Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hamilelik düşünmediğim zamanlarda hiçbir şeye dikkat etmezken şu an deliriyorum resmen 😂 a-ha sağ tarafıma sancı girdi acaba yumurta sağdan mı çatlıyor, aman göğüs hassasiyetim var belirti mi acaba bu diye😂 doktorum da ara kanama için günde 3 kez progestan verdi bugün evde olmanın verdiği rahatlıkla da 10 saat kadar uyudum ilaç araları 😶‍🌫️
Umarım çıldırmadan gebe kalırız 😂😂 ben bu ay değerlendirmedim 1🥲2 kere birliktelik oldu o da yumurtlama günlerini geçmişti yine de belim ağrıyor yoksa belirti mi diye düşünüyorum. Çıldırmadan dedim ama çoktan çıldırmışta olabilirim 🤣🤭

Kuzum marka istiyor arkadaş ona da yazarmısın? Ya ben suan cıldırcam benim ufacık ama aykırı bir tane bile belirtim yok olaydı burda fink atardım arastırıcam diye su hamile kalınca ayılıp bayılanlar oluyo hamile oldugunu ordan anlıyorlar olmadık ki söyle kadınlar inan bayılsam da olur 😂 orantılı düştüğüm. Sürece bunu sıkıntı yapmam ben 😂😂
dizilerdemi gibi hemen basimi donse yere serilsek ya hamile olunca haahhaa 😄

Umarım çıldırmadan gebe kalırız 😂😂 ben bu ay değerlendirmedim 1🥲2 kere birliktelik oldu o da yumurtlama günlerini geçmişti yine de belim ağrıyor yoksa belirti mi diye düşünüyorum. Çıldırmadan dedim ama çoktan çıldırmışta olabilirim 🤣🤭
Bende yumurtlama mı test ile takip etmiyorum o sebeple yaptık ama 5.deneme bu ay nasip bakalım 😇

Bende yumurtlama mı test ile takip etmiyorum o sebeple yaptık ama 5.deneme bu ay nasip bakalım 😇
Benimde öyle canım 5. Ay bu ay işlerimden dolayı değerlendirme olmadı. Test ile takip iyi oluyor ama bende 2 ay tutmadı sadece yumurtlama günlerini değerlendirmiştim. Şimdi iki adet arası gün aşırı şekilde değerlendireceğim olmazsa hastane yoluna düşerim artık hsg falan

Benimde öyle canım 5. Ay bu ay işlerimden dolayı değerlendirme olmadı. Test ile takip iyi oluyor ama bende 2 ay tutmadı sadece yumurtlama günlerini değerlendirmiştim. Şimdi iki adet arası gün aşırı şekilde değerlendireceğim olmazsa hastane yoluna düşerim artık hsg falan
Bende bu ay adet olunca çekileceğim canım testi de yapsam ben daha stres olurum görev gibi yaparım hepten tutmaz ondan almadım

Bende bu ay adet olunca çekileceğim canım testi de yapsam ben daha stres olurum görev gibi yaparım hepten tutmaz ondan almadım
Ay ne yapacağımızı şaşırdık ya 😞 düşünmeden olmuyor. Bebişler düşününce gelmiyor. Acaba hiç olmayacak mı korkusu insanı yiyip bitiriyor. Yaş gidiyor. Daha neler neler 😏 hakkımızda hayırlısı olsun inşallah ne diyeyim rabbim bekleyen herkese nasip etsin sağlıklı bebişler 🤍

Ay ne yapacağımızı şaşırdık ya 😞 düşünmeden olmuyor. Bebişler düşününce gelmiyor. Acaba hiç olmayacak mı korkusu insanı yiyip bitiriyor. Yaş gidiyor. Daha neler neler 😏 hakkımızda hayırlısı olsun inşallah ne diyeyim rabbim bekleyen herkese nasip etsin sağlıklı bebişler 🤍
Amin canım benim

Kuzum benim. Yumurtlama günün net olsa 12. Gün. Falan olduysa yap derdim ama geç döllenme de olabilir idrarını tutup yapabilirsin bence 😂 benide burda heyecanlandırıyorsun ya 🥰 hadi yap kuzum 2 saat sıvı alımını abartma öyle yap 😂
Hahahahah sabah kalkinca yapim ya garanti olsun belki gece adet olurum hem

Valla o kadar bilmiyorum ki catlama ne zaman oluyor ne oluyor ben takvimden bakıyorum suan dogurganlık bitti görünüyor tabi meraklı melahat ben hemen test yaptım negatif 😂😂😂 suan çok körpeyim valla daha çok gün var ama heyecanı doruklarda yaşıyorum 🫠🫠🫠
Medusa sakaryalı mısın 🙈

X