Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Yumurtlama dan ve catlamadan kaç gün geçti. Sanırım tutmussa yumurtlamadan hemen sonra belirtiler kesilmeden devam ediyormuş. Sanki sen bana hamile gibi hissediyorsun
Yaaaaa inşallah çok mutlu oldum bu mesajınla yüzümü güldürdün Allah da seni güldürsün yumurtlamadan 6 gün geçti çatlatmadan 4 gün geçti. Belirtilerim kasik ağrılari ve göğüs ağrısı çok az ara ara mide ekşimesi

Testi kullanmaya yeniden başla kuzum mesela ben o ay reglm bitti sanmasaydım hamile kalamazdım hatta söyle diyeyim ben 5. Gün yumurtlayıp 7.gğn çatlıyormus benim yumurta. Eşimde cocukken kasık fıtıgı olmus varikosel de olabilir biz o ay onun için doktora gidecektik. Adetliyken yumurtlamak normal değil bu arada regl iken dnende saglık acısından da uygun değil ama işte ben o ay erken bitti sanmıstım. Yani her ay farklı zamanda yumurtluyoruz o akıntı vs onlar da yumurtlama döneminin en verimli zamanını işaret etmiyormuş sahsen ben hep emindim bu konuda ama yanılıyormusum. Ben her erkegin de spermlerinin %100 saglıklı olduguna inanmıyorum cok fazla motorsiklet binmek bile inanılmaz kalitesini düşürüyormuş düşünsene daha neler neler yapıyo erkekler yani 5 gün sperm nasıl yasasın

Amin Gögüslerin nasıl agrıyo peki? Adet öncesi gibi mi yoksa bit yerin çürüdüğünde çürük yere dokununca hissettiğin gibi mi?

Aslında test yapsan silikte olsa çıkar kaset testte. Hatta gölge gibi bile cıksa olur. İnşaAllah güzel haberler alırız sendende bat ne zamandı sanırım az kaldım 1-2 gün gibi
Evet canim bat yarin. Bat a 4 gun kala erken gebelik testi yapmistim tek cizgiydii. O yuzden artik gecikme olana kadar bir sey yapmamaya karar verdim

Evet canim bat yarin. Bat a 4 gun kala erken gebelik testi yapmistim tek cizgiydii. O yuzden artik gecikme olana kadar bir sey yapmamaya karar verdim
En garanti öyle olur zaten. Ama negatife takılma benim arkadasım 7. Haftada pozitifi görmüştü. Bu ay gittiğim doktora 1 regl dönemini kaçırdım 7 kere test yaptım negatif dedim biz o testlere güvenmeyiz dedi. İlla kan testi istedi. Cok bariz rahatsızlık verecek belirtiler yoksa erken yapmamak lazım çok etkileniyor insan

Hımm. İnşaAllah güzel haberler veririrşz hepimiz birbirimize herkeste Baska belirtiler oluyo hatta heer hamilelikte Baska belirtiler oluyomus her bebek ayrı oldugu için
Evet öyle erken gebelik testim var 5 tane sence yapayım mi yarın sabah bı test çok heyecanlıyım da

Bende bir kaç kür denedim ama dün bıraktım biraz rahatsızım canım istemedi. Birde erken gebelik testleri yalancı pozitif cıkarabiliyor ama kaset testte gölge gibi bile olsa 2. Cizgi çıkınca bebiş var demek oluyor

Doğru diyorsun canım
Zaten bi sonraki ay doktorumuza tekrar gidicez artık aşılama mı ne istiyorsa ona uyucaz bakalım hayırlısı olsun hepimizin hakkında

Evet öyle erken gebelik testim var 5 tane sence yapayım mi yarın sabah bı test çok heyecanlıyım da
Bence çok erken varsa da cıkmaz üzülürsün. Birde erken gebelik testi cidden yalancı pozitif cıkarabiliyor. Benim arkadasım hamileyken denedi. Kaset testte daha net cıkmıstı. Yani erken gebelik testi dogru da cıkabilir ama cıkmayabiliyorda bence sen en az 5 gün daha bekle kuzum. Peki döndün kaç gün birde unuttum kusura bakma çatlama yı hangi gün görmüştğn çatlamadan sonra 12. Gün silikte olsa cıkıyormuş galşna

Merhaba
Bende yaklaşık 2 yıldır deniyorum negatif 1 aşılamam var , 2. Aşılama için adet bekliyorum. Beklene adete 5 gün kala hafif sol kasığımda batma hissetim , bugün gün içinde de oldu öyle bir gebelik testi verdim sağlık ocağına.. birşey olacağını düşünmüyorum ama yinede şansımı deneyeyim dedim kısmet yarın öğrenicem .☺
Bu yolda verdiğimiz tüm emeklerin karşılığını en kısa zamanda hayırlısıyla alalım inşallah.

Amin. Bu ay bu topikteki herkes pozitif haber alıp buraya yazsın inşaAllah

kızlarbugun reglmin son günü sıvı alımını kesmeden ilk Ovülasyon testini yaptım simdi sıvı alımını kestim saat 22.00 gibi yine yapıcam suan meraktan yaptım böyle cıktı hafiften yumurtlama baslamıs galiba dimi sağ bacagım falan agrıyo kasık agrımda var genelde yumurtlama bitene kadar olur zaten benim. Bilgisi olan yorumlayabilşr mi

Döngüm 30. Çatlamayi ctesi günü gördüm

İnşallah onu da görürüz ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…