Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ben stres olurum diye akıntıyla takip etmeye çalışıyorum canım senin ne durumda akıntın benim 5-6 gündür beyaz akıntım var dün bitti sandım bu sabah yine sarımsı beyaz epey akıntı geldi
Bende normal akıntı geliyor o da çok az
Ben akıntıma baksam yani takip etsem hiç
Edemem cünkü genelde çok az akıntım var
Ondan yanıltıyor beni
Şuan orta beyaz crem gibi akıntı var

Ben stres olurum diye akıntıyla takip etmeye çalışıyorum canım senin ne durumda akıntın benim 5-6 gündür beyaz akıntım var dün bitti sandım bu sabah yine sarımsı beyaz epey akıntı geldi
Geçen ay çok stres oldu testlerle
Ama bu ay pik degılise bile takmayıp zevkimize göre yapıyoruz

Ben başlıyorum öyleyse. Geçen sene bir kaybım var ve geçen ay bebek düşünmeye başladık tekrardan. Pco hastasıyım reglm normalde düzenlidir senede bir kez falan 1 döngümü kaçırır tarlusalla regl olurum bu ayda ilaçla regl oldum. Doktor bir problemim olmadıgını söyledi proxyfemin Diye takviye ilaç verdi bugun reglmin son günü. Ovülasyon testi sipariş verdim ilk defa bu ay deniycem
merhaba biz hiç korummadan ilişkiye giriyoruz daha öncesinde sağ tüpüm alındı ve hiç bir. proplem yok dedi doktor tekrar olabilir dedi adetime daha 22 gün var ve test aldım çıkmadı ama 3 gündür aşırı halsizlik uykusuzluk baş dönmesi yaşıyorum miydemde yanmalar oluyor sol tarafımada kramplar giriyor napmam gerekiyor

Merhaba hanımlar bende 5ay önce bebeğimi kaybettim ve yeniden gebelik düşünmeye başladık .1ay önce folik asite başladım .testlerimde sorun çıkmadı şükür. Bakalım artık ne zaman nasip olursa 🙏
Merhaba Hoşgeldin canım 🥰 inşaAllah bu ay güzel haberler alırsın cok üzüldüm kaybin için 😒 Allah birdaha yasatmasın

merhaba biz hiç korummadan ilişkiye giriyoruz daha öncesinde sağ tüpüm alındı ve hiç bir. proplem yok dedi doktor tekrar olabilir dedi adetime daha 22 gün var ve test aldım çıkmadı ama 3 gündür aşırı halsizlik uykusuzluk baş dönmesi yaşıyorum miydemde yanmalar oluyor sol tarafımada kramplar giriyor napmam gerekiyor
Kuzum daha anca yumurtlama dönemindesindir hatta onun için bile erken 22 gün cok var daha adetine degerlendirme lere devam et bu ay güzel haberler alıcaz hepimiz inşaAllah 🥰

yumurtlama dönemime 3 gün var diye gösteriyor abla bilmiyorum hemen kendimi heveslendirmekte istemiyorum çok kötü şeyler yaşadık çünkü ama hiç doymuyorum baş agrım var ve çok uyuyorum hiç yataktan kalkasım gelmiyor sol tarafımdada agrı var

Peki illa o piki görüp mü degerlendirme iz lazım mesela diyelim ki değerlendirdik ama 4 saat sonra pik oldu ertesi gün degerlendirsek tekrar olur mu
Olur kuzum sıkıntı olmaz düşün benim arkadaşım Yumurtlamadan sadece bir gün önce değerlendirdi sonrası kaldı boş geçti ama hamile yanii nasip giriyor devreye😍

yumurtlama dönemime 3 gün var diye gösteriyor abla bilmiyorum hemen kendimi heveslendirmekte istemiyorum çok kötü şeyler yaşadık çünkü ama hiç doymuyorum baş agrım var ve çok uyuyorum hiç yataktan kalkasım gelmiyor sol tarafımdada agrı var
Program dan takip ediyorsan o tamamen yanlıs kuzum. O ortalama gösteriyor mesela telefonumdaki programda ayın 10 unda gösteriyordu ben Ovülasyon yanş yumurtlama testi yapıyorum ama anca giriyorum yumurtlama dönemine. O yüzden suan ki belirtilerin Baska sebeplerdendir vucudun belirti verir yumurtlama döneminde uzayan akıntın olur kasık agrısı vs olur onları takip et yada hiç te olmayabilir 2 günde bir ilişki en güzeli ama dediğim gibi gebelik belirtisi bile yumurtlamadan 14 gün sonra baslıyor en erken 12 gün

anladım ben geçen ovolosyon testi aldım adetimden önce abla 5 gün boyunca hepsi kıp kırımızı iki çizgiydi ondan sonra adet oldum fakat çok kısa sürdü 3 gün falan sürekli ilişkiye giriyoruz o zaman hiç heveslenmeyim belkide psikolojik olabilir demi 🤗

Program dan takip ediyorsan o tamamen yanlıs kuzum. O ortalama gösteriyor mesela telefonumdaki programda ayın 10 unda gösteriyordu ben Ovülasyon yanş yumurtlama testi yapıyorum ama anca giriyorum yumurtlama dönemine. O yüzden suan ki belirtilerin Baska sebeplerdendir vucudun belirti verir yumurtlama döneminde uzayan akıntın olur kasık agrısı vs olur onları takip et yada hiç te olmayabilir 2 günde bir ilişki en güzeli ama dediğim gibi gebelik belirtisi bile yumurtlamadan 14 gün sonra baslıyor en erken 12 gün
birde eşimle ilişkiye girerken bu ara aşırı acıyor abla yani böle sanki bişilere dokunuyorda ordan acı yapıyor gibi hemen bıraktırıyorum normalmi çözemiyorum :KK43:

Ben resmini yolladım aglama ifadesi yollamıs bana 😂 Allahtan yenş evli değiliz de beni azms falan diye düşünmüyor 😂😂 ciddi anlamda garip davranıyor bu konularda şu erkekler 😂
Ahahahahhaah güldürdün beni kuzum ya benimki sevmiyor ben buna bağlı mı ilişkiye giricem diyee😂😂😂 O yüzden ben gizli kapaklı yapacağım😀

birde eşimle ilişkiye girerken bu ara aşırı acıyor abla yani böle sanki bişilere dokunuyorda ordan acı yapıyor gibi hemen bıraktırıyorum normalmi çözemiyorum :KK43:
Eşin şartları zorluyor dur kuzucum ondandır hakkınızda hayırlısı olsun inşaAllah tez vakitte saglıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlarınız olur

X