Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Merhaba canım. Evde kaset testle 2 gün sonra ilk idrarla dene istersen cübkü yumurtlamadan 14 gün sonra anca cıkıyor diye biliyorum sen biraz erken yapmıssın inşaAllah bu ay güzel haberi alırsın 🥰 bizide haberdar et olur mu
inşallah daha önce uzun süre denemeler sonrasında bi gebelik elde ettim fakat kalbi durdu devam etmedi üstüne kimyasal da yaşadım, o yüzden allah isteyen herkese çok aratmadan kolayca sağlıkla versin. Haftasonuna kadar bekleyeyim madem olmazsa bi test daha yaparım bana birden hissiyat gelince belki çıkar diye direkt olarak gidip kan baktırdım. :) ama forum konularında 1.20 den yükselen çok var. :)

Kızlar merhaba,

Aranıza yeni katıldım sayılır, benim sat 23 Temmuzdu; 2 Ağustos yumurtlama 3 ağustos çatlama oldu öncesini ve sonrasını değerlendirdik. Dayanamayıp 12 Ağustos da kandan baktırdım malesef 1.20 çıktı ; bazı forumlarda artanlar olmuş sonrasında başına böyle bişey gelen ya da duyan var mı ? kendimi nedense çok hamile hissediyorum kasıklarımda çok batmalar var. Yorumlarınızı bekliyorum, herkes sağlıcakla kavuşsun bebeğine :KK36:
Kasıklarınızda batmalar ne zaman başladı acaba benim bat 28-29 ağustos şuan hiçbir belirtim yok yumurtlamam anca bitiyor diye biliyorum akıntıma göre

Kızlar ovulasyon testim pozitif çıktı ama başım çok ağrıdığı için arveles içtim bitane zararı varmıdır ?

Kasıklarınızda batmalar ne zaman başladı acaba benim bat 28-29 ağustos şuan hiçbir belirtim yok yumurtlamam anca bitiyor diye biliyorum akıntıma göre
11-12 ağustos gibi başladı bugün daha yoğun ve beyaz akıntım var :) benim de düzenim bozuldu bat 18-22 ağustos gibi :)

11-12 ağustos gibi başladı bugün daha yoğun ve beyaz akıntım var :) benim de düzenim bozuldu bat 18-22 ağustos gibi :)
Benimde dün ağrım olunca kasıkta çatladı diye yordum bu sabah tamamen kesildi batmalar bazı yerlerde devam ederse hamilesiniz diye okudum da seninde yumurtlamadan sonra devam etti onu merak ettim ama sanırım 1 hafta sonra başlamış batmaların

Peki çok teşekkür ederim hsg cekilcek galiba ilk önce bakalım zaman gosterecek
hsgden sonra antibiyotik mutlaka kullan. doktor verdi ve ben kullanmadım sonucunu ağır ödedim. haftaya tekrar hsa çekilicem mesela enfeksiyon olduğum için belkide tüplerde sıvı birikmesi olmuştur :/

Kızlar merhaba,

Aranıza yeni katıldım sayılır, benim sat 23 Temmuzdu; 2 Ağustos yumurtlama 3 ağustos çatlama oldu öncesini ve sonrasını değerlendirdik. Dayanamayıp 12 Ağustos da kandan baktırdım malesef 1.20 çıktı ; bazı forumlarda artanlar olmuş sonrasında başına böyle bişey gelen ya da duyan var mı ? kendimi nedense çok hamile hissediyorum kasıklarımda çok batmalar var. Yorumlarınızı bekliyorum, herkes sağlıcakla kavuşsun bebeğine :KK36:
Merhaba ☺️ Benim de yarın 10. Günü dayanamıyorum garın sabah test yapmayı düşünüyordum 😅
İnşallah yükselir sizinki 🙏🏻 Ara bir değer olmuş
İyi düşünelim iyi olsun inşallah 🙏🏻🙏🏻

Merhaba ☺️ Benim de yarın 10. Günü dayanamıyorum garın sabah test yapmayı düşünüyordum 😅
İnşallah yükselir sizinki 🙏🏻 Ara bir değer olmuş
İyi düşünelim iyi olsun inşallah 🙏🏻🙏🏻
Benim de elim testlere gidiyor gidiyor geliyor zor tutuyorum kendimi bu surecler cidden sabir isi allah biran once sabrimizin karsiligini versin bugun yumurtlamanin 14.gunu bakalim pazartesiyi bekleyebilir miyim bilmiyorum 🙈

Benim de elim testlere gidiyor gidiyor geliyor zor tutuyorum kendimi bu surecler cidden sabir isi allah biran once sabrimizin karsiligini versin bugun yumurtlamanin 14.gunu bakalim pazartesiyi bekleyebilir miyim bilmiyorum 🙈
Ayyy amiiinnnn aminnnnn inşallahhh
Aslında 14. Gün olduysa tekrar verebilirsiniz kanı

Evet baya baya var ama gerçekten mi var yoksa psikolojik mi belli olur bir kaç güne 😅
Ne güzel 😇 rabbim sonunu hayırlı etsin ne zaman başladı acaba kasık batmalarınız

Ne güzel 😇 rabbim sonunu hayırlı etsin ne zaman başladı acaba kasık batmalarınız
Amiiin inşallah yumurtlamadan 1-2 gün önce başladı sonrasında geçmeden devam etti
İlk başlarda yumurtlamadan kaynaklanıyordu sanırım ama devamını göreceğiz bakalım 😅
Dayanamıyorum ama yarın sabah bi şansımı denemeyi düşünüyorum
Rabbim hayırlısyla nasip etsin hepimize inşallahhh 🙏🏻🙏🏻

Kızlar bıktınız benden ama bu çatlama olmuş mu demek 😂 (bugunu degerlendir dik)

Eklentiler

• BodyEditor_20220816_175642802.jpg
    BodyEditor_20220816_175642802.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 26
Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah 🥰
valla 2.5 senedir evliyim hiç korunmadım ama hamile de kalmadım 1 kere gecikmem oldu hastane ye gittim yumurtaların yavas calısıyor dedi oyuzdn adeti gec oluyorsun dedi sadece ama 6 7 ay oluyor suan adetim 11 gun gecikti bizde deniyoruz ama olmuyo blmiyorum neden ovulasyonn testi ile baktım sureklı pozitif geliyor anlamadım yumurtlama olmaz sanırım bu ay var galıba ama eminde degilim tabiki

X