Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Merhaba guzel kızlar🌸 bende 2 cocuk annesiyim 3. Bebegi cok istiyorum ve yaklasik 7-8 aydir deniyoruz. Rahim filmi cektirdim 3 ay önce, 2 ay önce klomen kullandim. Bu ay letu kullandim yarin kontrolum var. Gerci hala yumurtlama goremedim döngümün 16. Gunundeyim normalde erken yumurtlama görürüm 9-13. Döngü günleri arasi.
Hoşgeldin:KK24: ben de 3.bebeğim için bu ay başladım girişimlere. Allahım hepimize sağlıklı yavrular nasip etsin:KK200:

Evet simdi gördüm fotonu. Benim daha silik seninkinden. İlk defa bu ay böyle oluyor. Bide yumurtlama akintisi görmüştüm aslinda ama test yaptigimda cikmamisti cok silikti testim
yumurtlama öncesi beyaz kremsi akıntı ve yumurtlama testinde yumurtlama gününe yaklaştıkça koyulaşma. son aşama olarak yumurtanın çatlaması ve yumurta akı kıvamında akıntı olması. yumurta çatladıktan sonra test silikleşir. benim bildiklerim bunlar. yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin :KK28:

Çook teşekkür ederim darısı başınıza inşallah 💓🤲🏻Hiçbir şey yapmadım desem akışına bıraktım. Sadece ovülasyon testi yaptım ilk yumurtlamamda tutmuş 🤲🏻 ve bol bol yürüdüm onun etkisinin olduğunu düşünüyorum
İlk gebeligimde bende test kullandım ve olmuştu.gecen ay yine denedim nasip olmadı .bu ay test olmadan deniycem bakalim

yumurtlama öncesi beyaz kremsi akıntı ve yumurtlama testinde yumurtlama gününe yaklaştıkça koyulaşma. son aşama olarak yumurtanın çatlaması ve yumurta akı kıvamında akıntı olması. yumurta çatladıktan sonra test silikleşir. benim bildiklerim bunlar. yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin :KK28:
Evet aylardir ovu testi yapiyorum genelde pik oldugu gunler hafif kahverengi yumurta akı kivaminda akinti oluyor. Klomen kullandiktan 2 ay sonrasi hep bu sekildeydi. Bu ay lekesiz gördüm cok hafif yumurta aki kivaminda akinti ama testim silikti pik degildi. Daha yumurtlama olmadi sanirim yarin doktor söyler sanirim. İnsallah olmamistir diger akintim oldugu gün degerlendirememistm

merhaba..benim adetin 9.gününden beri beyaz kremsi şekildeydi. bugün 13.günüm ve sabah yumurta akına döndü akıntım. çatlama belirtisi diye bugünü değerlendirdim. umarım doğru yapmışımdır. inşallah sağlıkla tutar
Benim normal akintim hic olmaz yani bir kulodu 3 gun giysem tertemiz cikaririm o derece😃 klomen sonrasinda 2 aydir hafif sari akintim oluyor bazen cogalip azaliyor dengesiz😅

Olur kuzum sıkıntı olmaz düşün benim arkadaşım Yumurtlamadan sadece bir gün önce değerlendirdi sonrası kaldı boş geçti ama hamile yanii nasip giriyor devreye😍
İnsallah hepimiz bu ay nasipleniriz bebekten. Senide cok uzun suredir goruyorum topiklerde canim. Ne zamandir bebis bekliyosun

Ben resmini yolladım aglama ifadesi yollamıs bana 😂 Allahtan yenş evli değiliz de beni azms falan diye düşünmüyor 😂😂 ciddi anlamda garip davranıyor bu konularda şu erkekler 😂
Aşkim yaşını bilmiyorum ama şey yap yani testlere göre davranma ona atma bilmesin sen kendin cilvenle hallet işi 😃 aşkom kuşkom yap kitle herifini😃 strestende spermler cok etkileniyor

IMG_20220815_212244.jpg
kızlar az, önce yaptık 2 dk da cıktı bu kesin pik demi birde degerlendirme yi 6 bucuk ta yapmıstık bu arada resimde tam cıkmıyo ama t cizgisi, c den koyu

Kızlar merhaba konuyla çok alakasız olabilir ama bi sorum olacak :) bende pcosum. 2 gün önce lekelenme gördüm ardından adet olmam gerekiyordu normalde ama hala olamadım. Karnım çok şiş ve ağrım var :) bitkisel olarak ne içsem soğan , hayıt gibi etki eder mi ? Yardım ederseniz çok sevinirim

Kızlar merhaba konuyla çok alakasız olabilir ama bi sorum olacak :) bende pcosum. 2 gün önce lekelenme gördüm ardından adet olmam gerekiyordu normalde ama hala olamadım. Karnım çok şiş ve ağrım var :) bitkisel olarak ne içsem soğan , hayıt gibi etki eder mi ? Yardım ederseniz çok sevinirim
Belkide yerlesme kanamasidir kuzum

Aşkim yaşını bilmiyorum ama şey yap yani testlere göre davranma ona atma bilmesin sen kendin cilvenle hallet işi 😃 aşkom kuşkom yap kitle herifini😃 strestende spermler cok etkileniyor
😂😂😂 Yasım 28. Halledicem bir sekilde bugun degerlendir din aksam 6 bucuk ta yeter heralde bu arada benim pik oldu galiba 9 da test yaptım ama degerlendir 6 bucuk ta oldu

X