Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

merhaba bende 2019 ocakta bir kimyasal gecirdim. 2010 dan beri dogum kontrol hapi kullaniyorum yaklasik 1 yil boyunca kullanmadim sonbahar 2018 sonbahar 2019 arasi. sonra yine kullanmaya devam ettim ama ben o arayi vermeden devamli kullandim araliksiz hic adet olmadim yani. simdi 12.12.2022 de dogum kontrol hapini biraktim 14 aralikta kanama basladi 3 gün sürdü gecti bitti. ben nezle grip gibi bise oldu 8 aralikta basladi hala gecmedi tam olarak. bogazim hala cok agriyor agri kesici kullaniyorum. daha önceki denememde klomen ovitrelle falan cok kullandim cok denedim ovulasyon testleri gebelik testleri erken gebelik testleri birsürü kürler neredeyse hepsini denemistim. simdi hicbirsey yapmiyorum hapi biraktiktan sonra öylesine deniyoruz ne olur hicbi fikrim yok agri kesici falan aliyorum atom cayi iciyorum artik bu sefer olursa olur olmazsa bosver havasindayim. suan tek istedigim bogazimin agrisinin gecmesi :KK43: buraya yazarim süreci bir test birsey yaparsam ama daha erken oldugunu düsünüyorum. benim adet döngüsü cok düzensizdi 35 gün civari oluyordu ama hep farkliydi günler genelde gec oluyordu. insallah gruptaki herkes önümüzdeki yil kavusur gönlündekine.

Aynen kuzum

çektirdim uyandığımda çok ağrım vardı iyi dedi doktor inşallah hayırlısı korunma dediler ama film çekinince bazıları korun diyor bu korunma dedi
hadi geçmiş olsun hayırlı haberler alırsın inşallah korunma kişiden kişiye değişiyor sanırm banada 3 gün koru demişti

Kızlar hsg sonrası zimaks verdi bana ama korunma da dedi kanallar açıkken bolca deneyin dedi ama antibiyotik verince kafam karıştı benim

X