hamileler ve anneler beni anlar herhalde

canım bende hamileyim benim bulantım olmadı çok şükür ama bende gurbetteyim kimsem yok. ÇAlışıyorum iş ortamımdakilere ısınamadım alışamadım bi türlü yalnızım tek eşim var ama sabretmemiz gerek anne olmak zor biliyosun cennet boşuna anaların ayaklarının altına serilmemiş bu zorlukları çekmemiz gerekiyor. Allah yardımcın olsun ailenide çok takma kafana eşine adapte ol boşver.

Ben üç ayda 7 kilo verdim istifra etmekten ama şimdi geçti geçecek ve hızla kilo almaya başladım şimdi de :)

hem ADB de yasayip hem bu kadar bener dertlerden muzdarip kimmis derken senin oldugunu gordum :) oncelikle hayirli olsun bebegin, ins saglicakla kucaina alirsin.
Ilk hamilelikler oyle oluyor biraz benimde cok kotuydu dr ilac vermisti 1 ay kullandim. hatta biraz fazla kullanmissin dedi ama ne yapabilirim onu icmesem butun gun hicbirsey yiyemiyodum. ama 16 haftadan sonra tamamen gecti. bende 2 kilo zayiflamistim bu donemde sonra bol bol geri aldim. seninde bikac fatma sonra gecer ins.
gurbet zor oluyor evt bazen kimse kimsenin derdinden anlamiyor anlasada herkes kendi halinde kosusturmasinda. bende baya yalnizlik cekmistim ozellikle hamileligimde ve bebegim yeni dogdugunda ama zmnla geciyor sende oyle bir kosturmanin icine giriyorsunki hic aklina bile gelmiyor kim vardi yoktu diye. bence baktin anlamiyorlar anlatma herkese boylece herkesin yorumunu dinlemek zorunda kalmazsin. daha samimi oldugun birisi varsa yardimda isteyebilirsin bence, banada cok zor gelir bisey istemek ama istemek lazim bence. hem yarin belki oda senden istemek zorunda kalacak ama cekinecek isteyemeyecek. sen yol acmis olursun. sen sunu ne guzel yapmistin isin yoksa bana bi daha yaparmisin diyebilirsin bence.
Bol bol meyve ye, ben hep havuc yiyordum bir ay havus muz bide bikac meyveyle yasadim diyebilirim. yasadimda hani bisey olmadi sukur. esimde kendi artik makarna menemen bikac biseyle idare etti.
Anliyorum seni bazi aileler biraz daha soguk olabiliryor. benim annemde ben bilmeme bilgdan anlamam der durudu zorla ogrettim, iphon aldim herseyi yukledim ogrettim simdi guzel guzel kullaniyor. zorla benc ogrensin ogrenilmiycek bi yani yok. yarin torunu gormek ister kardesinin keyfinimi bekliycek.
ins biran once gecer bulantilarin sonra hersey daha rahat olur zaten,

Rosalone seni birkaç ay önce benim konuma yazmandan hatırladım. Öncelikle çok geçmiş olsun, üzüldüm.

Ben de ABD'deyim hatırlıyorsan. Özel olmazsa hangi eyalettesin?

Eşine karşı duyguların ne kadar olumlulaşmış farkında mısın?
Sevindim senin adına.

İlk bir kaç ayı bu derece zor geçen hamileler gördüm, duydum yakınımda.
Anormal değilsin biraz fazla hassassın, yalnız hissetmenden dolayı olsa gerek.

Evliliğindeki iyileşmelere ve bebeğine odaklanıp iyi hissetmeye çalış.
Bu bulantılar en geç 2 aya kaybolur heralde.
Sağlıkla gelsin bebişin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…