Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Selamlar, Korunmayı bırakalım bebek deneyelim dedik ama herkes SMA testi yaptırın diyor. Onu araştırıyorum aile hekimleri yapıyormuş sanırım önce erkeğin yaptırması gerekiyormuş. Eşimde yoğun çalışıyor o testi yaptıracak da, sonuç gelecek de ondan sonra denemeye başlıycaz İnşallah.. Bende en yakındaki kadın doğuma gittim rutin Muayne ve tahlilleri yaptırdım. Şimdiden folik asite başla dedi folik asit kullanmaya başladım. Herkes iyi bir doktor bul diyor. İstanbul Kartal civarında memnun kaldığınız Kadın doğum doktoru olan var mı :) Herkese Allah sağlıklı evlatlar versin İnşallah, sevgiler

Tek değilsin bu konuda hamile kalmak isteyen bizler hep böyle takıntılı oluyoruz bu test yapmak özellikle bağımlılık gibi oluyor

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah
Merhaba sevgicik açıkçası hiç birşey yapmıyorum Bi ara folik asit kullandım sonra unuttum kullanmayı kaldı öyle... 9 yaşında oğlum var o beklenmedik anda gelmişti şimdi isteyerek demiyoruz ya gelmek bilmiyor sanki, üç ay önce kimyasal gebelik geçirdim öğrendikten iki gün sonra düşük yaptım... Üç aydır da hevesle bekliyorum.. Bugün normalde hasta olmam gerekiyor ama henüz gelmedi dün normal kaset test yaptım sanki hayalet çizgi vardı ama beynim yanıltıyor olabilir beklemedeyim. Belirti olarak bir hafta önce göğüs uçlarım çok acıdı bir kaç gün sonra geçti iki gün önce hafif karnımda kramplar başladı ara ara vurdu kesin erken regli olacağım dedim ama olmadı iki gün önce de göğüslerim hafif şişti şimdi geri indi ben anlamıyorum psikolojik anlık yaşıyorum galiba dünden beri de hafif mide ekşimesi bulantısı gibi anlık şeyler yaşıyorum tuhafım yani .. Sen neler yapıyorsun???

Bende kartalda oturuyorum bende doktor arıyorum nereye gittin sen.. Bide bu testle neye bakıyorlar ki öncesinde risk varsa eğer ne gibi çözümü varmış bilgin var mı

Kizlar benim icimde cok buyuk sikinti var,anlamlandiramadigim duygular yasiyorum..stres,endise,ani sok etkisi her sey birbirine karisti.. gececek degil mi

Selam kızlar. Yarın regl günüm 3.güne randevu aldım pazartesine. Nisan gibi hormon baktırdım amh bakmadılar 1 yıl olmazsa hsg çekeriz dediler. 5 ay oldu ama ben sabırsızım yaştan dolayı. Süreç nasıl ilerliyor tekrar hormon testi isterler mi başka hastaneye gideceğim daha önce yaptırdım demeli miyim. Dediğim gibi asıl amacım hsg amh

Ben kimyasal gebeliğimi ovulasyon testiyle öğrenmiştim tam negatif olan günler de oluyor böyle silik de oluyor silik ler pozitife daha yakın bence her gördüğünde değerlendir derim

Yardımcı olacak kimse yok mu ?

Merhabalar adetime 5 gün var. Erken gebelik testi yaptım. Sanki silik çizgi gördüm. Sizin yorumlarınız neler?

Eklentiler

• 12300438-B65C-4177-B278-E80AEA8F6682.jpeg
    69,8 KB · Görüntüleme: 44
  • 6D86EB6D-69CA-42E9-86CF-DCFB2AFBCE3B.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 48
  • C817850F-5B57-4021-9042-4E7A439FE0A3.jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…