Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kizlar benim icimde cok buyuk sikinti var,anlamlandiramadigim duygular yasiyorum..stres,endise,ani sok etkisi her sey birbirine karisti.. gececek degil mi
Tabii ki de geçecek canımm
Şu an mutluluk stres hepsi birbirine karıştı bence sen onu gördükten sonra çok şey değişecek

Yaş kaç canım ? Âdetin 2.yada 3. Gününde hormon testleri yapılır. Sen gene bir şey söyleme çünkü en e nabız üzerinden doktor görebilir. sonuçta yaş faktörü varsa bunların bir önemi yok amh gerçekten önemli

Aynı zamanda Vajinal muayenede yapılır yumurtalıklarına rahmine bakılır. adet bittikten sonra ikinci ya da üçüncü gününde planlanırsa rahim filmi hsg çekilir.

İnşaAllah tez vakitte güzel haberler alırsın canım bende bu ay ilk defa Ovülasyon. Testi kullandım 15 inde pik 17 sinde catlama gördüm nasipse catlamanon. 12. Günü yani ayın. 29 u gibi test yapıcam beklemedeyim yani benimde belirtilerim vardı bir kaç gün önce onlarda geçti simdi ara ara gögsüme sızı giriyor o kadar eşim az önce bence sen hamile değilsin öyle hissettim dedi moralim bozuldu bu arada gecen sene ikizlerim karnımda öldüler sonra 16 ay kendim istemedim tekrardan istemeye baslayalı 2 ay oldu bu 2. Ayım ilk defada Ovülasyon testi kullandım inşaAllah güzel haberler alırız

Yaaa az önce eşim bana sen bence hamile değilsin dedi ne alaka dedim Ovülasyon testi kullandık yumurtlamayı ve çatlamayı degerlendirdik dedim oda bilmiyorum öyle hissettim diger hamileliğinde hamile oldugunu hissetmiştim dedi. Resmen moralimi bozdu. Piki 15 inde catlamayı 16 hatta 17 sinde gördüm en erken kaset testte ne zaman cıkar ne zaman test yapayım. Kızlar bilgisi olan var mı?

Yooo hamişim ben kızlar öyle diyor deseydinBence çatlamandan 14 15 gün sonra yap canım.

Eşimin bana hamile değilsin dediği ay hamileydim şimdi de hamilesin diyor kesin hamile değilimdir 16 ay o durumu rahimswl olarak atlatmak için zaten uzun bir zaman psikolojik olarak hazırsın maşallah allahtan en güzeli gelsin inşallah

Bende dedim seni, nasıl, kızlara sikayet ediyorum gör bak dedim kız 15 günde cok 10. Gün beta hcg artmaya baslar 12. Gün gölge halinde falan cıkar bence kuzum
Aslında evet çıkabilir kuzu ama 14üncü gün daha garanti olur. Bekleyemezsen 12'de yap tabii benim bu ay da olmadı gibi geliyo hadi hayırlısı.

Amin canımm. Evet baya yıpratıcı bir durumdu anca kendimi yeniden hazır hissediyorum canım. Eşimde suan diyor ki hamile olduguna bildim ama suan değilsin diyo ciddi anlamda aksam, aksam bütün ayarımı kacırdı beynim üretiyor olabilirmiş belirtileri çünkü hissetmiyor mus o

Ben yarın yapıcam seninki benden daha yakındı

Kendi mi yaşıyormuş belirtileri

Kendi mi yaşıyormuş belirtileri
Yok neymiş, beyin hamile oldugunu düşününce hamile gibi davranabilirmiş birde benle iddaaya giriicek oldu bu ara geçen ay hamilesin diye tutturdu iddiaya girdik ben kazandım degildim hamile yenilen pehlivan misali bu ayda tersine iddaaya giricek oluyor hemde büyük birseye giricek oluyo

Selaamm kartal civarımı hiç bilmiyorum canım inşaAllah güzel bir doktor bulursun sma testini neden yaptırmak istiyorsunuz?

Bence o hırs yapmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…