Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Şu an en çok popüler olan epidural normal doğum ben de kendimde inşallah o cesareti görürsem tek düşünceğim doğum tipi
bakma ben de deli gibi korkuyorum Diyorum ki evde sancıyı çekerim tam açıklık olayım giderim öyle doğrurum ama öncesi sancı çekmek mesele aman bir yavruları bulalım da gerisi elbet çıkar

Son düzenleme:
Gerçekten öyle Rabbim bu, ay hepimize hamile kalmayı hayırlısıyla saglıklı bir sekilde nasip etsin

Aynen kuzum cidden o kısımlara gelince Düşünürüz artık hepimiz burdayız nasıl olsa

Gebe eğitim merkezinde eğitim alıp 5 cm e kadar evde bekleyip gitmeyi çok istedim, ilk doğumda 40. haftada suyum geldi pembe renk, direkt hastaneye gitmek zorunda kaldım, ikinci doğumda kontrole diye gittim 3 cm açıklık vardı beni salmadilar, ne olduğunu anlamadan doğum olmuştu, inşaallah gönlündeki doğumlar seninle olur canım, öyle ya da böyle doğum bitiyor, önemli olan sağlıkla bebeklerimize kavuşmak

Peki doktor takviye vitamin vs verdi mi? Kuzum peki bu 2 bucuk senede eşin de gitti mi? Cok soru sordum ama sana Pco mu dediler adet düzenin nasıl
Pko yok cnm sadece ymurtalarım gec calsııyor adet dongum en son 33 gune kadar plıyprum 1 kere 54 gunde oldum folitasit kullanıyorum sadece baska boset yok

Ah canım benim ne güzel dua teşekkür ederim İsteyen herkese Rabbim en kolaylığıyla nasip etsin Ben de o kadar güzel doğumlara şahit oldum ki hatta bazen insanın canı çeker mi imrenirmi imrenirdim bambaşka duygulardır eminim

Kuzum yumurtlamadan sonraki 14. ya da 15. gün yapılabilir hatta ebru abla 17.gün yapın diyor
Beklenen adetim 27 den 29 a uzadı yumurtlamam geç oldugu için yani 14. Gün 29 u oluyor. Bir kere yaparım ilk idrarla ona göre bir ışık görürsem tekrarlarım artık kuzum bildiğim kadarıyla 10. Gün beta hcg salgılanmaya baslıyor 12. Gün çok az artıyor 14. Gün cok, silikte olsa testte cıkıyor tabi hamilelik varsa

hsgden sonra antibiyotik mutlaka kullan. doktor verdi ve ben kullanmadım sonucunu ağır ödedim. haftaya tekrar hsa çekilicem mesela enfeksiyon olduğum için belkide tüplerde sıvı birikmesi olmuştur :/
Ay inşallah olmamıştır içini ferah tut bende şimdi anbiyotik kullanıyorum enfeksiyon dan ötürü bende kist ameliyatı oldum ondada doktor bir tüpün tıkalı diğerini kist uzatmış dedi ekimdede kürtaj oldum ozaman hemen gebe kalmistim benimde tüpüm kürtajdan sonra tıkandı galiba deneyim dedi doktor deniyoruz ama olmuyor rabbim evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkese nasip etsin inşallah

Kuzum sen bunları neden kullanmak istiyorsun? Yani problem olarak ne söyledi doktor? Benim doktorum takviye verdi bana gecen ay içinde hayıt vardı ben sadece biraz dozu artsın diye kullanmıştım kısa süre kullandım. Birde İbrahim saraçoglunda duymus tum aslan pençesi ve civan percemi kadınlara şifa diye onlarıda hayıta birlikte kısa süre kullandım adetten 2 gün önce baslayıp adet bitiminden 2 gün sonra da bıraktım çünkü düzenli kullanamadım P pcoslu birbayan

polikistik over icin gebelik icin kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…