Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kizlar benim icimde cok buyuk sikinti var,anlamlandiramadigim duygular yasiyorum..stres,endise,ani sok etkisi her sey birbirine karisti.. gececek degil mi :KK43:
Tabii ki de geçecek canımm
Şu an mutluluk stres hepsi birbirine karıştı bence sen onu gördükten sonra çok şey değişecek💙

Selam kızlar. Yarın regl günüm 3.güne randevu aldım pazartesine. Nisan gibi hormon baktırdım amh bakmadılar 1 yıl olmazsa hsg çekeriz dediler. 5 ay oldu ama ben sabırsızım yaştan dolayı. Süreç nasıl ilerliyor tekrar hormon testi isterler mi başka hastaneye gideceğim daha önce yaptırdım demeli miyim. Dediğim gibi asıl amacım hsg amh
Yaş kaç canım ? Âdetin 2.yada 3. Gününde hormon testleri yapılır. Sen gene bir şey söyleme çünkü en e nabız üzerinden doktor görebilir. sonuçta yaş faktörü varsa bunların bir önemi yok amh gerçekten önemli

Aynı zamanda Vajinal muayenede yapılır yumurtalıklarına rahmine bakılır. adet bittikten sonra ikinci ya da üçüncü gününde planlanırsa rahim filmi hsg çekilir.

Merhaba sevgicik 🥰 açıkçası hiç birşey yapmıyorum Bi ara folik asit kullandım sonra unuttum kullanmayı kaldı öyle... 9 yaşında oğlum var o beklenmedik anda gelmişti şimdi isteyerek demiyoruz ya gelmek bilmiyor sanki, üç ay önce kimyasal gebelik geçirdim öğrendikten iki gün sonra düşük yaptım... Üç aydır da hevesle bekliyorum.. Bugün normalde hasta olmam gerekiyor ama henüz gelmedi dün normal kaset test yaptım sanki hayalet çizgi vardı ama beynim yanıltıyor olabilir beklemedeyim. Belirti olarak bir hafta önce göğüs uçlarım çok acıdı bir kaç gün sonra geçti iki gün önce hafif karnımda kramplar başladı ara ara vurdu kesin erken regli olacağım dedim ama olmadı iki gün önce de göğüslerim hafif şişti şimdi geri indi ben anlamıyorum psikolojik anlık yaşıyorum galiba 🤣 dünden beri de hafif mide ekşimesi bulantısı gibi anlık şeyler yaşıyorum tuhafım yani .. Sen neler yapıyorsun???
İnşaAllah tez vakitte güzel haberler alırsın canım 🥰 bende bu ay ilk defa Ovülasyon. Testi kullandım 15 inde pik 17 sinde catlama gördüm nasipse catlamanon. 12. Günü yani ayın. 29 u gibi test yapıcam beklemedeyim yani benimde belirtilerim vardı bir kaç gün önce onlarda geçti simdi ara ara gögsüme sızı giriyor o kadar 🥰 eşim az önce bence sen hamile değilsin öyle hissettim dedi moralim bozuldu bu arada gecen sene ikizlerim karnımda öldüler sonra 16 ay kendim istemedim tekrardan istemeye baslayalı 2 ay oldu bu 2. Ayım ilk defada Ovülasyon testi kullandım inşaAllah güzel haberler alırız ❤️

Yaaa az önce eşim bana sen bence hamile değilsin dedi ne alaka dedim Ovülasyon testi kullandık yumurtlamayı ve çatlamayı degerlendirdik dedim oda bilmiyorum öyle hissettim diger hamileliğinde hamile oldugunu hissetmiştim dedi. Resmen moralimi bozdu. Piki 15 inde catlamayı 16 hatta 17 sinde gördüm en erken kaset testte ne zaman cıkar ne zaman test yapayım. Kızlar bilgisi olan var mı?

Yaaa az önce eşim bana sen bence hamile değilsin dedi ne alaka dedim Ovülasyon testi kullandık yumurtlamayı ve çatlamayı degerlendirdik dedim oda bilmiyorum öyle hissettim diger hamileliğinde hamile oldugunu hissetmiştim dedi. Resmen moralimi bozdu. Piki 15 inde catlamayı 16 hatta 17 sinde gördüm en erken kaset testte ne zaman cıkar ne zaman test yapayım. Kızlar bilgisi olan var mı?
Yooo hamişim ben kızlar öyle diyor deseydin💕Bence çatlamandan 14 15 gün sonra yap canım.

Eşimin bana hamile değilsin dediği ay hamileydim şimdi de hamilesin diyor kesin hamile değilimdir 🤣 16 ay o durumu rahimswl olarak atlatmak için zaten uzun bir zaman psikolojik olarak hazırsın maşallah allahtan en güzeli gelsin inşallah 🤗

Eşimin bana hamile değilsin dediği ay hamileydim şimdi de hamilesin diyor kesin hamile değilimdir 🤣 16 ay o durumu rahimswl olarak atlatmak için zaten uzun bir zaman psikolojik olarak hazırsın maşallah allahtan en güzeli gelsin inşallah 🤗
Amin canımm. Evet baya yıpratıcı bir durumdu anca kendimi yeniden hazır hissediyorum canım. Eşimde suan diyor ki hamile olduguna bildim ama suan değilsin diyo ciddi anlamda aksam, aksam bütün ayarımı kacırdı 😂😂beynim üretiyor olabilirmiş belirtileri çünkü hissetmiyor mus o 😂

Ben yarın yapıcam seninki benden daha yakındı

Amin canımm. Evet baya yıpratıcı bir durumdu anca kendimi yeniden hazır hissediyorum canım. Eşimde suan diyor ki hamile olduguna bildim ama suan değilsin diyo ciddi anlamda aksam, aksam bütün ayarımı kacırdı 😂😂beynim üretiyor olabilirmiş belirtileri çünkü hissetmiyor mus o 😂
Kendi mi yaşıyormuş belirtileri 🤣🤣🤣

Kendi mi yaşıyormuş belirtileri 🤣🤣🤣
Yok neymiş, beyin hamile oldugunu düşününce hamile gibi davranabilirmiş birde benle iddaaya giriicek oldu bu ara geçen ay hamilesin diye tutturdu iddiaya girdik ben kazandım degildim hamile 😂 yenilen pehlivan misali bu ayda tersine iddaaya giricek oluyor hemde büyük birseye giricek oluyo 😂

Selamlar, Korunmayı bırakalım bebek deneyelim dedik ama herkes SMA testi yaptırın diyor. Onu araştırıyorum aile hekimleri yapıyormuş sanırım önce erkeğin yaptırması gerekiyormuş. Eşimde yoğun çalışıyor o testi yaptıracak da, sonuç gelecek de ondan sonra denemeye başlıycaz İnşallah.. Bende en yakındaki kadın doğuma gittim rutin Muayne ve tahlilleri yaptırdım. Şimdiden folik asite başla dedi folik asit kullanmaya başladım. Herkes iyi bir doktor bul diyor. İstanbul Kartal civarında memnun kaldığınız Kadın doğum doktoru olan var mı :) Herkese Allah sağlıklı evlatlar versin İnşallah, sevgiler💐
Selaamm 🥰 kartal civarımı hiç bilmiyorum canım inşaAllah güzel bir doktor bulursun sma testini neden yaptırmak istiyorsunuz?

Yok neymiş, beyin hamile oldugunu düşününce hamile gibi davranabilirmiş birde benle iddaaya giriicek oldu bu ara geçen ay hamilesin diye tutturdu iddiaya girdik ben kazandım degildim hamile 😂 yenilen pehlivan misali bu ayda tersine iddaaya giricek oluyor hemde büyük birseye giricek oluyo 😂
Bence o hırs yapmış 🤣🤣🤣

X