Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

İnşallah onu da görürüz ya
İnşaAllah ben bu ay cok umutluyum az önce bir tanıdıgım aradı beni bir kadına götürmek istediğini söyledi kasıga masaj yapıp yakı vuruyormuş belinede. Ama ben acıkcası biraz ürperdim tanımadığım birine gitmeye ama su bir gercek belinizi sıcak tutun hatta sıcak su torbası koyun her gece ama cok abartmadan çünkü kan dolasımı ne kadar artarsa o kadar organlar iyi calısıyor. Ama herseyi kararında yapmak lazım

Evet kesinlikle inanilmaz moralim bozuldu. Hissetmiyorum zaten gebelik oldugunu ama test yapinca insan yine de umitleniyor sonra negatif cikinca uzuluyor

Evet kesinlikle inanilmaz moralim bozuldu. Hissetmiyorum zaten gebelik oldugunu ama test yapinca insan yine de umitleniyor sonra negatif cikinca uzuluyor
Yalnız cok sabırlısın ben olsam bugun bir tane yapardım dayanamayıp mikroskopla görülecek kadar gölge cizgi bile cıksa yeter bizim için dayanamayıp yaparsan buraya resim at

Yalnız cok sabırlısın ben olsam bugun bir tane yapardım dayanamayıp mikroskopla görülecek kadar gölge cizgi bile cıksa yeter bizim için dayanamayıp yaparsan buraya resim at
Ahahaha aslinda oldugunu hissetsem yapardim kuzum. Yarin eger adet olmazsa sirf senin icin kan testi sonucumu atarim sana

O ne demek tam olarak ben ilk defa duydum. Neye fayda sagliyormus bir de

Ahahaha aslinda oldugunu hissetsem yapardim kuzum. Yarin eger adet olmazsa sirf senin icin kan testi sonucumu atarim sana
Ay cidden at. Bence hissiyatlık birsey yok ya insan bu kadar erken nasıl hissetsin yok sen cidden sabırlısın bşrde kan testi mi verip bekliyeceksin ben 10 kere yapmıstım o zamana ama tabi kide sen en dogru sunu yapıyorsun en dogru sonuc kanda cıkıyor canım

Evet canim. Obur turlu acaba kaseti mi dogru yapamadim acaba hala idrarda beta yukselmedi mi bunlarla adet olana kadar kafayi yicem kendimi biliyorum. Ama su an esim kabul etse kan tahlili vermeye giderim yarin buyuk ihtimal adet olucam ama olmazsam kan vermeye gidicem dogruu
Bilmiyorum ki herkes hissediyor hamile oldugunu. Bende his yok. Belirtiler var ama adetten de olabilir. Bir de vucudumu cok cok iyi taniyorum yumurtlamayi bile anliyorum vucudum bayaa degisim geciriyor heralde gebelik olsa onu hayli hayli anlardim gibi dusunuyorum ama bilmiyorum insallah sen haklisindir. Dogruysa seni unutmam artik

O ne demek tam olarak ben ilk defa duydum. Neye fayda sagliyormus bir de
Ben aslında saglıkcıyım hatta bir kaç kez dogum lara falan da girdim ama birkisel tedavilere de bazı, sartşarda ve kararında inananda bir insanım şimdi söyle biz kadınlar agır kaşdırsıgımızda hatta cogu kere ufacık bir harekette bile belimize cok yükleniyoruz. Tek basına yeterli birsey olmasada belimizi sıcak tutmak yumurtalıklarımıza iyi geliyor cünkü sıcak tutmak bir nebzede olsa kan dolasımını arttırıyor. Kasık masajı dediğinde abladıgım kadarıyla yumurtalıklara uyarı veren birseydir muhtemelen sonucta adetin sökülmesi için yapılan masalarda var ama herkeste aynı etkiyi etmiyor. Böyle böyle cok bilgi var etrafta bazıları şifalı ve faydalı ama bazıları tamamen uydurma ne topla ne saglıkla alakası yok yakı dediğimiz seyde beli, sıcak tutmaya yarayan birsey. Ama yok yakı vurdu direk o ay hiç birsey yapmadan hamile kaldı falan diyorlar ya Allah büyük tabi belki vesile olmustur ama söyle düşün yumurta yoksa yada gelişmemişse yada spermler uzun süre yasamıyor ve yumurtlafıgkn güne denk gelmemiş istersen yüzüne kadar heryeri ne yakı vur nafile o yüzden önce doktora gitmek en mantıklısı evet bitkisel kürlerde fayda ediyor ancak hem sorunun ne oldugunu bilmeden kullanmak hemde asırı kullanmak daha da büyük zararlar verebilir mesela bu ay doktorun bana verdiği tavsiyede hayıt ta varmıs ben ekstra olarak hayıt ta kullandım adetliyken ama dozunda tabi. Aslan pençesi civan percemi de içine kattım 6 gün falan içtim. Sonra belim agrıyo diye belime kupa da tutturdum amotörce eşim tuttu sıcak su torbasında ara ara belim agırıyınca koyuyorum belime iyi geliyor ama hepsini az az zararı olmacak sekilde yapıyorum. İşe yarıyor mu dersen. Bu ay Görücez. Acıkcası, doktor herseyşn. Yolunda oldugunu söylediği için kendimi oyalamak için farklı seyler deniyorum

Kız ben kendimi 8 ayın her ayı hamile hissediyordum 9. Ayda hissetmedim eşim dedi sen hamilesin diye onunla bile inatlastım hamile cıktım. Sürekli düşününce insan hamile hissediyor. İnan o ay ne belirtiler yasadım da emindim hamile olmadıgıma

Ay sana daha komik birsey söyliyeyim bşzşm 8 ay cocugumuz olmadı ya o dönem ne kadar akrabam varsa hepsi hamile kaldı eşim en son doktora gidelim bence bende sorun var dedi neyse üzüldük ettik öyle sacma bir ayda hamile kaldım ki birde bşr arkadasım var oda saglıkcı onlara gitmiştim kalmaya öyle hasta oldum ki karın Agrısı bas agrısı dayanamıycagım seviyeye geldi o arkadasım da hamileydi tutturdu sana igne yapayım diye dedim ki adet olucam belli ama yinede igne yapmayayım test yapayım bir önce dedim anağğ bir gör bana neler dedi sen hamile degilsin ama yinede sen bilirsin kendini hastalık hastası yaptın iyice hamile olsan belirtin olurdu diyo. Neyse eve gittik eşim sabah işten geldi yattı. ben uyanınca o arkadasın yaptıgı muameleye cok kızıp ben hamile değilim vs diye bir test yaptım 3+6 da kıpkırmızı 2. cizgi cıktı eşim o kadar yorgun ve uykusuzdu ki adamı deli gibi uyandırdım salladım resmen kalkkk diye bak hamileyim dedim uyku sersemi herkes hamileydi bşr sen eksiktin sende hamilesin simdi tamam dedi vurdu kafayı yattı adamı yine deli gibi uyandırıp salak doktora gidelim dedim hala bana niye diyo biri görse adamın 10. Cocugu oluyo sanır uzun süre soktan çıkamadı ve öyle cocuk delisi bir insanki evlendiğimiz ilk günden beri basımın etini yer

Sizin yumurtaliklarda mi bir sey gorduler neden dr onerdi bunu? Ayy ben de hic sicak tutmam he belimi. Bana da kucukken doktorum ayagini yaz kis sicak tut kadinlarin her seyi ayaklarinda. Tum hastaliklari ayaktan geliyor demisti. Demek ki ben de ayaklar gibi. Bundan sonra dikkat edeyim ben de belime o zaman. Sana da insallahh fayda gosterir canim. Belki tek eksigin buydu onu da insallah cozdun zaten. İnsallahh bir an once olur saglikla bebegin

Ahahahah cok tatlisin yaa. Demek ki enn ummadik zamanda en ummadik yerde oluyor genelde bu hamilelik hamilelerden hep duydugum buna benzer seyler. Hic beklemiyordum iliski bile olmamisti megersem hamileymisim vs tarzi seyler ben de daha yeni duusnmeye basladim ama yumurtlamadan beri her gun dogum yapacak kadar heyecan yasayip durdim keske hic beklentim olmamis olsa

İnşaAllah Allah herkese hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin yok ben Pco hastasıyım ama yumurtalarımda problem yok yılda bir kez genelde 2. Ayı bulur regl olmam onun dısında tüylenme vs onlar falan var. Pco rahatsızlığına ve gebe kalmaya yarıyormuş yumurtaları gelistiriyormus. Bununla cok kişi hamile kaldı falan dedi bana ama bakalım nasip. Ben kendi kullandığım kürleri İbrahim saracoglundan falan dinleyip kullanmaya karar verdim acıkcası

Doktora gittin mi bilmiyorum ama bastan doktora git folik asit vs baslatıyo bir muayene ol cünkü ufacık bir sorun vardır tedavi olursun ve direk hamile kalabilirsin. Ay ben cok direttim ya illa dogal olacak diye sandım ki pat diye ilkte hamile kalınıyor sonra arastıra arastıra yok yumurtlama lar çatlama lar patlamalar yok 12-36 saat zaman oluyo onu bulmaya calıs vs arastıra arastıra kafayı bozmıstum gecen gün annem karsdesime hamile kaldiği ay kupa tutturdum kardeşsin öyle oldu dedşde eşime zorla kupa tutturdum tabi ben biliyorum onu yapmayı ama ben Nerden bileyim onunda işe yarama ihtimalini eşim suan bana diyor ki ne kadar sacma sey varsa yap kendine yap yap durma sakın, diyo

siz de masallah kari koca ne uyumlu komik bir ciftsiniz
Masallah ya enerjin cok guzel cok sevdim seni gercekten burcun be cok merak ettim
Evet ben de senin gibj ilk korunmasiz olundugu gibi bebek olur saniyordum kisirlik yoksa. Ama oyle olnuyormus. Kuzum ben doktora gittim muayene de oldum kan testlerimi de yaptirdim su anda guzel sonuclar. Ama bakalim allah ne zaman nasip ederse o zaman olacak. Dr un kisir dediginin bile hemen cocugu oluyor kimi zaman. Bu baska bir sey. Ben de cok istiyorum keske hemencecik olsa ama iste hic umudum yok yarin adeti gorcem kesinnn

Selam kızlar bende 2 senedir evliyim 2 senedir olmadi fakat vajina girisim kapaliymis ameliyat oldum sonrasında doktorum hiçbir sıkıntın yok normal yolla olur dedi ama amh düşük 0.186 bitek bu var eşime de bakıldı bisi çıkmadı ameliyattan sonra garip adet tarihleri baya erken oldu inşallah bu ay tutar 2 gündür göğüs hassasiyetim var adetimin 12 ci günü sizde yumurtlamamidir test kullanmıyorum stres oluyorum diye

İnşaAllah adet olmazsın. Evet biraz değişik bir çiftiz biz. normalde burcum akrep keskin kurallarım haricinde pek akrep burcu gibi de değilim çok, aglarım mesela balık burcu gibi normalde beni görenler cok ciddi oldugumu söylerler kolay kolay gercek yüzümü göstermem kimseye ama oda cekindiğimden cünkü ben cok kırılıyorum ayıklanmadan düşünülmeden söylenen sözlere patavatsızlıklara o yüzden belli süre mesafeli oluyorum tanıstıgımız insanlara onlarda beni, cok ciddi takılıyor sanıyor cünkü cok defa iyi niyetimi tatlı dilimi ben senin yüzüne aklıma gelen herseyi pat diye söylerim kafasına bürünğyorlar sonra bir bakıyorum herkes bana kaynana olmus

Eger adet döndün kısaysa hemen adet sonrası da yumurtluyo olabilirsin. Doktor amh düşüklüğü için ilaç yada takviye verdi mi? İnşaAllah bu ay tutmustur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…