Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benimde bat 28 ağustos yumurtlamamı değerlendirdik 3 gün geçti üzerinden hiç belirtim yok bu ay da olmadı korkusu geldi bile şimdiden 5 aydır deniyoruz bizde

Onun bir de sarımsak versiyinu var en azından o daha sağlıklı geldi bana ama yapmadım

Çok sevindim kuzum inşaAllah bu sefer saglıklı hayırlı uzun ömürlü bir evladın olsun bencede reglin gecince kan ver kuzum. Rabbim güzel haberlerle acını azaltsın. Hayat böyle işte imtihanlarla dolu ama her zorluktan sonra bir kolaylık vardır. Allah bir kapıyı kapıyorsa 1000 kapı açar. Kalbini ferah tut ben inanıyorum güzel haberler vericek sin Allahın izniyle

Benimde bat 28 ağustos yumurtlamamı değerlendirdik 3 gün geçti üzerinden hiç belirtim yok bu ay da olmadı korkusu geldi bile şimdiden 5 aydır deniyoruz bizde
Hemen belirti olmaz kuzum hatta belirti bile olmayabilir benimde bat 27-28 agustos tu ama hala pik görmedim yumurtlamam olmadı. İnşaAllah güzel haberler alırız bu ay

Hemen belirti olmaz kuzum hatta belirti bile olmayabilir benimde bat 27-28 agustos tu ama hala pik görmedim yumurtlamam olmadı. İnşaAllah güzel haberler alırız bu ay
İnşallah canım benim kendimi çok yıprattım bu 5 ayda benimde akıntım geldi onunla takip ettim güyya ama bakalım nasip kiminin hemen kasık ağrısı göğüs ağrısı başlıyor ya bende olmayınca hemen karalara bağlıyorum

Yok yok sen ona takılma kuzum inan bana belirti dediğin herkeste olmuyor üstelik her bebekte de ayrı oluyormus

Anladım canım geç olacak belki de bu ay bide ben küçükken apandistim patlamıştı tüplerimi tıkamış mıdır diye onu kafaya takıyorum bu ay senin hiç tanıdığın var mı öyle

Basın sağolsun, kaç haftalıklardı, erken gebelik kayıpları yüksek bir ihtimal kromozom anomolisinden kaynaklanıyor ve maalesef ben de yaşadım bu durumu, ama ben genetik test ve pıhtılaşma testi hepsini yaptırdım, benim bahsettiğim olan yumurta takibi, işte ilaç çatlama iğnesi vs. yoksa kaybını araştırmak en büyük hakkın bence ki 3 kayıp için beklemek çok saçma, geri çekilme yöntemi erkeğe kalmış çok başarı ile uygulayanlar var, seninki de onlardan bence, biz de 3 sene böyle korunduk ve bu dönemde hiç hamile kalmadım, ne zamanki bıraktık 6 ay sonra hamile kalmıştım

Biz bu ayı ne yazık ki değerlendiremedik, yatılı misafirlerim vardı Büyük ihtimalle önümüzdeki ayı da değerlendiremeyeceğim ailemin yanına gideceğim için. Sonraki maçlara bakacağız kısmetse.

13 haftalık tı tek yumurta ikizleriydi kalpleri durmus karnımda ben kontrole gidince ögrendim 17 gün karnımda ölü durmus ve şişmiş biri digeri ise kontrole gittiğimde 2-3 gün olmuştu kalbi durmalı. Ben kesinlikle istemedim. O aylarda bebek bşr ara ister gibi olup yine vazgeçmiştim. İşte doktorlar suan için bana istediğim testleri yapmıyor plesantaları tek oldugu için kan akışının birine cok gittiği kanısındayım ama dediğim gibi bazı testleri inatla yapmamak için ugrasıyorlar ben düşük yapmadım ki bildiğin dogurdum suni sancıyla onları biri cok büyümüş digeri kücğk 13 haftalık gibiydi doktor 26 haftalık hamile gibisin dedi plesantaları ortak oldugu için çok büyükmüş bildiğin 2 gün suni sancı aldım suyum geldi 4 cm civarı acılmam oldu sonra dogum seklinde düşük yaptım. Ama doktorların bir kısmı buna dogum bir kısmı düşük diyor düşük diyenler de herkesin basına geliyor ilkte diyor. Bende anlamadım bu durumu istediğim tedbirleri suan için alamadım ama doktor değiştiricem Allah izin verirse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…