedi normal artık hapın etkisi yok oradaki hareketleri hissedersin dedi
neyse hayırlısı olsun bakalım inşallah vardır ikimizdede bişeler

biz 14. günden sonra bir daha yapmadık eşimde rahatsızdı biraz bir de ben dr gitiğimde yumurtam yeni çatlamış o akşam oldu çalışma zaten biliyorsundur yumurta 12-24 saat canlı kalıyor ben pazar gece yada pazartesi sabah yumurtladığım için zaten pazartesiden sonra etkisini yitirecekti ama dr gittiğimde sadece büyümüş bugün yarın çatlar deseydi bende 18. güne kadar felan çalışmada buluncaktım.. Şimdi beklemedeyim.. Göğsüm çok acayip yanı yaa kolum bile değdiğnde ki mecburen değiyor koltuk altımın altı olduğundan sızı oluyor bazı zaman şiddetli bazen hafifliyor... Bu kadar erken olur mu bilmem ama herkes ilk göğüsler hassas oluyor diyorlar bilemiyorum. Pazartesi İstanbul'a gitcem anneme Eskişehirdeyim ben.. Cumartesiye kadar kalcam zaman geçsin.. Annemin daha haberi yok geçen ay klomen kullandığımda da söylemedim ama gidince sölicem bekliyorum diye çünkü dikkatli davrandığımda garipsemesin... İnşallah bu ay güzel haberler alırız. Ne zaman test yapacaksın 24 ü perşembe geliyor benim regli tarihimin ayı doluyor ben cuma yada cumartesi 1-2 gün geçince yapcam ama nasıl sabredeceksek...

ay sorma ya insan hiç bekleyemiyor ama kendi kendime de diyorumki bi dur daha ilk denemen saçmalama bekle gecikmesini birazda fazla meraklı ve araştırmacı insan olduğum için belki adetime 1-2 gün kala yapa bilirim sadece testi merak ettiğimden yoksa en mantıklısının adet gecikmesini beklemek olduğunu biliyorum tabiki ama başka konulardada çok okudum önceden positif çıkanlar varmış bakalım hayırlısı
neyse gene senin annen çok uzak değilmiş benimki taaa almanyada hepten yanlızım :)))

yumurtamın çatladığı gün bende çalıştım bende lekelenme oldu bazı kadınlarda oluyormuş çatlayınca azıcık kan şeklinde sıvı geliyormuş bakalım ilerki aylardada gelecekmi

efet beklemek çok zor aslında araştırmak güzelde hep belirti arıyoruz bu seferde. Ben en azından 24 üne kadar beklemek istiyorum geçen ayki regli günümde yaparım en erken kendi alıkoymak içinde uğraşlar bulurum kendime yoksa dayanamaz yaparım.Benimde ilk denemem ama daha önce test denemelerim oldu regli gecikmem olmuştu geçen sene ilk defa 10 gün o zaman yapmıştım meğer yokmuş prolaktin yükselmiş birkaç ilaç kullandım düşürdük. Zaten bebek düşünmüyordum bir de kıştı yine reglim gecikti dr rahmiden kalışma var dedi birde hormonda hcg isteyince şüphelendim sonuçları almadan gebelik testi yaptım çıkmadı hormonda temizdi nitekim oldum reglimi. İlk somut testim bu olacak.. Anneler özleniyor her an gidemiyorum kötü oluyor şimdi gidiyorum ki son haftalarda burada olayım dedim test yap kan tahliline git felan dr burda.. Aradan çıksın sonra gidemem belki risk felan olur... Yer altında olmasın da gözden ırakta olsun canımm geçer bu hasretlerde...

April 10 gün çok fazla neden bu kadar bekledin ki idrar testinde çıkması lazım

ewet uzun bisüre ama geçen ayda 10gün geçmişti test negatifti ...ondan bekLiyordum fakat dayanmak zor oLuo testimi aLdım yarın sabah yapıcam bakaLım çokk heycanLıyım çokkk........eyvahedigeldismile

ewet uzun bisüre ama geçen ayda 10gün geçmişti test negatifti ...ondan bekLiyordum fakat dayanmak zor oLuo testimi aLdım yarın sabah yapıcam bakaLım çokk heycanLıyım çokkk........eyvahedigeldismile

ayy bak heyecanlandım bende yapta haber ver geçen ay zaten tutmadığı için negatif çıkmış 10 günde ama varsa şimdi 10 günde pozitif çıkar çıkmazsa zaten yoktur çokton hormon salgılanmaya başlamıştır çok geç yumurtlama olduysa ancak o zaman geç çıkıyor o da 35 günde bir regli olanlar için geçerli benim 30 günü geçer hep daha iki haftam var test yapmama zor sabrediyorum.. Hadi hayırlısı..

april test yaptınmı ne çıktı sonuç bu sabah yapacaktın hayırlısı olur inşallah

merhaba arkadaşlar
ben 3 ay once kımyasal gebelik gecirim yanı sevıncım 1 hafta kadar surdu daha sonra korunduk ama 1 kac kere korunmadık fakat bu ay tam gununde regl oldum ama lekelenme tarzında oldu ama kendimi hamile gibi hissetmiyorum ve ıdrar testi yaptım cıkmadı bı sey endiselenıyorum bır sey vardır dıye bana yardımcı olurmusunuz boyle ustune gorme gıbı bır sey var mıdır

bence birkaç gün daha bekle tekrar test yap ama en iyisi bi doktora danışman olacak galiba allah korusun başka bişede olabilir enfeksiyon vs. en iyisimi doktorun sana yardımcı olsun
bide yerleşme kanaması diye bişey varmış bende yeni öğrendim inşallah belkide öyledir hayırlısı olsun
geçmiş olsun

okadar heycanLıydımki uyuyamadım biLe doğru düzgün.....gece 04:30 da yaptım maLesef gördüm o tek çizgiyi....üzüLdüm ama hayırLısı bakaLım daha haLa oLmadım regL.....kızlarr sizede boL şans takipteyim güzeL haberLerinizi bekLiyorum =)

bizde senden güzel haberler bekliyor april hemen ümitsizliğe kapılma regl olmamışsın daha nasıl olsa yani hala şansın var :)
kızlar benimde demin çok katı koyu kahve bi lekelenmem oldu sizce bu yerleşme kanaması olabilirmi gerçe demin konu açtım ama daha kimse bakmamış doğal olarak bugün pazar herkesin evde işi oluyor :)
sizce doktora gitsem yerleşme kanamasımı değilmi anlarmı?

ha kızlar unutmadan demin bi sitede okudum test yaparken idrarını biraz akıtıp sonraki gelen yani ortasındaki idrarda daha iyi anlaşılıyormuş test belki bi faydası olur bende okuyunca şaşırdım pch hormonumudur nedir o hemen idrarın ilk damlalarında olmuyormuş galiba

kmehtapcım bak bende çok merak ettim şimdi istersen 1daha test yap belki çıkar,benimde 8 günüm var adet olmama bakalım hayırlısı geçen hafta arkadaş alıp getirmiş testi merak edip yaptık ama 2.çizgi yok denicek kadar az silikti bilmiyorum şimdi yapsam çıkarmı?bende beklemekteyim yani.

ben daha hiç test yapmadımki çıkmaz zaten adetime 8 gün var daha hiç bi belirti falanda yok zaten gerçe belirti aramıyorumda çok erken tek hissettiğim kasıklarımda hafif sancı onu d.k. hapını bıraktım ya ona bağlıyorum artık bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…