Hamile olma riskim nedir lütfen yardım edin :((

girl43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
9
0
erkek arkadasmla sürtünme yolu ile iliskiye girdik erkek arkadaşmda iç çamaşırı wardı bende cıplakdım erkek arkadasım bosalmadı ama çamaşırının üstünde bi kac cm genişlğinde zevk suyu vardı bende sanırsam o bölgeye vajinamla kısa süre temasda bulundum acaba hamile olabilirmiyim ne olur yardım edinnn ((

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkistebrikler hamilesinizalkisalkisalkisalkisalkisalkis

erkek arkadaşının spermleri engelli uzun maraton koşucusu değilse hamile de değilsindir :hulya:

ben zevk suyuyla da hamile kalındığını duymuştum.ama çok düşük bir olasılık tabi.bizler bile kaç ay uğraştık yani hamile kalabilmek için.ama birazda şans işi galiba.ınşallah hamile değilsindir canım.

Yok canim sanmiyorum hamile degilsindir. Eger Hamile olursanda gercekden sans

yok canım hiç sanmıyorum o kadar kolay değil hamile kalmak :))))

ama dikkatli ol bundan sonra ki, pişmanlık duyacağın şeyler olmasın sonra...

yok deilsindir.ama içinin rahat etmesini istiyorsan 10 gün sonra kan testi yaptır.kesin sonuç verir.ama değilsindir

olayın üstünden 10 gün civarı gecdi yaklasık 8-9 gün sonrada regl olucam

suan icin hiçbir belirti yok eğer olsaydı 10 gün icinde birsey olurmuydu ?

10 gün içinde pek bir belirti olmaz genelde .adetini bekle ozaman ama bişey olduğunu sanmmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…