Hamile olma riskim nedir lütfen yardım edin :((

ya şimdi ben şeyi merak ediyorum...ben çıplaktım onun üzerinde çamaşır vardı diyosunuz...yani herşeyi yaptınız bir tek ilişkiye girmediniz di mi...
ya bukadarını yaptıysanız onu neden yapmaz da kendinize eziyet edersiniz ki...yani neyi koruyosunuz siz çıplak o çamaşırlıyken, kime neyi ispata çalışıyorsunuz...
hem doğru düzgün yaşarsanız bu olayı doğru düzgün de korunursunuz, en basitinden adam üzerinde çamaşır varken kondom kullanamaz değil mi...böylece kkda anket yapmanıza gerenk kalmaz hamile miyim değil miyim diye...
ben anlamıyoruuummmm...sanırım yaşlandım...

valla ne diyeyim harikasınalkisalkisalkis

aklı sıra kendince kızlığını korumuş oluyo iştee

aklı sıra kendince kızlığını korumuş oluyo iştee

haklısın..

namus sadece bacak arasındaki zar olarak görüldükçe böle şeyler yaşanmaya devam eder, böle hatalar yapar gençler..

halbuki okadar şeyi yaşadıktan sonra bi zar sağlam kalsa nolur, bakirelik bu değildirki..
okadar zar önemliyse soğandada var zar alayım 1 kilo vereyim takılsınlar..

yanlış anlaşılmasın konu sahibini yadırgamıorum kesinlikle hepimizin başına gelebilir , ancak bazen öle yanlış yargılarla yetiştirilioruzki böle hatalar çıkıo ortaya..:umursamaz:

konu sahibi arkadaşımda burda çözüm bulamaz biran önce ya kan testi ile yada eczanelerden alınan testlerle sonuca baksın, içi rahatlasın :teselli:

katılıyorum sana ilerde başka biriyle evlendin zaman o kişi sana inanır ama senin için nasıl rahat eder vicdanın yok mu senin hadi onu kandırdın sende rahatsın yukarda Allah var onu nasıl kandıracaksın

bence hamile kalamazsın böyle.burada bebek isteyen herkes aylarca uğraşıyor yumurtlama gününü falan hesaplıyor ama olmuyor.seninki tam bir ilişki olmadığı için içini serin tut.

sonuna kadar katılıyorum arkadaşım sana.

biri gene buna benzer bişey sormuştu da bi arkadaş şöle yazmıştı:
fazla sürtünme aşındırırsın benneyaptımki
hahahahahaa hala gülüom ona yaaaa
:roflol::roflol::roflol:

biri gene buna benzer bişey sormuştu da bi arkadaş şöle yazmıştı:
fazla sürtünme aşındırırsın benneyaptımki
hahahahahaa hala gülüom ona yaaaa
:roflol::roflol::roflol:

ilahi :roflol::roflol::roflol:

sen eger bu sekil hamile kal ben de intihara kalkisim laelaelaelaelae

ya ben bişi merak ettim, konu sahibi arkadaş kaç yaşında acaba ?

katılıyorum sana ilerde başka biriyle evlendin zaman o kişi sana inanır ama senin için nasıl rahat eder vicdanın yok mu senin hadi onu kandırdın sende rahatsın yukarda Allah var onu nasıl kandıracaksın

katılıyorum sana arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…