Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kesinlikle bir daha konuşmayacağım . O yüzden iyi ki burası var . Yani amacım buradan biraz uzak kalıp kafayı dinlemektir ama nerdeeee her regl yaklaşınca burada hamilelerin heyecanla serüvenlerini okuyorum Rabbim herkese doğru zamanda bebişler nasip eylesin amin amin amin

Benim yaş 30 canım. 5 yıllık evliyim 1 yıla yakın deniyorum olmadı diyeceğim testleri istediğimi söyleyeceğim bakalım yapacaklar mı direk kadın doğum hastanesine randevu aldım infertiliteye
Haa ben 5 aylık evlisin anladım. Hakkında hayırlısı. Neden çocuk istemediğini özel değilse sorabilir miyim 5 yıl epey bi zaman bana göre en azından bende ilk 4 ay istemedim . Ama eşim aşşşşıııırrrııı istediği icin pes ettim. İyi de adam pes ettirmiş yani

Helal olsun dayi oğli

Canım hiçbir nedenim yoktu hazır değildim korkuyordum. 2.yılımızda artık olsun çocuğumuz dedik ilk denemede oldu kimyasaldı ama. Ben teste pozitifi görünce hazır olmadığımı bir kez daha anladım tabi kimyasal olunca da yine korundum. Bu arada 1 yıl kadar Bazı sıkıntılar yaşamıştık derken toparlanınca da gezdik dolaştık kafa dağıttık anlayacağın eşimde bende hazır hissetmedik hiç. Bu yıl başında yeter dedik şimdide bebiş bizi istemiyor galiba gelmiyor

AA öyle mi şuan tekrar çok az da olsa ümidim oldu
Sanırım bekleyeceğim
Eğer olmazsam o zaman yapacağım
Erken test mi yapmıştı yada normal mi çıkamamıştı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…