Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Evwt aynen bende geçen ay özellikle kafayı üşütmek üzereydim ovulasyon bitti bir daha aldım yaptım yok çizgi belirgin yok silindi hadi derken yoruldum bu ay saldım bakalım ne kadar salcam nasipten öte yol yok
Bu ay bende test flan yapmicam aşağı yukarı ogrendm zatn yumurtlama zamanını gün aşırı iki günde bir ilişki diye düşünüyorm doktorada gidebilrm belki bakalm

Evwt aynen bende geçen ay özellikle kafayı üşütmek üzereydim ovulasyon bitti bir daha aldım yaptım yok çizgi belirgin yok silindi hadi derken yoruldum bu ay saldım bakalım ne kadar salcam nasipten öte yol yok
Birde doğurganlık jeli varmış onu denemeyi düşünüyorum bakalm spermlern hızını arttiyormus

Kizlar ilk zamanlarda mide bulantısı değilde kussaniz rahatlayackmissiniz gibi bı his yaşayan oldu mu üç gündür midem bulanıyor kusacak gibi değilim ama icten ice rahatwz ediyor beni

Selam anne adayları siize birkaç fikir danışım belki benle aynı şeyleri yaşayan vardır. 1.5 yıldır düşünüyoruz olmuyor pcos var . Geçen ay inofolic ve duphaston başlattı doktor adetten sonra 15 gün inofolic sonra 1 hafta duphaston dedi . İnofolicte iken 5 gün lekelenmem oldu adetten sonra 14.gündü . Şuan duphaston 1 hafta bitti .normal şartlarda 2 veya 3 gün sonra adet olmam gerek eğer olursam önceki 5 gün lekelenme sizce neden oldu . Sordum kimse emin olamadı. Sat30 Ekim lekelenme ayın 14ünden 19una kadar sürdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…