Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Beklenen adetim 27 den 29 a uzadı yumurtlamam geç oldugu için yani 14. Gün 29 u oluyor. Bir kere yaparım ilk idrarla ona göre bir ışık görürsem tekrarlarım artık kuzum bildiğim kadarıyla 10. Gün beta hcg salgılanmaya baslıyor 12. Gün çok az artıyor 14. Gün cok, silikte olsa testte cıkıyor tabi hamilelik varsa
ben adet itibariyle sayarsak 11.gün yumurtladım ve bugün yumurtlamadan sonraki 15.gün zor dayanıyorum ama bekleyeceğim galiba :110: 10.günde 1.20 yi görünce bi tek çizgi görmekten korktum :KK1::olamaz:

ben adet itibariyle sayarsak 11.gün yumurtladım ve bugün yumurtlamadan sonraki 15.gün zor dayanıyorum ama bekleyeceğim galiba :110: 10.günde 1.20 yi görünce bi tek çizgi görmekten korktum :KK1::olamaz:
Kuzum aslında sabah ilk idrarla test yapsan silikte olsa cıkar ay cok heyecanlı ya 😂😂

Bata üç gün var dayanmayıp hem gebelik hem ovuslasyon testi yaptım evde test olunca duramıyorum çünkü 😄😄
Neyse ikisi de kalbim kadar temiz 🤣🤣🤣 bembeyaz... Yüksek ihtimalle bu aydan elendim ben kızlar adeti bekliyorum artık 🥴🥴🥴

Selammmm herkese bende bu ay denemeye basladim ama cok istikrarli degilim ozel bi cabamiz yok sadece korunmayi biraktik:) dun gece sistit agrisiyla uyandim adetime daha 6 gun var ama bi test yapiyim dedim sadece meraktan :KK70: negatif tabikide.. herkesin tez zamanda istegi yerine gelir insallah <3

Selammmm herkese bende bu ay denemeye basladim ama cok istikrarli degilim ozel bi cabamiz yok sadece korunmayi biraktik:) dun gece sistit agrisiyla uyandim adetime daha 6 gun var ama bi test yapiyim dedim sadece meraktan :KK70: negatif tabikide.. herkesin tez zamanda istegi yerine gelir insallah <3
Amin canım hos geldin 🥰 testi cok erken yapmıssın regl günün veya gecince yaparsan daha dogru sonuc alırsın bence ❤️

Evet biliyorum ama sirf meraktan yaptim sonra dedim icimden lan niye harcadim ki simdi bunu belliydi :KK70: bide erken gebelikte degil dandik bi strip test vardi evde
Anladım kuzum olsun yeni kaset test alıp regl günün gecince tekrarlarsıncerken gebelik testleri yalancı pozitif cıkarabiliyor o, yüzden kaset test tercih et bence

Anladım kuzum olsun yeni kaset test alıp regl günün gecince tekrarlarsıncerken gebelik testleri yalancı pozitif cıkarabiliyor o, yüzden kaset test tercih et bence
Insallah bakalim zaten cok duzenli bi denememiz olamadi bi ay hep bi is cikti cok evde durmadik.. kis gelince anca duzene girer evde otururuz :)

Belirtilerin var mı peki kuzum
Dun gece asiri tuvalet ihtiyaciyla uyandim gittim yaptim ki gecmedi ihtiyac sistit oluyorum ara ara o tekrarladi :KK43: ama sabah uyandigimda gecmisti acaba dedim belirti oluyo mu boyle.. onun disinda 1 haftadir belim agriyo sirtim boyle sanki kaslarim hamlamis gibi. Bugun kasiklarimda agri var hala biraz ama dun geceki sistitten diye dusunuyorum cok umutlu degilim

Dun gece asiri tuvalet ihtiyaciyla uyandim gittim yaptim ki gecmedi ihtiyac sistit oluyorum ara ara o tekrarladi :KK43: ama sabah uyandigimda gecmisti acaba dedim belirti oluyo mu boyle.. onun disinda 1 haftadir belim agriyo sirtim boyle sanki kaslarim hamlamis gibi. Bugun kasiklarimda agri var hala biraz ama dun geceki sistitten diye dusunuyorum cok umutlu degilim
Hayırlısı olsun kuzum idrara sıkısık lık ileriki dönemlerde oluyor diye biliyorum. Hele benim için bu asla belirti, olmuyor cok, fazla sıvı tüketiyorum çünkü ama diger belirtilerin çok ortada bir belirti hamilelikten de olabilir. Bazen hiç belirti bile olmayabiliyormuş kuzum hayırlısı olsun 🥰

X