Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ay az önce küçük tuvaletime aşırı sıkışmış gibi bi kramp ve bel ağrısı oldu. Tuvalete gittim. Hiçbir şey yok. Belimde kasıklarımda tatlı tatlı bir ağrı var. ilginç (bat 30) tutmuş olabilir mi sizce?
Benimde bat 30 olabilir kuzum bilemiyoruz ki iste 😂😂😂 test ne zaman yapmayı düşünüyorsun

Ya benimde kasık agrım var ama iste adetten cok ayıramıyor insan ben adet olurken de günler öncesinde ara ara olabiliyordu insan heveslenmek istemiyorum ama geride kalamiyor😅😅😅
gebeliklerim öncesi yaşadığım belirtiler olunca baya bir ümitlendim ne yalan söyliyim. Rabbim sağlıkla nasip etsin bebeklerimizi. en büyük duam bu

Ay az önce küçük tuvaletime aşırı sıkışmış gibi bi kramp ve bel ağrısı oldu. Tuvalete gittim. Hiçbir şey yok. Belimde kasıklarımda tatlı tatlı bir ağrı var. ilginç (bat 30) tutmuş olabilir mi sizce?
Benim ilk belirtim tuvaletimi yapmadığım anda rahmime ve karnıma kramplar girmesiydi🙈 inşallah tutmuştur 🤲🏻

92810A82-264C-49FF-986C-316BAAE3B2E1.jpeg

Elim ayagim titriyo adetime 1 gun var Sevgicik Sevgicik

Tebrik ederim canım çok sevindim hikayeni anlatabilir misin? Bu ara ihtiyacım olacak gibi
Hikayem yok o yuzden sasirdiim gecen ay e cocuk yapalim diye karar verdik ama yumurtlama gunu filan denk getirmemistik sanirim hic takmadigimiz icin oldu.. cok tesekkur ederim simdi kan testine gidicem bakalimmm

Hikayem yok o yuzden sasirdiim gecen ay e cocuk yapalim diye karar verdik ama yumurtlama gunu filan denk getirmemistik sanirim hic takmadigimiz icin oldu.. cok tesekkur ederim simdi kan testine gidicem bakalimmm
Çok güzel Rabbim bekletmeden nasip etmis değerin de kat kat artsın ins.,🙏

X