Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Sağol canım. Doktorum klomenden dedi ama çekilecek bir ağrı değil bilemiyorum böyle olursa her kullandığımda doğal yöntemlere dönebilirim tekrardan. Hiç hoş gelmedi. Hayırlısı olsun…
anladım bende doktora sorcam ama bulunduğum yerde kadın doğum doktoruna gözükmek resmen eziyet Antalya’da ne güzeldi hersey anında çözüyordum rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum ama burda nerdeyse imkansız

Bugün sperm testi verdik bir kadıb doğum muayenesine o kadar vasat bir yer ki bakalım sonuç ne çıkacak birde hsg çektirenler yazabilir mi nasıl bir işlem

Bugün sperm testi verdik bir kadıb doğum muayenesine o kadar vasat bir yer ki bakalım sonuç ne çıkacak birde hsg çektirenler yazabilir mi nasıl bir işlem
Kişiden kişiye değişiyor sanırm ağrı eşiginle alakali ama dayanamam dersen anestezi alabilrsn işlem 3 dakika flan sürdü ama tabi hazrlanmasi işlemden sonra röntgenlern çekilmesi vs 20 dakika flan ilaç verildiğinde evet ağrı oluyor adet ağrısi gibi 3 5 dakika sonra birsey yok

Burda yok anestezi en takın Erzurum da var benim Ağrı eşiğim çok düşük ondan cesaretim yok zaten burası çok pis maalesef yaptırmam diye düşünüyorum sağol canım birde yapan prof falan mı olmalı herkes çekebiliyor mu bana öyle bilgi verildi hoca yaparsa ücret farklı olur diye ama bence gerek yok gibi hocaya

Normal kadın dogumcularda yapıyor galiba radyologla beraber yada sadece radyologlar çekiyor sanirm

Normal kadın dogumcularda yapıyor galiba radyologla beraber yada sadece radyologlar çekiyor sanirm
Anladım canım yarın burda bir doktora danışcam çektir derse haftaya çektirmeyi düşünüyorum tüplerin durumunu bilmiyorum en azından öğrenir rahatlarım inşallah sen çektirdin mi

Anladım canım yarın burda bir doktora danışcam çektir derse haftaya çektirmeyi düşünüyorum tüplerin durumunu bilmiyorum en azından öğrenir rahatlarım inşallah sen çektirdin mi
Adet bittikten 2 3 gün içinde cekilmesi gerekiyor diye biliyorum gebelik vs olmamasi içn Nisan ayında cektrmistim acıktı tupler

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah
Kizlr merhaba. Ben 1,5 yıllık evliyim. Hic korunmadık. Hormonlarım ve hsg sonucum iyi hsg yi 14 aralikta cektirdim 1 haftalik antibiyotik tedavisi baslatti doktor ilişki yok dedi. Esimin sperm sonucu da iyi. Böyle olup gebe kalan var mi . Sonraki süreçte ne yapmaliyim bu arada 21. Gun progesteron hormonuna bakılacak konseye yollar asilama baslariz dedi doktor ama nasil olacak bilmiyorum burda bazilari klomen femara filan kullanmis benim tek kullandigim folbiol folik asit hic ilac yumurta butuyucu yada catlatma ignesi filan yapmadi yumurta takibide istemedi

Merhaba doktorun yolunu takip etmeye devam et bence canım. Belkide aşılamayla daha kolay ve hızlı bir gebelik elde edebileceğinizi düşünüyordur

Merhaba, ben yumurtlamadan 2 önce ve yumurtlama günü ilişki yaşadım. Sizce gebe kalma ihtimalim var mı ? Pek fazla belirtim yok esasen. Akıntı normal öyle yoğun bir durumum yok. Göğüslerim yumurtlamadan sonra hemen hassaslaştı. Ara ara regl sancıları gibi sancılar giriyor o da kısa süreli. Yardımcı olabilir misiniz :)

Merhaba doktorun yolunu takip etmeye devam et bence canım. Belkide aşılamayla daha kolay ve hızlı bir gebelik elde edebileceğinizi düşünüyordur
Yada bastan saviyodur bilemedim her gittiğimde farklı doktor giriyor. Bi reçeteyi bile dogru yazamadi diye 3 defa gittim allahtan hastanenin yaninda eczane vardi. 2 otobus binip eve gitmedim bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…