Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Anladım canım geç olacak belki de bu ay bide ben küçükken apandistim patlamıştı tüplerimi tıkamış mıdır diye onu kafaya takıyorum bu ay senin hiç tanıdığın var mı öyle
Hiç öyle birsey duymadım kuzum böyle bir ihtimal mi varmıs benimde annemin öyle birsey basına gelmiş ama cocuk konusunda hemen Olmusum ben 🥰

Kuzular bu pik değil dimi ama cok yaklastım Allahın izniyle galiba biri yorumlayabilşr mi 😳
IMG_20220815_140411.jpg

IMG_20220815_140408.jpg

Kızlarrrr neredesiniz akşam yine bir test daha yapım diyorum sizce aksam, piki görürmüyüm😳
Lh artmış, dün nasıldı yarın kritik muhtemelen çatlama günü, önemli olan artışın başlaması, lh artışından itibaren 24-36 saat içinde çatlamış olacak, piki her zaman yakalayamayabiliyoruz, her saat test yapamıyoruz

Lh artmış, dün nasıldı yarın kritik muhtemelen çatlama günü, önemli olan artışın başlaması, lh artışından itibaren 24-36 saat içinde çatlamış olacak, piki her zaman yakalayamayabiliyoruz, her saat test yapamıyoruz
Kuzum dün silikti baya bugun ilk dak da hemen böyle cıktı aksam bir tane daha test yapayım diyorum nasipse

Kuzum dün silikti baya bugun ilk dak da hemen böyle cıktı aksam bir tane daha test yapayım diyorum nasipse
O zaman yarın çatlar canım, hadi hayırlısı akşam da piki görmen yüksek ihtimal ama göremesen de sakın yarını değerlendirmeden geçme derim hatta sperm sayısında sıkıntı yoksa bu akşamı da değerlendirin derim

O zaman yarın çatlar canım, hadi hayırlısı akşam da piki görmen yüksek ihtimal ama göremesen de sakın yarını değerlendirmeden geçme derim hatta sperm sayısında sıkıntı yoksa bu akşamı da değerlendirin derim
Bilmiyoruz kuzum işte test yapmadıkları için sperm durumları ne durumda bildiğim tek sey bir kez bile olsa hamile kalmıslıgımın olması ama hamile kaldıgım ay hergün yapmıstı neredeyse yumurtlama döneminde

Çok sevindim kuzum inşaAllah bu sefer saglıklı hayırlı uzun ömürlü bir evladın olsun 🥰 bencede reglin gecince kan ver kuzum. Rabbim güzel haberlerle acını azaltsın. Hayat böyle işte imtihanlarla dolu ama her zorluktan sonra bir kolaylık vardır. Allah bir kapıyı kapıyorsa 1000 kapı açar. Kalbini ferah tut ben inanıyorum güzel haberler vericek sin Allahın izniyle ❤️
Amin canım inşallah. Hepimizin içi hayırlı haberler olsun. Senin güzel haberlerini dört gözle bekleyeceğim 😍

Merhaba
10 aydır evliyim bende. İlk 3 ay korunduk sadece. Zaman geçtikçe daha çok anne olmak istiyorum, olmayacak diye çok korkuyorum. Bugün doktora gittim, 1 seneden sonra tedaviye başlayalım dedi. Bugün döngümün 13. Günü yumurtam 11 mm normal mi bilgisi olan var mı ? 30 günde hasta oluyorum. Allah hayırlısı ise tez zamanda hepimize versin , dualarımdasınız

Yarından sonra bat. Ve koyu kıvamlı akıntım gelmeye başladı. Geçen ay da böyle oldu adetim geldi sonra. Gebelik testleri çok silik de olsa pozitif çıkıyor ikidir. Umarım bu ay da karavana değildir. Zaman geçmek bilmiyor kızlar. 😒

Benimde bat 28 ağustos yumurtlamamı değerlendirdik 3 gün geçti üzerinden hiç belirtim yok bu ay da olmadı korkusu geldi bile şimdiden 5 aydır deniyoruz bizde :KK43:
Canım benim de bat 28 Ağustos
Dün test pozitif çıktı
Bende de her ay hiç belirt olmuyor kendime psikolojik belirti de yapmıyorum
Bizde 3. Ay bu ay deniyoruz

X