Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Merhaba Günaydın az önce kadinlar kulübüne üye oldum daha önceden de takip ediyordum birsey sormak istiyorum benim günüm 2 gündür gecikiyor bugün test yaptım negatif cikti birdaha ne zaman yapsam pozitif olur

Merhaba Günaydın az önce kadinlar kulübüne üye oldum daha önceden de takip ediyordum birsey sormak istiyorum benim günüm 2 gündür gecikiyor bugün test yaptım negatif cikti birdaha ne zaman yapsam pozitif olur
Merhaba, adetin geçmiş test yapmışsın negatif çıkmış, bence hamilelik yok gibi, olsaydı çıkardı herhalde

Hsg bende çekincem tahminen haftaya doktorum çekildiği ay korunun dedi içeri kimyasal ilaç verildiği için seninde aklında olsun canım
Her doktor farkli sey söylüyor. Kimi hsgden önce antibiyotik baslatiyo kimi hsg den sonra. Kimisi 1 hafta yasak diyo kimisi 1 ay. Kimiside 2 3 gun koruma deyip hic antibiyotik vermiyo cok değişik aslinda

Merhaba kızlar birsey sormak istiyorum geçen haftadan beri birgun peynir kesiği akıntı kaşıntı oluyor sonra 1 2 gün hiçbirsey yok mantar enfeksiyonu olsa devamlı olmazmiydi bu peynir kesiği gibi akıntı bir fikriniz varmi

Bizede haber ver inş bende bat yaklaştı olmak üzereyim umutlanmayayım diyorum elde değil
Tabikii 🥰 inşallah hersey gönlümüzce olur bu ay o kadar umutluyum Allah nasip ederse inşallah sizlere de haber vericem
Merhaba kızlar birsey sormak istiyorum geçen haftadan beri birgun peynir kesiği akıntı kaşıntı oluyor sonra 1 2 gün hiçbirsey yok mantar enfeksiyonu olsa devamlı olmazmiydi bu peynir kesiği gibi akıntı bir fikriniz varmi
Benim bildiğim kaşıntı mantardan dolayı da olabiliyor bazı kadınlarda hamilelikte de kaşıntı oluyor en iyisi kadın doktoruna gözükmek

X