Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ben stres olurum diye akıntıyla takip etmeye çalışıyorum canım senin ne durumda akıntın benim 5-6 gündür beyaz akıntım var dün bitti sandım bu sabah yine sarımsı beyaz epey akıntı geldi
merhaba..benim adetin 9.gününden beri beyaz kremsi şekildeydi. bugün 13.günüm ve sabah yumurta akına döndü akıntım. çatlama belirtisi diye bugünü değerlendirdim. umarım doğru yapmışımdır. inşallah sağlıkla tutar

Bende normal akıntı geliyor o da çok az
Ben akıntıma baksam yani takip etsem hiç
Edemem cünkü genelde çok az akıntım var
Ondan yanıltıyor beni
Şuan orta beyaz crem gibi akıntı var
Anladım canım bende ona göre yapıyorum ama yanıltıyordur belkide bilemiyorum adetten sonra kupkuruydum işte adet bittikten 1 hafta sonra gelmeye başladı akıntılarım

merhaba..benim adetin 9.gününden beri beyaz kremsi şekildeydi. bugün 13.günüm ve sabah yumurta akına döndü akıntım. çatlama belirtisi diye bugünü değerlendirdim. umarım doğru yapmışımdır. inşallah sağlıkla tutar
İnşaAllah kuzum belirtilerin yumurtlama belirtisi ne benziyor zaten

yumurtlama dönemime 3 gün var diye gösteriyor abla bilmiyorum hemen kendimi heveslendirmekte istemiyorum çok kötü şeyler yaşadık çünkü ama hiç doymuyorum baş agrım var ve çok uyuyorum hiç yataktan kalkasım gelmiyor sol tarafımdada agrı var
Tiroid değerlerinize baktırmanızı tavsiye ederim. Hipotiroidi de uyku hali ve iştah artışı yapıyor

Polip varsa onemse derim ben geçen ay tüp bebek tedavisi ne başladım rahim filminde polip cikti doktor poliple hamile kalman çok zor diyip önce onları aldı engel oludugunu söyledi aynı şekilde rahim kalinligimda o operasyondan sonra inceldi ultrason da her zaman gorulmeyebiliyormus rahim filmi en garantisi
Bundan önceki doktorlar hep yanlış teşhis koydu ya o yüzden bu doktora çok güveniyorum, o da aynı şekilde 3 ay dene çocuğun olmazsa gel hsg çekelim dedi

ben bu ay elendim kızlar 2 senedir olduğu gibi :KK43:
ya bir de sizlere bir şey sormak istiyorum aranızda sigara kullanan var mı bu süreçte bırakmak için neler yapıyorsunuz :KK43:

Merhaba guzel kızlar🌸 bende 2 cocuk annesiyim 3. Bebegi cok istiyorum ve yaklasik 7-8 aydir deniyoruz. Rahim filmi cektirdim 3 ay önce, 2 ay önce klomen kullandim. Bu ay letu kullandim yarin kontrolum var. Gerci hala yumurtlama goremedim döngümün 16. Gunundeyim normalde erken yumurtlama görürüm 9-13. Döngü günleri arasi.

Merhaba guzel kızlar🌸 bende 2 cocuk annesiyim 3. Bebegi cok istiyorum ve yaklasik 7-8 aydir deniyoruz. Rahim filmi cektirdim 3 ay önce, 2 ay önce klomen kullandim. Bu ay letu kullandim yarin kontrolum var. Gerci hala yumurtlama goremedim döngümün 16. Gunundeyim normalde erken yumurtlama görürüm 9-13. Döngü günleri arasi.
Hoşgeldinn canımm 🥰Hayırlısı olsun inşaAllah bu ay güzel haberi yeniden alırsın 🥰 Allah evlatlarına saglıklı hayırlı uzun ömür versin inşaAllah 🌼

Hayırlı olsun canım çok sevindim 😍 peki bu ay neler yaptın bugün de paylaşır mısın🌺
Çook teşekkür ederim darısı başınıza inşallah 💓🤲🏻Hiçbir şey yapmadım desem akışına bıraktım. Sadece ovülasyon testi yaptım ilk yumurtlamamda tutmuş 🤲🏻 ve bol bol yürüdüm onun etkisinin olduğunu düşünüyorum

Hoşgeldinn canımm 🥰Hayırlısı olsun inşaAllah bu ay güzel haberi yeniden alırsın 🥰 Allah evlatlarına saglıklı hayırlı uzun ömür versin inşaAllah 🌼
Sagol canim aminn. İnsallah guzel haberler alir veririz birbirimize. Yarin kontrole gideceğim bakalim ne olacak cikinca yazarim. Ovulasyon testim azda olsa koyulasmaya baslamis demekki yumurtalar anca büyüyor 🤷🏼‍♀️

Sagol canim aminn. İnsallah guzel haberler alir veririz birbirimize. Yarin kontrole gideceğim bakalim ne olacak cikinca yazarim. Ovulasyon testim azda olsa koyulasmaya baslamis demekki yumurtalar anca büyüyor 🤷🏼‍♀️
Muhtemelen kuzum bu ay benimde yumurtlamam geç oldu hatta daha piki görmüş sayılmam

Muhtemelen kuzum bu ay benimde yumurtlamam geç oldu hatta daha piki görmüş sayılmam
Evet simdi gördüm fotonu. Benim daha silik seninkinden. İlk defa bu ay böyle oluyor. Bide yumurtlama akintisi görmüştüm aslinda ama test yaptigimda cikmamisti cok silikti testim

Evet simdi gördüm fotonu. Benim daha silik seninkinden. İlk defa bu ay böyle oluyor. Bide yumurtlama akintisi görmüştüm aslinda ama test yaptigimda cikmamisti cok silikti testim
Benim bugun 18 günüm ve bugune kadar hep silikti ilk defa bugun koyulastı hatta ben umudu kesmiştim

Benim bugun 18 günüm ve bugune kadar hep silikti ilk defa bugun koyulastı hatta ben umudu kesmiştim
Bugun baslangıcı yapayım kuzum inşaAllah bu ay tutar
Bu aksam denemeye başla kesinlikle. Benimde bugun koyulasmaya basladi. Ben letu kullandim ama geç etki etti sanirim normalde 9. Gün yumurtlamam olur. O yuzden gebeliklerimde hep 6 gun oncesine kadar cikardi. Ozamanlar erken gebelik yoktu kaset testler ise yuksek hcg yi algiliyordu ama ben ikisindede cok erken öğrendim gebeligimi kaset testle. Benimde koyulasmam bu sekilde

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 31
Bu aksam denemeye başla kesinlikle. Benimde bugun koyulasmaya basladi. Ben letu kullandim ama geç etki etti sanirim normalde 9. Gün yumurtlamam olur. O yuzden gebeliklerimde hep 6 gun oncesine kadar cikardi. Ozamanlar erken gebelik yoktu kaset testler ise yuksek hcg yi algiliyordu ama ben ikisindede cok erken öğrendim gebeligimi kaset testle. Benimde koyulasmam bu sekilde
Kuzum bugun değerlendirildi 😂 bu arada seninde baya koyulasmıs bir kaç güne sende piki görürsün bence ❤️

X