Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hay masallah 😍😍 aminn senin belirtilerin nelerdi bizide aydınlatsana😂🙃
Benim çok belirtim olmadı ya 🙈 küçük tuvaletimi 1 saniye bile tutamıyordum kramp giriyordu olduğum yerde kala kalıyordum, sivilce çok çıkarttım birde duman iz kokusu geldi burnuma 😂 saçma gelicek ama eşimi uyandırdığım oldu biyer yanıyor diye 😂

Benim çok belirtim olmadı ya 🙈 küçük tuvaletimi 1 saniye bile tutamıyordum kramp giriyordu olduğum yerde kala kalıyordum, sivilce çok çıkarttım birde duman iz kokusu geldi burnuma 😂 saçma gelicek ama eşimi uyandırdığım oldu biyer yanıyor diye 😂
Ciidden de herkes de etkisi cok baska ya 🫠🫠🙃 mangal aşermişsin sen ama ben anladım 😂😂😂

Helall olsun kız ben galiba 3 gün kala falan yapıcam adetime 😂😂😂😂 durabilecegimi sanmıyor
En güzeli zaten :) ben hem aglarım hem giderim hesabı duramam kendimi biliyorum 😂😂🙃
Yapı meselesi o canım benim ben ilk 3 ay adet olunca yatak yorgan ağlardım günlerce sanırım onada alıştım yavaş yavaş 5.adetim olacak eğer olursam rabbim nasip eder olmam inşallah 😇 hepimiz olmayalım hayırlısıyla hamile kalalım

Ciidden de herkes de etkisi cok baska ya 🫠🫠🙃 mangal aşermişsin sen ama ben anladım 😂😂😂
😂😂😂 Artık bilmiyorum neydi o ama bugün de burnuma haşlanmış patates kokusu geldi eşime, anneme diyorum patates mi kokuyor diyorum garip garip bakıyorlar 🙄😂 hesaplamalarıma göre daha az önce 3+0 oldu en son adet tarihimi baz almadım

Ay az önce küçük tuvaletime aşırı sıkışmış gibi bi kramp ve bel ağrısı oldu. Tuvalete gittim. Hiçbir şey yok. Belimde kasıklarımda tatlı tatlı bir ağrı var. ilginç (bat 30) tutmuş olabilir mi sizce?

X