Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benimde bat 28 ağustos yumurtlamamı değerlendirdik 3 gün geçti üzerinden hiç belirtim yok bu ay da olmadı korkusu geldi bile şimdiden 5 aydır deniyoruz bizde :KK43:

Kızlarrrr galiba hamileyimmm🤭🤭

Eklentiler

• Screenshot_20220815_120820_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220815_120820_com.android.gallery3d.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 40
Bana da geçenlerde bir arkadaşım rahminin açık olup olmadığını anlamak için pamuğa rakı döküp rahme koyduktan sonra burnuna rakı kokusu gelirse açıkmış gelmezse kapalıymış dedi şok oldum ilk defa böyle birşey duydun ona diyen kişide doktora sorabilirsin onlar da onaylar bu durumu dedi ama ben pek sanmıyorum onaylıcaklarını😂
Onun bir de sarımsak versiyinu var 😃 en azından o daha sağlıklı geldi bana ama yapmadım 😅😅

Yaşadıkların için çok üzgünüm, ben de seni çok iyi anlayabiliyorum. Gerçekten çok zor oluyor ve geçmiyor aslında, ama dediğin gibi bir şekilde de tutunmamız ve yeni bir sayfa açmamız lazım hayatımızda. Benzer acılar yaşamısız acıdaş olmusu meğer. İnşallah ikimizde en kısa zamanda güzel haberler alırız sağlıkla ♥️ Ben bu sabah reglime iki gün kala meraktan erken test yaptım bu arada, ve silik çizgi çıktı ama sonradan üzülmemek için reglimin geçmesini bekleyip kan testine gitmeye karar verdim. İlk gebeliğin travması olunca insan ne hissedeceğini ve nasıl tepki vereceğini de bilemiyor, belki de test yanılmıştır falan diyorum şu anda mesela. Sanırım acele etmemek ve akışına bırakmak gerekiyor. İkimizin hakkında da en hayırlısı neyse öyle olsun inşallah ♥️
Çok sevindim kuzum inşaAllah bu sefer saglıklı hayırlı uzun ömürlü bir evladın olsun 🥰 bencede reglin gecince kan ver kuzum. Rabbim güzel haberlerle acını azaltsın. Hayat böyle işte imtihanlarla dolu ama her zorluktan sonra bir kolaylık vardır. Allah bir kapıyı kapıyorsa 1000 kapı açar. Kalbini ferah tut ben inanıyorum güzel haberler vericek sin Allahın izniyle ❤️

Benimde bat 28 ağustos yumurtlamamı değerlendirdik 3 gün geçti üzerinden hiç belirtim yok bu ay da olmadı korkusu geldi bile şimdiden 5 aydır deniyoruz bizde :KK43:
Hemen belirti olmaz kuzum hatta belirti bile olmayabilir benimde bat 27-28 agustos tu ama hala pik görmedim yumurtlamam olmadı. İnşaAllah güzel haberler alırız bu ay ❤️

Hemen belirti olmaz kuzum hatta belirti bile olmayabilir benimde bat 27-28 agustos tu ama hala pik görmedim yumurtlamam olmadı. İnşaAllah güzel haberler alırız bu ay ❤️
İnşallah canım benim kendimi çok yıprattım bu 5 ayda :KK43: benimde akıntım geldi onunla takip ettim güyya ama bakalım nasip kiminin hemen kasık ağrısı göğüs ağrısı başlıyor ya bende olmayınca hemen karalara bağlıyorum

İnşallah canım benim kendimi çok yıprattım bu 5 ayda :KK43: benimde akıntım geldi onunla takip ettim güyya ama bakalım nasip kiminin hemen kasık ağrısı göğüs ağrısı başlıyor ya bende olmayınca hemen karalara bağlıyorum
Yok yok sen ona takılma kuzum inan bana belirti dediğin herkeste olmuyor üstelik her bebekte de ayrı oluyormus

Anladım canım geç olacak belki de bu ay bide ben küçükken apandistim patlamıştı tüplerimi tıkamış mıdır diye onu kafaya takıyorum bu ay senin hiç tanıdığın var mı öyle

2 aydır deniyoruz yasım 28 tam 7 yıllık evliyim daha öncesç gebe kaldıgım da 8. Ayda gebe kaldım bu, arada 16 ay da bir yöntem kullanıp korunmadık sadece çok üstüne düşmedim ben bu konunun. Doktorumun bazı konularda haklı oldugunu düşünüyorum ama hormonlarım bakmak için bile kan tahlili yapmaması pekte normal degil üstelik ikizlerimin ölme sebebi de belli değil en azından bunu arastırsa pıhtılasma vs faktörüne baksa da yeterliydi benim için 16 ay geri cekilme yöntemini kullandık ara ara o yöntemi bile kullanmadım geri cekilme yöntemi sadece kendini kandırmaktır böyle bir korunma yöntemi yok. Benim istediğim sadece yumurta takibi yaptırmak tı ve hormonlarıma pıhtılasma faktörü olup olmamasına baktırmaktı hiç birseyi kabul etmemesi bana anormal geldi acıkcası. Suan ne durumdayım bir fikrim yok sadece karından ultrasonla 1 bucuk ay regl gecikmesinden sonra bakarak söyledi bunları bana. 1 sene beklemek benim durumumda cokta normal gelmiyor. En azından testleri tahlilleri vs yapsa bir problem varsa erkenden çözsek yine dogal olsun ama bu sekilde tedbirsizlik bana çok sacma geliyor
Basın sağolsun, kaç haftalıklardı, erken gebelik kayıpları yüksek bir ihtimal kromozom anomolisinden kaynaklanıyor ve maalesef ben de yaşadım bu durumu, ama ben genetik test ve pıhtılaşma testi hepsini yaptırdım, benim bahsettiğim olan yumurta takibi, işte ilaç çatlama iğnesi vs. yoksa kaybını araştırmak en büyük hakkın bence ki 3 kayıp için beklemek çok saçma, geri çekilme yöntemi erkeğe kalmış çok başarı ile uygulayanlar var, seninki de onlardan bence, biz de 3 sene böyle korunduk ve bu dönemde hiç hamile kalmadım, ne zamanki bıraktık 6 ay sonra hamile kalmıştım

Günaydınn güzel kızlar 💐 bugun nasılız? Neler yapıyoruz?

Ben anlatayım o zaman. 😏😳😊😂🤔🥰
Bu kadar benim 😂
Kıııızzz ne anlatayım Ovülasyon testi belasını başıma buladım bugun sat'ın 19. Günü dün, pik felan yoktu ötavuk gibi yumurtlamak için bekliyorum 😂

Ama çok hırs yaptım bulunduğum yerde toplam 3 doktor var. 1. doktora gittin asırı asırı olumlu konusmalarıyla eşimi ikna etsede tedaviye gerek olmadıgını beni edemedi. Yumurta takibi vs yap diyorum gerek yok size diyo neymiş catlatma hsg ye baktırma eşimin sperm testi vs derken yıpranırmısız 1 sene bekliyecekmişim. Neyse bu doktora bizimle değilsin diyecem 👎🏻 bu ay hamile kalmazsam ki daha ortada pik vs yok. Bende bu ay doktorumu değiştirip yavas tan çatlatma patlatma işlerine giricem yoksa kendimi tanıyorum nereme ne yapacağım belli değil benim 😂😂 haydi sizde anlatın durumlar nasıl?
Biz bu ayı ne yazık ki değerlendiremedik, yatılı misafirlerim vardı 🤷🏻‍♀️Büyük ihtimalle önümüzdeki ayı da değerlendiremeyeceğim ailemin yanına gideceğim için. Sonraki maçlara bakacağız kısmetse.🍀🌺😊

Basın sağolsun, kaç haftalıklardı, erken gebelik kayıpları yüksek bir ihtimal kromozom anomolisinden kaynaklanıyor ve maalesef ben de yaşadım bu durumu, ama ben genetik test ve pıhtılaşma testi hepsini yaptırdım, benim bahsettiğim olan yumurta takibi, işte ilaç çatlama iğnesi vs. yoksa kaybını araştırmak en büyük hakkın bence ki 3 kayıp için beklemek çok saçma, geri çekilme yöntemi erkeğe kalmış çok başarı ile uygulayanlar var, seninki de onlardan bence, biz de 3 sene böyle korunduk ve bu dönemde hiç hamile kalmadım, ne zamanki bıraktık 6 ay sonra hamile kalmıştım
13 haftalık tı tek yumurta ikizleriydi kalpleri durmus karnımda ben kontrole gidince ögrendim 17 gün karnımda ölü durmus ve şişmiş biri digeri ise kontrole gittiğimde 2-3 gün olmuştu kalbi durmalı. Ben kesinlikle istemedim. O aylarda bebek bşr ara ister gibi olup yine vazgeçmiştim. İşte doktorlar suan için bana istediğim testleri yapmıyor plesantaları tek oldugu için kan akışının birine cok gittiği kanısındayım ama dediğim gibi bazı testleri inatla yapmamak için ugrasıyorlar ben düşük yapmadım ki bildiğin dogurdum suni sancıyla onları biri cok büyümüş digeri kücğk 13 haftalık gibiydi doktor 26 haftalık hamile gibisin dedi plesantaları ortak oldugu için çok büyükmüş bildiğin 2 gün suni sancı aldım suyum geldi 4 cm civarı acılmam oldu sonra dogum seklinde düşük yaptım. Ama doktorların bir kısmı buna dogum bir kısmı düşük diyor düşük diyenler de herkesin basına geliyor ilkte diyor. Bende anlamadım bu durumu istediğim tedbirleri suan için alamadım ama doktor değiştiricem Allah izin verirse

X