Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Sürekli kasığımda ağrı var geçen haftadan beri kuzum regl olacakmışım gibi başka bir şey yok öyle göğüs hassasiyeti yok
O 2 hafta önce çoktu geçen hafta da akıntı vardı afedersin kokulu bu hafta yok çok şükür
Bende de aynı belirtiler var şuan göğüs sertlesmesi ve akıntı yaşıyorum karnıminda şiş olduğunu hissediyorum inşallah hamileyizdir Allah nasip etsin..🙏🙏

Sürekli kasığımda ağrı var geçen haftadan beri kuzum regl olacakmışım gibi başka bir şey yok öyle göğüs hassasiyeti yok
O 2 hafta önce çoktu geçen hafta da akıntı vardı afedersin kokulu bu hafta yok çok şükür
Bende de aynı belirtiler var şuan göğüs sertlesmesi ve akıntı yaşıyorum karnıminda şiş olduğunu hissediyorum inşallah hamileyizdir Allah nasip etsin..🙏

Kızlar bugün elimdeki son testi kullandım 🤭 o kadar hayal bir çizgi var ki ama bunu bile ilk kez gördüm o bile umutlandırdı resmî ekliyorum adet olmadım birkaç güne kan vereyim diyorum ama bakalım hayırlısıyla
Canım çizgiyi görüyorum Allah hepimizin kucağını doldursun kaçıncı gün iğne oldunmu yoksa tedavisizmi ilişki gününden sonra kaçıncı gün bu

Tabikii 🥰 inşallah hersey gönlümüzce olur bu ay o kadar umutluyum Allah nasip ederse inşallah sizlere de haber vericem

Benim bildiğim kaşıntı mantardan dolayı da olabiliyor bazı kadınlarda hamilelikte de kaşıntı oluyor en iyisi kadın doktoruna gözükmek
Canım nasıl durumların

X