Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hepimizin problemi aynı ıns tez zamanda kucağımıza alırız bebislerimizi bende geçen amh düşüklüğü var geçen ay tüp bebeğe başladık 1 yumurtam oldu oda döllenmedi önümüzdeki ay bidaha c life macun soğan kürü incir kuru hayit çayı testere dişli aslan pençesi çayı hepsine başladım bir umut

Lütfen hepsini bir arada kullanmaa tubii amh en iyi gelen hayıt macunu diye biliyorum bu dediklerin yerine instgramda idil bozkurt var embriyolog ona bir bak

Selamlarrr ben de topiğe girdim 1 senelik evliyim üç aydır deniyorum daha olmadı başıma gelmeyen de kalmadı bu süreçte. üç ay önceki kontrol için gittiğim kadın doğumcu rahim duvarı kalınlığı dedi, adetten sonra gittim geçmiş dedi. başka doktora gittim o da çok kalın dedi hormon tedavisine başlayacaktı güvenmedim başka doktora gittim. bu doktor da rahmin üst duvarında polip dedi adetten sonra geçmiş. şimdi adetin 14. gününden 24e kadar progestan kullanacağım, 6sında regl oldum beklenen adet tarihi 4ü. İnşallah bu ay nasip eder

bir de genetik laboratuvarında çalışıyorum ben kendime ve eşime gerekli olan bütün testleri yaptırdım. bende genetik kan pıhtılaşması çıkmıştı aklıma gelmişken son doktora gösterdim sonuçları, bu çok önemli bir şey hamile olduğunu öğrendiğin an bana geleceksin kan sulandırıcı başlayacağız sana dedi. siz de hamile kalmadan pıhtılaşma testi yaptırın tavsiyem

İ
Hoşgeldin canım aramıza ben de de şu an iki yıla yaklaştı hiçbir şekilde gebelik olmadı görünürde hiçbir sorun yok ama bilemiyorum artık Türkiye’ye kesin dönüş yapacağım yurtdışındayım döndüğümde benim de bu test aklımda genetik testi ne kadar sürede çıkıyor pekii

Hoşbuldum inşallah olur bu ay çok istiyorum olmasını ben sma testi yaptırdım o 1 haftada çıktı, kan pıhtılaşması testi 15 günde çıktı, kromozom analizi yaptırdım o da 21 günde çıktı

Sma nasıl bir haftada çıktı özelde mi yaptırdınız acaba biz tam dört aydır bekliyoruz sonuç falan yok bıktık yorulduk artık

Sma nasıl bir haftada çıktı özelde mi yaptırdınız acaba biz tam dört aydır bekliyoruz sonuç falan yok bıktık yorulduk artık
Bir de 4 aydır sma testinin çıkmaması çok ilginç rt pcr yöntemiyle çalışıyorlar sizde taşıyıcılık mı vardı acaba mlpa yöntemiyle mi çalışıyorlar? Gerçi bizde mlpa da 20 günde çıkıyor

İnşAllah canım beklediğin bu ay gerçekleşsin Bunların hepsini özelde yaptırdın değilmi ücretleri hakkında bilgi verebilir misin
Bende sağlık personeliyim yoksa devlette mi yaptırsam

İnşAllah canım beklediğin bu ay gerçekleşsin Bunların hepsini özelde yaptırdın değilmi ücretleri hakkında bilgi verebilir misin
Bende sağlık personeliyim yoksa devlette mi yaptırsam
sma 750ydi kromozom analizi yine 750 pıhtılaşma 2000 olması lazım yaptıralı çok oldu, kendi çalıştığım yerde yaptırdım özelde. Devlette sma yapılıyor ama geç çıkıyor vaktin varsa devlette yaptırabilirsin canım kromozomla pıhtılaşma devlette tekrarlayan düşüklerin yoksa yapmıyorlar diye biliyorum

Hiç bilmiyorum yöntemi sağlık ocağına verdi eşim taşıyıcı falan olup olmadığını bilmiyoruz ilk defa verdi hala da sonuç yok sağlık ocağına gittik biz de sonuç göremiyoruz henüz çıkmamış dediler sadece biz değil onlarca kişi aynı durumda aylardır bekliyor burada ve şikayet sitelerinde onlarca konu var beş ay altı ay bekleyip sonuç alamayan insanlar dolu maalesef böyle olacağını bilsek özelde verirdik bütün planlarımızı altüst ettiler resmen

Biraz fazla olmuş kuzum çıkmış olması lazımdı

Maalesef canım her gün hem burada hem başka platformlarda onlarca kişiyle yazışıyorum sonucu çıkmayan bir sürü kişi var biz gibi

Sağlık ocakları rt pcr yöntemiyle çalışıyor. Hangi ildesiniz? Genellikle Ankara’ya gönderiyorlar testleri orada da bekletmekten değil de yoğunluktan sonuçlar çıkamıyor bize de çok hasta geliyor bu şekilde. Sağlık ocağı gönderdikleri laboratuvarın numarasını versin size vermeleri gerekiyor

İstanbul'dayız canım teşekkür ederim eşime söyleyeyim bir sorsun lab numarasını umarım verirler en azından daha ne kadar bekleyeceğimizi öğreniriz belki daha çok varsa özele yönleniriz.
Özel bir labda en son dört ay önce 1700 demişlerdi sma testi için şu an fiyat aralığı aşağı yukarı hala aynı mı acaba?

Normal laba değil de genetik laboratuvarına sorun canım normal laboratuvarlar da genetik laboratuvarlarına gönderdikleri için araya fark ücreti koyuyorlar

Seni çok iyi anlıyorum benimde ikizlerim olucak tı onlarında kalbi durdu 13. Haftadaydım bende 16 ay toparlanamadım bebek istemedim bende bu haziran ayında denemeye basladım bu 2. Ayım. İnşaAllah güzel haberler alırsın tez vakitte ama sunu unutma acısı geçmiyor ama alısıyorsun. Yüzlerini bile hatırlıyorum ben hala ama artık benden bir parça gibi kaldı aklımda. Ara ara aglama krizlerim olsada yeniden bebek düşünmel iyi geliyor insana. Lütfen umut dolu ol Allah büyük hepsi geçti yeni bir başlangıç yapıyoruz. Bu topik benim yeniden heyecanlanmamın topiği Rabbim tez vakitte hepimize saglıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar versin. Ama doktora da git. Doktor seçerken seni rahatlamasına dikkat etmelisin cünkü hersey psikolojik olarak iyi olmaktan geçiyor

Dünden zaten askerleri göndermişin canım yeterince vardır takip et gene istersen havuç yiyebilirsin çatlamayla birlikte değerlendir
Biliyomusun kuzum ben acilde cocuklara damar yolu acarken sana askerler yolluyacagım onlarda senin hastalıgınla savasıp seni iyileştirecekler diyerek ikna ediyordum

İbrahim saraçoglunun amh düşüklüğü için çok. Etkili bir kür söylüyordu ona bir bak istersen kuzum incir kürü sanırım ama emin değilim suan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…