Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Merhaba. Öyle başladık şimdi hamileyim çok şükür. Siz neler yapıyorsunuz?
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin balım
ben de ovülasyon testiyle ilk kez denemiştim gebelik olmadı bu ay, ama vücudumu tanıyamıyorum
regl döngüm değişti, hep gebe gibi belirtiler
Allah büyüktür bakalım
Kaç haftalık oldunuz

Kızlzar selam reglm bu 3. gün gecikmesi ama 1 haftadır kasıklarım çok arıyor her ağrıdıgındada adet olmuşumdur vajınamada sancı giriyor 3 gün önce mejazik içmiştim ondan oldu sanırım.. Hiç ümitlenemiyorum ağrı olmasa belki ama regliyte 4 5 gün kala test yapmıştım negatifti

Ben bir kere Ovülasyon testi kullandım ve beni cok aşırı stres yaptı sonra bıraktım. Dediğin gibi tamamen hamile belirtileri gösteriyordum regl düzenim değişmişti ve bir anda ev taşımamız gerekti o dönem hiç bebek konusunu düşünemedim ilgilenemedim ve o ay, hamile kalmısım. İnsanlar dogru söylüyor bu konuyu düşündükçe beyin engel oluyor. 21. Haftayı bitirdik Allah izin verirse.

Merhaba masal. 1 senedir bebek için korunmuyoruz. Allahim henüz nasip etmedi. Insallah isteyen herkese nasip eder diyelim... benden hsg filmi istedi. Yaptirdim. Tuplerim açık. Ancak 3 mm polip varmis maalesef. Yarın doktoruma gidecegim. Histeroskopi ile polipi alalım diyecek diye korkuyorum.... senin durumun nasıl oldu?

merhaba hsg yi nerede çektirdiniz benden de istedi doktor,çok acılı bir işlem mi?

bende çok korkuyordum adet sancısı gibi o da bir iki saat sonra yani günlük durumu etkileyecek bir durum olmadı bende
1-2 saat sonra mı adet sancısı gibi oldu. Peki çekim anında dayanabildiniz mi? Ben şu an yeni model c kollu makinayle çekim yapanları araştırıyorum. o acıtmıyor diyorlar

1-2 saat sonra mı adet sancısı gibi oldu. Peki çekim anında dayanabildiniz mi? Ben şu an yeni model c kollu makinayle çekim yapanları araştırıyorum. o acıtmıyor diyorlar
evet 1-2 saat sonra ağrı başladı sanırım anestezi etkisi geçti o zaman çekim anında bir şey hissetmedim. gayet güzeldi sadece tavsiyem durumunuz varsa özel bir hastane tercih edin devlet hastaneleri kasap gibiymiş zaten genelde canı çok yananlar devlette çektirenler.

Özel görüntüleme merkezlerine baktım şimdilik. Devlet düşünmüyorum zaten ben de onlar hiç acımıyor.
Tabi anesteziyle yaptırmışsınız o an hissetmemeniz normal. C kollu cihazlarda anesteziye gerek yok zaten acı olmuyor dedi konuştuğum yerler bilemedim.

ben c kollu cihazları duymadım ama anesteziyle yapılan iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…