Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Birgun oluyor bir gün olmuyor kafam karıştı en iyisi doktora gitmek

Birgun oluyor bir gün olmuyor kafam karıştı en iyisi doktora gitmek
Evet gitmek en iyisi bende hafta içi gitmeyi planlıyorum hakkımızda hayırlısı günüm 2 gündür gecikti göğüslerde şişme ve dokununca ağrı oluyor hafif hafif kasıklarimda ağrılar başladı yaptığım testde de negatif cikti ama inşallah bebis vardır..

Kan testi verdinzmi inşallah hayırlı haberler:)

Unuturmuyum kuzum hepinşz hep dualarımdasınız ama burda pek aktif olamıyorum. Bu aralar biraz rahatsızım o yüzden pek giremiyorum ama hep aklımdasınız sen nabıyosun nasılsın kuzum?
Ben çok şükür iyiyim canım bebiş 10 haftalık
Neyin var geçmiş olsun

Ben çok şükür iyiyim canım bebiş 10 haftalık
Neyin var geçmiş olsun
Rabbim bize ve tüm hamilelere saglıklı hayırlı, sagsalim kolay bir sekilde vaktinde yavrularımızı kucagımıza almayı nasip etsin kuzum ilk haftalarda dişten öyle cok cektim ki günlerce oturarak uyudum sonra geçenlerde cok agır nezle oldum tansiyonun sürekli düşüyor. Ufacık bir iş yapsam kuyruk sokumum batıyor. Sürekli halsizim ama sanırım demirim düşük kuzum hapını da kullanıyorum ama pek işe, yaramadı galiba. Çok şükür halime yeter ki bebeğim saglıklı olsun. biraz agırlastım zaman geçtikçe basta ki şikayetler kesiliyor yerine başkaları ekleniyor ama ilk halime göre çok şükür çok çok iyiyim. Senin nasıl gidiyo kuzum

Bende bi öyle bi böyle ya
Bazen aniden iğrenir oluyorum mesela etten aşırı derecede tiksiniyorum
Bulantı arada gidip geliyor
Bu arada sana geçmiş olsun rabbim herkese kolaylıkla doğum yapmayı nasip etsin inşallah
Annelik gerçekten çok kutsal ve aynı zamanda da çok zormuş
Geçecek inşallah bu günler

Merhaba neden net birşey çıkmıyo gerçekten sinirlerim bozuluyor adet zamanını iple çektim acaba olur mu diye adet günü ufak lekelenmeler oldu ama adet gelmedi 2 gün geciktim bugün test verdim 13.55 çıktı, normalde adet geçildikten sonra bu kadar düşük çıkması normal mi 0 çıksa yok gebe değilim derim ama böyle olunca ne dusuncegimi şaşırdım

İnşaAllah kuzum. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün

Merhaba geç döllenme olabilir mi acaba belki ondan az çıkmıştır yada 2 gün gecikmeye göre normal olabilir tekrar kan testi ver bence inşallah yükselir değerlerin

Merhaba geç döllenme olabilir mi acaba belki ondan az çıkmıştır yada 2 gün gecikmeye göre normal olabilir tekrar kan testi ver bence inşallah yükselir değerlerin
Inşallah öyle biseydir teşekkür ederim beklemekten başka çare yok 2 gün sonra tekrarlarım testi bakalım ne çıkcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…