Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Çok var kuzum amcamın ikizleri babamın akrabalri baya ikizler var. İnşallah seninde ikizlerin olur
Ay kuzum sağlıkla olsun bir an me diyeceğimi şaşırdım Amin rabbim anneliği sağlıklı evlat la tattırsın bir iki bişey diyemeyiz Allahım bilsin birde yeter

Ayyyy Allah korumuş canım yaaa çok geçmiş olsun. Neden olmuş peki durduk yere

Ayyyy Allah korumuş canım yaaa çok geçmiş olsun. Neden olmuş peki durduk yere
Sebebi yokmuş. Yapacak da bir şey yokmuş. İki iğne, iki fitil bir de serum ile tedavi uyguladılar. Başka ilaç vermedi. Kalırsa kalır düşerse düşer dedi. Yapacak bir şey yok dedi. Yatıyorum bende

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah
Merhaba şekerim :) benim d vitamini ve demir eksikliğim vardı, kan değerlerim de çok düşüktü. O yüzden takviye gıda kullanıyorum. Bir de adetliyken hayıt tohumu kullanıyorum ki içimdeki kist vesaire ne varsa temizlesin. Tavsiye de ederim. Ama 6 aydır tık yok

Merhaba hem d vit hemde kan degerleri in düşüklüğü hamile kalmak için bir sorun canım inşaAllah hemen normale döner ve tez vakitte sende güzel haber alırsın

İyiym valla. İyice saldım ben. Ne ovilasyon yapıyorum ne gün aşırı olsun diye uğraşıyorum. Valla olursa olur artık napayım. Yoruldum baya
Forumda hep okuyorum, düşünmeyi bıraktım oluverdi diye.. En hayırlı zamanda oluversin inşallah Benimde dualarım seninle..

merhaba, durumlar nasıl acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…