Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benim 11 gün oldu bat biteli. Olası adet günü 16 sı 16 /20 Aralık arası adet olmam lazım test yapmak için en doğru zaman ne zaman kızlar

Benim 11 gün oldu bat biteli. Olası adet günü 16 sı 16 /20 Aralık arası adet olmam lazım test yapmak için en doğru zaman ne zaman kızlar
Yumurtlamadan 12 gün sonra falan yaparlar ama ne zaman yumurtladınız oda önemli işte

Canım benim Kasım son adetimdi. 12 18 Kasım arasında 3 ya da 4 gün değerlendirdik. 15 Kasım dan 30 Kasım a kadar anormal akıntım oldu. Böyle pantalondan dışarı çıkacak gibi zaman zaman su Formunda zaman zaman da daha uzayan. Tahmini adetim 4 Aralık dı. Sadece arada gelen kasık ağrım var sadece göğüs uçlarım dokununca acıyor. Akıntım neredeyse yok kupkuru diyebilirim. Sence gebelik ihtimali var mı? Çok az değerlendirdik ya 3 4 kere emin olamıyorum 🙁

Kuzum benimde öyleydi inanki hiç umudum yoktu adet ağrısı gibi olduğu için adet olacam dedim kan testi vermeni oneririm

X