Hamile olma riskim nedir lütfen yardım edin :((

merhaba,

hamıle kadıgını dusunmuyorum,cunku ben 2 aydır korunmuyorum henuz hamıle kalmadım yanı o kadar kolay olmuyor ustelık zevk sıvısı hıc sanmam tabı yıne de kan testı yaptır cıkar hemen ıcın rahatlar en azından

internetten bir uzman tarafından söyle bir yazı okudum

Sürtünme sırasında eşlerden en az birinin giyinik olması halinde, nemlenme olsa bile gebelik söz konusu değildir.

dogrumudur sizce bu ?

canım ya al bi test yap sende burda millet amuda kalkıyo gebe kalmak için olmuyoda sen iki sürtüdün kalcan mı sanıyosun :mymeka:
madem illede ya kaldıysam dyosan nette bisürü cevapta bulduğuna göre al bi test yap. 3 lira testler. bundan sonrada dikkat edersin sürtünürken ne senin başın ağrır ne bizim:hulya:

bence yazı tura atalım
ya da belki akıl edip bi test alırsın bize sormak yerine.

Yoktur birşey için rahat olsun bence.
Ama bundan sonra çok daha dikkatli ol ki; bu kadar gerilme ....

gebelik testi alıp kullan, için rahatlasın, ne için yardım istediğini anlayamıyorum :uhm:

hımmmm o sıvı ya kaydıysa kaçamak yapıp? olurmu olurr acil kan testi yaptır.

ya millet neler yapıo hamile kalmak için burda ne okuorum :ecrin_bebek:

bişe olmaz ondan okadarda değil yani, milyonlarca spermden 1 tanesi yumurtayı döllerken sen zewk suyundan hamile kalırsan türkiye yakında nüfus patlaması yaşar
zemuszemus

takma yerimseniben

bide böle kendi kendini yiyceksen be güzelim nie girersin böle işlere anlamamki :umursamaz:

ultrason cihazımı alıp geliyorum kaydirigubbakcemile3
tatlım burdan nasıl ögrencen ki...
burda vakt harcıycagına git çıbıklardan al merakın geçsin yerimseniben
madem çok tereddüt ediyosun yapmayı ver yada tam yap :1ninca:

yav bu tüp bebek falan yalan boşuna ahalinin parasını yiyolar.
giyecen ceketi pantolonu öyle girişecen demekki bu işe, meğerse sürtünerek oluyomuş.

ya buraya konu acmayı dusunebiliyosunzda nıye gıdıpbı test yaptırmıyosunz inanınkı anlamış değilim

¤ decemBer ¤;9603185 .!.:
yav bu tüp bebek falan yalan boşuna ahalinin parasını yiyolar.
giyecen ceketi pantolonu öyle girişecen demekki bu işe, meğerse sürtünerek oluyomuş.

ay benımkaç gundur iğnelerdne mıdem bulandı artık bız bırakalım tedavıyı falan yahu dırek pantalon işine girelim be ole yada eşim iğneyı yaprken pantalonmu gıysekı kızzz gercı sankı eşim pantalon gıymıyosuş gibibişi anlasılıyor burda :)

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ya al bi test yap sende burda millet amuda kalkıyo gebe kalmak için olmuyoda sen iki sürtüdün kalcan mı sanıyosun :mymeka:
madem illede ya kaldıysam dyosan nette bisürü cevapta bulduğuna göre al bi test yap. 3 lira testler. bundan sonrada dikkat edersin sürtünürken ne senin başın ağrır ne bizim:hulya:

Profilinde bekar yazıyo, testin fiyatını nerden biliyosun :jeyyar: :roflol:

erkek arkadasmla sürtünme yolu ile iliskiye girdik erkek arkadaşmda iç çamaşırı wardı bende cıplakdım erkek arkadasım bosalmadı ama çamaşırının üstünde bi kac cm genişlğinde zevk suyu vardı bende sanırsam o bölgeye vajinamla kısa süre temasda bulundum acaba hamile olabilirmiyim ne olur yardım edinnn :KK43:((

sürtünme yoluyla ilişkiye girilmez, ancak sevişilir.
üzerinde kıyafet varken nasıl ilişkiye girilir ki..
neyse..

bugün yediğin hurmalar yarın totonu tırmalar.
bi sürttürüğe hamile kalınsaydı ooooooo..

X