Hamile kalmaya çalışırken aldatıldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş. Bi daha anne olamayacağım. O doktorun kapısında eşleriyle gelmiş kadınları ve hamile ya da yeni doğurmuş kadınları görüp kendi haline üzülmek nedir bilir misiniz? Doktorun size bi daha anne olamayabilirsin demesi? Empati yapabilseydiniz kırmazdınız zaten.
Mutsuz bir evde büyümek ne demek biliyor musunuz? Sevginin olmadığı, babanın annenin birbiri ile düzgün iletişimin olmadığı bir evde büyümek ne demek biliyor musunuz? Anne olmayı istemeniz çok doğal. Fakat doğacak çocuğun da huzurlu bir ortama, annesi ile babasının yanında mutlu olmasına ihtiyacı var.

Böyle bir durum yaşayıp sonradan mutlu olan var mı demissiniz. Yani boşandıktan sonra artık o adam tarafından eskiden olduğu gibi defalarca aldatılamayacağınızdan illaki daha mutlu olursunuz diye düşünüyorum şu halinizden

Hiç buraya yazacağım aklıma gelmezdi. Genelde zor hamile kalan kişilerin yazılarını okuyup her ay umutlanırdım. İçim acıyor. Kimseye anlatamıyorum. Bana bir akıl verin a dostlar. 7 senedir hamile kalmaya çalışıyorum. Eşim çok çocuk istiyor gibi davranıyordu, sözde üzülüyordu fakat iş tedaviye geldiğinde hep bahaneler. Çok işi varmış, işten izin alamazmış falan filan. Bende en sonunda evde tedavi yöntemlerini denedim. Bu arada ben hastaneye gidiyordum. İki kere rahim filmi çektirdim, doktor her defasında kocamı sordu tahlil yaptırdı mı diye bende yaptıracak diyordum. Velhasıl son 7 aydır beni oyalayıp durdu gidicem hastaneye diye ve gitti. Ama artık iş işten geçmiş sanırım çünkü adet göremez oldum. Menapoza girdim sanırım. 3 aydır adet yok. Amh 1.24. Kocam şehir dışında çalışıyor. Vakit buldukça bayramlarda izinler de eve gelirdi. En son bulunduğum şehre yakın bi şehirde (3saatlik uzaklık) çalışıyordu. Her hafta eve gelirdi. Çok uzatmayacağım. Telefonunda bir kadının telegramının ekran görüntüsünü almış. Bunu gördüm. Numarayı da cannn diye kayıt etmiş. Daha önce de aldatılmıştım. Sordum bu kim diye önemli bi şey yok, kayda değer bir şey yok dedi geçiştirdi. Meğer kadın evliymiş. Kadınla ilişkileri olmuş. Önceden tek gecelik aldatmalarına da çok üzülmüştüm ama affetmiştim. O benim her şeyimdi. Şimdiyse bu kadına aşıkmış. Onu seviyormuş. Öyle söylemedi ama o kadın yüzünden bana küfürler etti. Sen benim son şansımdın anne olmak için dediğimde ise bana yatağına başka adam al s. git dedi. Çok yaralıyım. Böyle bi adam değildi. Boşanıcam. Onu asla affetmem mümkün değil. Böyle bi durum yaşayıp sonradan mutlu olan var mı? Boşanan arkadaşlardan özellikle rica ediyorum, bana öneriniz ne? Nasıl unuturum ben bu adamı? Bi daha nasıl güvenirim? Nasıl severim? Bana umut olun çünkü hem kocamdan oldum hem annelik şansım bitti. En yakın arkadaşımın da çocuğu olmuyordu o hamilelik haberi aldı benim yaşadığıma bakın 😭😭 Canım çok yanıyor.

Kaç yasindasınız bilmiyorum ama yapacagınız en büyük yanlıs sırf annelik için son şansım diye o iğrenc adamı boşamamak olur. 48 yaşında çok düşük amh değerleriyle hamile kalanlar var. Bir tanidikta 5 sene aģladı ćocuğum olmuyor diye eşiyle boşanırsam yeni birini bulup sevip evlenip bebek sahibi olamam diyordu. Sonunda boşandı ve çok daha iyi biriyle evlendi ve evlendiği ay hamile kaldı ilk bebegini 31 ikincisini 39 yaşında doğurdu. Bazen rabbim nasip etmeyince vardır bir nedeni diye düsünmek lazım.

Sokaktan adam çevirip eve alın hamile kalın, bu şerefsiz adamın aldatamalarını çekmekten evla

Arkadaş bu kadar akılsız olunur mu, resmen akıl tutulması yaşıyorum bu konularda. Adam şerefsiz her sürekli aldatıyor başka kadınların koynundan çıkıp geliyore nasıl mideniz alıyor? Şu evliliğe çocuk dünyaya getirip ne yapacaksınız yazık değil mi o çocuğa?

Sokaktan adam çevirip eve alın hamile kalın, bu şerefsiz adamın aldatamalarını çekmekten evla

Arkadaş bu kadar akılsız olunur mu, resmen akıl tutulması yaşıyorum bu konularda. Adam şerefsiz her sürekli aldatıyor başka kadınların koynundan çıkıp geliyore nasıl mideniz alıyor? Şu evliliğe çocuk dünyaya getirip ne yapacaksınız yazık değil mi o çocuğa?

Moda oldu bu iyice. Kadinlar sirf anne olmak icin her turlu seyi sineye cekiyor ve anne olduktan sonra da sen yoluna, ben yoluma. Cocuga olan oluyor. Tiksinc bir bencillik var.

Bende geçmişe dönebilseydim asla affetmezdim. Ama anne olmak için katlanmak durumunda kaldım. Aslında mesela sadece anne olmak değil, kendimi eksik hissetmek. Kadınlığım elimden alınmış gibi.
Hanımefendi farkındaysanız aldatan kocanız o eksik ahlaksız olsun siz niye kadınlığıni sorguluyorsun niye eksik hissediyorsunuz o onun karaktersizligi

Ben soyle düşünüyorum, bu insanlarin hayata dair baska bir üretimleri yok. Cocuk olunca tamamlanacaklarini dusunuyorlar. Baska hiçbir gaile, vasif yok! Cildircam..

Evet bu zamana kadar anne olabilmek için katlanmak zorunda kaldım. 🥺🥺

3 aydir regli olamiyorum ,erken menepoz diyorsun belkide eşinin sana yaşattığı hayat yüzünden bunları yaşıyorsun .
Ben olsam o adamı boşar iyi bir doktora gider tedavi olurum .ama bunu öncelikle çocuk için değil sagligin icin yapmalisin.. İllaki anne olacağım dersen, belki hemen karşina biri çıkmaz ama yumurtalarını dondurabilirsin. Benim doktorumun asistani yumurtalarini dondurmustu 7 yıldirda duruyormuş.

Hiç buraya yazacağım aklıma gelmezdi. Genelde zor hamile kalan kişilerin yazılarını okuyup her ay umutlanırdım. İçim acıyor. Kimseye anlatamıyorum. Bana bir akıl verin a dostlar. 7 senedir hamile kalmaya çalışıyorum. Eşim çok çocuk istiyor gibi davranıyordu, sözde üzülüyordu fakat iş tedaviye geldiğinde hep bahaneler. Çok işi varmış, işten izin alamazmış falan filan. Bende en sonunda evde tedavi yöntemlerini denedim. Bu arada ben hastaneye gidiyordum. İki kere rahim filmi çektirdim, doktor her defasında kocamı sordu tahlil yaptırdı mı diye bende yaptıracak diyordum. Velhasıl son 7 aydır beni oyalayıp durdu gidicem hastaneye diye ve gitti. Ama artık iş işten geçmiş sanırım çünkü adet göremez oldum. Menapoza girdim sanırım. 3 aydır adet yok. Amh 1.24. Kocam şehir dışında çalışıyor. Vakit buldukça bayramlarda izinler de eve gelirdi. En son bulunduğum şehre yakın bi şehirde (3saatlik uzaklık) çalışıyordu. Her hafta eve gelirdi. Çok uzatmayacağım. Telefonunda bir kadının telegramının ekran görüntüsünü almış. Bunu gördüm. Numarayı da cannn diye kayıt etmiş. Daha önce de aldatılmıştım. Sordum bu kim diye önemli bi şey yok, kayda değer bir şey yok dedi geçiştirdi. Meğer kadın evliymiş. Kadınla ilişkileri olmuş. Önceden tek gecelik aldatmalarına da çok üzülmüştüm ama affetmiştim. O benim her şeyimdi. Şimdiyse bu kadına aşıkmış. Onu seviyormuş. Öyle söylemedi ama o kadın yüzünden bana küfürler etti. Sen benim son şansımdın anne olmak için dediğimde ise bana yatağına başka adam al s. git dedi. Çok yaralıyım. Böyle bi adam değildi. Boşanıcam. Onu asla affetmem mümkün değil. Böyle bi durum yaşayıp sonradan mutlu olan var mı? Boşanan arkadaşlardan özellikle rica ediyorum, bana öneriniz ne? Nasıl unuturum ben bu adamı? Bi daha nasıl güvenirim? Nasıl severim? Bana umut olun çünkü hem kocamdan oldum hem annelik şansım bitti. En yakın arkadaşımın da çocuğu olmuyordu o hamilelik haberi aldı benim yaşadığıma bakın 😭😭 Canım çok yanıyor.
Cidden sen benim son şansımdın dediniz mi? O salak adamı damızlık sandınız sanırım

Sizi defalarca kez aldatan adamı affettiniz?? İnanamıyorum şu okuduğuma... Bu kadar mı aciz durumdasınız??

Doğru böyle bir adam değilmiş daha çok tek gecelik ilişkileri tercih eden adammış anladığım kadarıyla neyine bu kadar üzülüp şok oldunuz hala onu çözmeye çalışıyorum ve ısrarla bu herifi baba yapma çabası neden ?

Davulun sesi uzaktan hoş geliyor. Aylarca negatif çıkan testler, doktor doktor gezmeler, kendinizi aşağılık ve eksik hissetmeler bunu ancak yaşayan biliyor. Bir kadının başına gelebilecek en kötü şey zamansız menapoz. O zaman nelere mecbur kaldığınızı kimse tahmin bile edemiyor.
Hanımefendi bende tedavi ile anne oldum. Senin kocan gibi bir kocam olsaydı değil 7 yıl doktor doktor gezmek 7 dakikami harcamazdim. Adam resmen p.. z..k ve siz böyle bir adamdan sırf anne olmak için katlanarak 7 yıl çocuk yapmaya çalışıyorsunuz. Başka adam yok mu ya bunu kendine niye yaptın

Evet bu zamana kadar anne olabilmek için katlanmak zorunda kaldım. 🥺🥺
Suan bir de çocuğunuz ile bu durumları yaşıyor olabilirsiniz. Gerçekten gidin sadaka verin. İyi ki kurtuluyoruz diye. Baskasini yatağına al diyecek kadar sizden uzak birine değer vererek kendinizi yok saymayin. Sonunuzun olmayacağı net. Belki biraz süre uzar ama bu adam yeniden aşık felan olacaksa da bu siz değilsiniz belliki. Aşkın ve bağlılığın önceliğiniz olmasina üzüldüm. Çünkü hayatta bambaşka şeyler var. İnsan kendi için çabalamaz ise dünyada yerin dibinden de asagida kalır. Cehennemin dibinden de asagida.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X