Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kuzucumm ben iyimm çook şükür aynı devam değişen birşeyim yok. Gebelik topiklerine girmiyorum eskisi gibi saldık bıraktım herşeyi sen napıyon herşey yolunda mı 🌸😍
Sevgicik Sevgicik sevgimm sen nasılsın 💜😍
Çok şükür kuzum idare ediyorum günleri geçirmeye çalışıyorum bende Rabbşm tez vakitte güzel haberler versin sana da kuzum ❤️🤲🏻

Kızlar dualarınıza ihtiyacım var bat 2 gün var normalde erken olurdum 4/5 gün çok umutlanmak istemiyorum ama insan diler dua eder hep o kıvamdayım geçen haftadan beri ağrım var gece sıcaklıyorum karnım şiş gazım çok ama o genelde çok şeker ilacı kullandığım için inşallah hayırlı bir hafta olur dua edin olur mu🤲🤲🤲

Kuzucumm ben iyimm çook şükür aynı devam değişen birşeyim yok. Gebelik topiklerine girmiyorum eskisi gibi saldık bıraktım herşeyi sen napıyon herşey yolunda mı 🌸😍
Sevgicik Sevgicik sevgimm sen nasılsın 💜😍
Bende çok şükür iyiyim ❤️Dualarımdasın çok dua ediyorum sana inşallah rabbim en kısa zamanda hayırlı haberi sana da vermeyi nasip etsin ❤️

Kızlar geçen ay 20 snde adet oldum yaklaşık 5 gündür ağrım var henüz gelmedi dua ediyorum sizde edin olurmu gecikme olursa kan vercem kaç gün sonra vermeliyim bilmiyorum ama umarım hayırlı sonuçlar alırız rabbim isteyen herkese sağlıkla versin

Kızlar geçen ay 20 snde adet oldum yaklaşık 5 gündür ağrım var henüz gelmedi dua ediyorum sizde edin olurmu gecikme olursa kan vercem kaç gün sonra vermeliyim bilmiyorum ama umarım hayırlı sonuçlar alırız rabbim isteyen herkese sağlıkla versin
Şuan bende aynı durumdayım bende daha olmadım günüm geçiyor ve ara ara kasık ağrım oluyor hakkımızda hayırlısı olsun inşallah hamileyizdir 🙏🥰

Yarından itibaren gecikme oluyor aslında ger ay 4 gün önce gelir bir önceki ay 5 gün önce geldi ama 1 ay bugün doluyor rabbim inşallah sağlıkla güzel haberler nasip etsin birkaç gün bekleyelim bakalım
benmde önceden 5 6 gün önce gelirdi 24 26 günde olurdum adet şimdi 4 5 aydır 3 gün falan önce geliyor 27 28 günde bir oluyorum 2 3 aydr mfk takviyelerini kullanıyorum ondan diye düşündüm Allaj herkese hayırlısını versin

benmde önceden 5 6 gün önce gelirdi 24 26 günde olurdum adet şimdi 4 5 aydır 3 gün falan önce geliyor 27 28 günde bir oluyorum 2 3 aydr mfk takviyelerini kullanıyorum ondan diye düşündüm Allaj herkese hayırlısını versin
Aynen tam 1 ay dolunca olmadım ama sonuç net çıksın diye bekliyorum rabbim herkesi sevindirsin

Yarından itibaren gecikme oluyor aslında ger ay 4 gün önce gelir bir önceki ay 5 gün önce geldi ama 1 ay bugün doluyor rabbim inşallah sağlıkla güzel haberler nasip etsin birkaç gün bekleyelim bakalım
Herkese Allah anne olmayı nasip etsin inşallah hamileyizdir bir kaç gün daha bekle bakalım sonra test yap guzel haberlerini bekliyoruz 🙏🥰

Herkese Allah anne olmayı nasip etsin inşallah hamileyizdir bir kaç gün daha bekle bakalım sonra test yap guzel haberlerini bekliyoruz 🙏🥰
Canımsın bende senden bekliyorum inan burda tanısak tanımasak herkese dualarım kimin kime duası geçer bilinmez o yüzden hepimiz güzel haberler verelim inşallah

Kızlar bugün elimdeki son testi kullandım 🤭 o kadar hayal bir çizgi var ki ama bunu bile ilk kez gördüm o bile umutlandırdı resmî ekliyorum adet olmadım birkaç güne kan vereyim diyorum ama bakalım hayırlısıyla

Eklentiler

• E634A9E5-64BF-48D7-AFE1-D2A1D7473CD2.jpeg
    E634A9E5-64BF-48D7-AFE1-D2A1D7473CD2.jpeg
    44,2 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar bugün elimdeki son testi kullandım 🤭 o kadar hayal bir çizgi var ki ama bunu bile ilk kez gördüm o bile umutlandırdı resmî ekliyorum adet olmadım birkaç güne kan vereyim diyorum ama bakalım hayırlısıyla
Evett belli oluyor insallah canim bende bugün yaptjm test silik çıktı belirti falan var mi sende ?

Evett belli oluyor insallah canim bende bugün yaptjm test silik çıktı belirti falan var mi sende ?
Sürekli kasığımda ağrı var geçen haftadan beri kuzum regl olacakmışım gibi başka bir şey yok öyle göğüs hassasiyeti yok
O 2 hafta önce çoktu geçen hafta da akıntı vardı afedersin kokulu bu hafta yok çok şükür

X