Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Vücutta lh hormonu her zaman var o yüzden silik de olsa çizgi mutlaka oluyor ovulasyon testlerinde
Sizin ki belirgin çift çizgiyse ama gebelik olabilir

Hıı benim sadece dün oldu bugün hiç yok kasıklarda bir belirti sanırım yine olmadı nasip değilmiş

Kuzum tahlillerin falan her türlü testin yapıldı mı? Ayrıca sürekli pozitif gelmesi belki hamilelikle alakalıdır hiç gebelik testiyaptın mı?

Kuzum tahlillerin falan her türlü testin yapıldı mı? Ayrıca sürekli pozitif gelmesi belki hamilelikle alakalıdır hiç gebelik testiyaptın mı?
Tahlıl sadece kan verdim hormonlara bakıldı ultrasonla bakıldı okadar cnm işte test yaptım adetim 4 gın gecikince nekgatif cıktı ama

Tahlıl sadece kan verdim hormonlara bakıldı ultrasonla bakıldı okadar cnm işte test yaptım adetim 4 gın gecikince nekgatif cıktı ama
Peki doktor takviye vitamin vs verdi mi? Kuzum peki bu 2 bucuk senede eşin de gitti mi? Cok soru sordum ama sana Pco mu dediler adet düzenin nasıl

İkinci çizgi en az kontrol çizgisi kadar belirgin olacak o zaman yumurtlama oluyor silikleştiğini zamanda çatlamış oluyor
Çatlama olduktan sonraki 1-2 güne kadar değerlendirin canım
Tamam canım dün T cizgisi C den koyuydu. Bugun bu kadar silikleşti işte tamam canım inşaAllah bu ay hepimiz güzel haberi alırız

Az önce Baska biri daha catlama mıs yakında catlar yazmıs kesin catlamıs mı sence kuzum. Amin kuzum bol bebişşşli bir ay gecirelim bu ay inşaAllah
Bayağı bir silinmiş kuzum bence çatlama olmuşş zatenn değerlendirme de olmuş tamamdır oyy aminn aminnn sevgitoşumm

Dün yumurta akı kıvamı akıntı olunca değerlendirdim. bugün sabahtan beri kasık ve bel ağrısı var. çok ilginç. önceki ikisinde hiç böyle hissetmemiştim. psikolojik olduğunu sanmıyorum. döllenme olur olmaz belirti verir mi böyle kızlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…