Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Valla bizde hamile kalmayı bekliyoruz canım

Valla bizde hamile kalmayı bekliyoruz canım
İnşallah bebek isteyen tüm anne adayları tez zamanda pozitifi görürler zor bir süreç bana gittiğim neredeyse bütün doktorlar tüp bebek demişti ama düşüklüğü vardı en son gittiğim doktorum Allah razı olsun Allah in izniyle doktorumn ilgisi bilgisi sayesinde gebelik haberini aldım 2 3 ay yumurtam gelismeseydu tüp bebeğe başlayacaktır femara çatlatma iğnesi ve sonrası pozitif hemde hiç ummadığım kesin negatif diye beklerken ne olursa olsun test yapacağım biliyirm negatif ama demiştim 2 3 dk silik çizgi cknca bi bağırdım yok artk diye 2 kere idrar testi yaptım inanamadım catlatma iğnesini etkisidir diye düşündüm doktorumda 10 gün içinde etkisinin geçtiğini kan testi vermemi söyledi 137 ckti hala ben yok diyorm 2 gün sonra sonucum 530 fln ckncq ikna oldum

MaşAllah ne güzel benim yumurtam çatlıyor amh düşük benmde hatta doktorlar tüp bebekle bile imkansız diyordu bakalım testlerin hepsini verelim çoğu diyor tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsın diye ama bakalım.

Bu grubun ilk açıldıgı gün yazmışım ve hala hamile kalmadım cogu insan dogum bile yapmış

İnşallah tez zamanda güzel haberler alırsın benim amh 0.4 ciktiydi ve tüplerin birinde yoğun diğerinde daha az sivi birikimi ckmsti şimdiki doktorum tüpler almadan tüp bebek yaparsak da embriyonun tutunma ihtimali az demişti ama şükür ilaç tedavisiyle hamileyim bende Rabbim herkese nasip etsin isteyip de olmayınca insan çok üzülüyor

0.31 benimde

Ben bu gruba girdiğimde 1 senedir çocuk deniyordum. Bir kimyasal gebelik yaşadım. Sonrasında 10 ay daha hamili kalamadım. Aşılamaya başlamak için başvurduk, rahim filmi için adet olmayı bekliyordum, 45 gün geçti bir türlü adet olmadım. Kendiliğinden hamile kalma fikrini kafamdan çıkardığım için test te yapmamıştım, hatta lazere falan gittim. En son vücudumdaki değişikliklerden şüphelenip test yaptım ki 2 senedir beklediğim çift çizgiyi gördüm. Yaşadığım şoku anlatamam. Doğal yolla olmayacağına ikna olduğum ay kendiliğinden hamile kaldım. Şuan 35. Haftamızdayız. Allahın izniyle gün sayıyoruz. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin insallah

Sonuç ne oldu merak ettim betan 0.15 den sonra yukseldimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…