Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Yok canım böyle belirti o çatlamadan kaynaklı ağrı bence

Bayağı bir silinmiş kuzum bence çatlama olmuşş zatenn değerlendirme de olmuş tamamdır oyy aminn aminnn sevgitoşumm
Ya senin Ebe olmana inanamıyorum bazen biliyomusun ben 2 kez doguma girdim ilkinde öyle bir sok oldum ki geri geri korkudan giderken steril malzemelerin oldugu masaya carpıp muhteşem bşr ses cıkarmıs tım kadın 15 dk da dogurdu meger 3. Çocuguymus cok tecrübeli olarak gelmiş son ana kadar evde beklemiş sonra bana senin burda ne işin var sen paramedik sin dediler bende basheösşre yolladı bu bölüme göreyim diye dedim o, zaman stajerdim sandım ki herkes 15 dk da doguruyor sonra 2. Doguma girdim vay anası dedim kadın dogurmuycam diye 1 saat bagırdı en son doktor gelip agzına okudu bayıltıp aldılar cocugu bogacak duruma gelmiş ebeler dedi ki bir iki ıkınsaydı cocuk dogacaktı illa dogurmuycam diyo eve gidecekmiş sonra ben demiştim bu nasıl bir brans cok zor diye neyse en son kucagıma bir bebek aldım doganlardan oha dedim ya bu nasıl güzel bir brans

Bugünü de değerlendirin canım çatlama günün muhtemelen

Merhaba Benim de yarın 10. Günü dayanamıyorum garın sabah test yapmayı düşünüyordum
İnşallah yükselir sizinki Ara bir değer olmuş
İyi düşünelim iyi olsun inşallah
Yaaa onun çözümü basit elde hiç test olmayacake mecbur bekleyeceksin, ben de test yok el mahkum bekliyorum

Merhaba birşey sormak istiyorum, çatlatma iğnesinden kaç gün sonra çatlama olduğunu hissettiniz? Yada hissettiniz mi?

dün yumurta akı sonrası su gibiye döndü benim de. çatladı geçti bence. bu geceyi de değerlendireceğim artık tutacağı varsa tutar. sağlıkla olsun hepimizin inşallah

Merhaba birşey sormak istiyorum, çatlatma iğnesinden kaç gün sonra çatlama olduğunu hissettiniz? Yada hissettiniz mi?
Çatlatma iğnesi olmadım. Ovülasyon la takip yapıyorum bu ay. Acıkcası hiç belirtim yok dün yumurtlamam oldu bugun catlama olmuş hafif bel agrısı haricinde birsey hissetmiyorum suan canım oda yamuk oturmaktan olabilir

dün yumurta akı sonrası su gibiye döndü benim de. çatladı geçti bence. bu geceyi de değerlendireceğim artık tutacağı varsa tutar. sağlıkla olsun hepimizin inşallah
Amin. Canım. Benim yumurta akı gibi daha yumurtlamayı testte görmeden 2 gün önce olmustu. Yumurtlamada ise su gibi cok akıntım oldu dün. bugun ise normallesti akıntım tek hissettiğim gögüslerim in dolgunlasması suan yumurtlama belirtisi olarak oda normal bence

Benim yarın 7. Gün kasık agrım ve bel ağrım var ama iğnenin etkileri olabiliyormuş.. gerçekten beklemek çok zor..

Mesajına çok güldüm evet genellikle stajelikte mutlaka bir doğum salonu verilir bir de paramedik olduğun için Her an bir doğum vakası ile karşılaşacaksındır kuzum Hatta beni gören çoğu arkadaşım sen nasıl ebesin böyle ebemi olur derler. Ben stajlıktan bu tarafa hep doğum salonunda görev aldım yada lohusa servisi
Halamda ebe olduğu için yazın bile onun yanında çalıştım Sana doğum hikayelerimi anlatsam oooo neler neler plasentayı çıkarırken yüzüme boca ettiğim günler asansörde takside doğumlar Şu sıralar bir özledim anlatamam

Benim yarın 7. Gün kasık agrım ve bel ağrım var ama iğnenin etkileri olabiliyormuş.. gerçekten beklemek çok zor..
Ay inşaAllah bu ay olmustur kuzum bak suan cok heyecanlandım. Benim kasık agrım ara ara oldugu için cok önemsemiyorum. Zaten daha bugun anca catlama oluyor benim ço yüzden belirti aramaya baslamadım bir kaç güne arar bulurum kendimde

Bu kişiden kişiye değişiyor kuzum bana sorarsan ben bundan bir yıl önce daha rahat hissediyordum şimdi hiç Ama zaten gögüslerde hassasiyet akıntı tipik yumurtlama belirtisidir

Ben o tecrübeli ablanın tazyikli suyunun patlamasına sok olmustum. Ahh ne anılar vardır simdi sende ama bir doguralım sagsalim inşaAllah sonra anlatırsın korkuyorum ben özellikle sezaryan dogum benim korkum ben, parmagım kesilse gücüme gider birde karnımı kesme durumunu düşününce bile çok üzülüyorum prenses dogum varmıs herkes ondan bahsediyor agrısız normal dogum mu yoksa sancılı dogal normal dogum mu anne ve bebek için daha iyi biliyomusun?

Bu kişiden kişiye değişiyor kuzum bana sorarsan ben bundan bir yıl önce daha rahat hissediyordum şimdi hiç Ama zaten gögüslerde hassasiyet akıntı tipik yumurtlama belirtisidir
Bende önceden hissederdim bu sefer hiç bir sey hissetmedim aman zaten böyle daha iyi oramız buramıza agrıyo diye sevinmek te bize özel bence

Ben 8 aydır deniyorum. Bu ay ilk kez klomen içtim ve çatlatma iğnesi kullandım. Umarım herkesin allah gönlüne göre verir. Her ay bu bekleyiş insanı gerçekten çok ama çok yoruyor.. gerçekten değişik duygularmış..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…