Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benim bat 14 ünde daha var ovülasyon testini internetten almaya düşünüyorum hangisi iyi araştırmam lazım senin bilgin var mı peki canım
Valla canim instagramda minik kuraniye mi ne bir sayfa vardi. Orasi satisini yapiyor ve herkes de cok memnun. Bir de sayfa sahibi her soruya aninda cevap veriyor. Ovulasyonu takip ederken onunla da istisare yapabiliyorsun. Benim yarin olsun adet olursam eger oradan satin almayi dusunuyorum.

Minnak kurabiyelerrr mis sayfanin adi

Dediklerinizin aynisi bende de mevcut. Size yazmistim zaten gordunuz mu bilmiyorum. Yarin bat. Eger adet olursa bendeki belortiler tamamen onunla ilgili olmus olacak sizi de haberdar ederim
Evet yazdığınızi şimdi gördüm güzel haberlerinizi bekliyorum inşallah lütfen haber vermeyi unutmayın bana umut olur

ben evlilikten bile korkuyordum bırak çocuk doğurmayı 33 yaşımda evlendim ve tam 4 yıldır evliyim. istersem olur dedim üzerine birde doğum korkusu eklenince erteleyip durdum. geçen sene kasıma kadar. bir kaç denedik olmadı rahim filmi çektirdim kasımda. rahim filminden sonra enfeksiyon olmuşum ve bundan habersiz 2 kere aşılama ve tüp bebek üstüste denedik. hormonlar altüst oldu. şimdi hormonları düzeltmeye çalışıyorum. çocuk olucakmı olmayacak mı belli değil.

tamam canım bu markayı trendyoldada görmüştüm güzel yorumlar vardı bundan alalım inşallah almaya gerek kalmadan hamile oldugunu öğrenirsinde adet belirtilerin varmı şuan
Var cok fazla var hem de. Yorgunluk halsizlik uykusuzluk mide hassasiyeti arada bir vuran kasik agrisi afedersin ama ishal

Benim diger gebeliğin de dayanamadıgım iç çamasır sız duramadıgım bir gögüs agrım vardı akıntımda yoktu regl tarihim gecince baslamıstı. Umarım bu ay güzel haberlerini alırız kaç gün kaldı bata?

Aminn insallahh ben kyani’nin takviyelerini kullaniyorum onun disinda hicbir ilac vs vitamin kullanmiyorum. Yarin bat. Bel sirt agrisi asiri halsizlik uykusuzluk arada gelen kasik agrisi, midede hassasiyet su anda bunlar mevcut.
Hadi bakalım hayırlısı, yumurtlamanın biliyormusun peki?

Ovülasyon testi kullandın mı hiç? Ben uzun zamandır cogu kişiden duydum cogu kişi böyle hamile kalmıs hatta sipariş verirken ürünün yorumlarında cogu kişi çok mumnun kaldım ilk denemede hamile kaldım demiş . Sperm Vucutta 5 gün yasıyor diyorlar ama o en saglıklı olanları mesela düşününce bizimkilerin 1 gün yasadıgını farz edelim eger bizde %100 yumurta kalitesine sahip değilsek onuda 12 saatte çatladı dersek 2 günde bir ilişkide tutturamayabiliyoruz ama yumurtlama gününü catlatma gününü bilirsek ve degerlendirirsek Sansımız artar diye düşünüyorum. Ben baya umutluyum bu ay ama reglmi tarlusalla oldum 8. Gün oldu hala bitmedi üstelik umarım bu ay yanlıs kullanmam Ovülasyon testlerini. Cok arastırdım gerçekten bunu deneyin. En azından ne zaman test yapacagımız vs de belli olur

Kullandım geçen sene
10 11.günler yumurtluyordum ama adet düzenim değişti 12 13 de oluyo bazen
2 3 günde bir değerlendirince ovulasyon testine gerek kalmıyor aslında

Kullandım geçen sene
10 11.günler yumurtluyordum ama adet düzenim değişti 12 13 de oluyo bazen
2 3 günde bir değerlendirince ovulasyon testine gerek kalmıyor aslında
%100 saglıksıysanız eşinizle birlikte evet. Ama bazı dönemler bazı etkenlerden dolayı sperm yada yumurta kalitesi azalınca testlere gerek var. Dediğim gibi sperm 1 gün yasadıgını farzet o gün yaptınız ama ertesi gün degerlendirme diniz ertesi gün spermler öldü ama yumurtada öldükleri gün 12 saatte catladı. İşte o zaman kaçırmış olunuyor. Geçen sene hamile kalmadan 8 ay gün aşırı denedik hatta ben reglm bittikten 1 gün sonra temizlenip degerlendiriyordum. Sonra arastırırken birsürü sey ögrendim 8. Ayda regl bittiği gibi degerlendirdik hatta 1 gündür bittiğine emindim ama bitmemiş ilişki sonrası kan geldi. Meger ben reglmin son günü yumurtluyormusum biliyormusun ve o zaman 12 saatten kısa süre içinde catlıyormus yani 12-36 saat diyorlar ya her ay aynı değilmiş o ay hamile kaldım ve 3 güne kalmadan belirtilerim hat safaya gelmişti meger ikizmiş. Aylarca gün aşırı yanı 2 günde bir denedik ve ben hep adetten en az 3 gün sonra yumurtluyorum sanmıstım akıntım kasık agrım o zamanlar baslıyordu hiç alakası yokmuş. Bu sefer işi şansa bırakmak istemiyorum cok inanıyorum Ovülasyon işine hatta piki görünce 8 saat sonra da 2. Test yapmak gerekiyormuş çatlama erken olursa diye.

Benim mesela dün adetim bitti bugün çok karnım ağrıdı ve yapışkan akıntı geldi bende merak ettim yumurtlama mı acaba diye ama daha 6.günü adetimin
Bu kadar çabuk olması biraz imkansız geldi bana
Karnım da çok şişti falan
Testim yok olsa yapardım kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…