Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

hayırlı olsun bazı şeyler nasip işte inşallah sağlıkla devam edip kucağınıza alırsınz :)

Amin canım ne güzel dualar bunlar sağolsun tabbim ol derse olur bak müjde gibi geldi inşallah sağlıkla kucağına alırsın

Amin canım ne güzel dualar bunlar sağolsun tabbim ol derse olur bak müjde gibi geldi inşallah sağlıkla kucağına alırsın
Gerçekten öyle kunfe yekun, O ol derse olur.. mucize bunun adı başka bir şey değil gerçekten. Kan verdiğimde de haber ederim size canım.

Amin canım inşallah güzel devam eder. Rabbim ol desin yeter ki bizler sadece vesileyiz, ona can verecek olan rabbim. Allah isteyen herkese nasip etsin
Bizde 1 yıllık evliyiz 8 ay öncesi doktor hersey normal dedi testler filmler ama daha oluşmadi gebelik yaştan dolayı birazda tedirginim geçiyor diye bakalm hayırlısı

Bizde 1 yıllık evliyiz 8 ay öncesi doktor hersey normal dedi testler filmler ama daha oluşmadi gebelik yaştan dolayı birazda tedirginim geçiyor diye bakalm hayırlısı
Sen kaç yaşındasın Ben de 40 yaşındayım yeni evliyim ama yaş düşündürüyor Allah isterse hiç biley engel değil bilirim inşallah bizde hayırlısıyla o duyguyu tadarız

Olur canım hic merak etme. Doktor sıkıntı yok dediyse bir süre daha böyle devam et. Ama sonra yine tahlillerini yaptırmayı eksik etme. Rahim filmi çektirdin mi peki hsg? Tüplerin durumu orada anlaşılıyor

Sen kaç yaşındasın Ben de 40 yaşındayım yeni evliyim ama yaş düşündürüyor Allah isterse hiç biley engel değil bilirim inşallah bizde hayırlısıyla o duyguyu tadarız
38 yaşındaym bende insan bazn panik oluyor dimi hemen doktor doktor gezmelimiym biraz daha akışınamı bırakmalıyım kafam karışıyor işte böyle :) vardır elbet hayırlısı

Güzel haberlerini bekliyorum canım benim
Cok teşekkür ederim canım. Yaş gerçekten engel değil ben 48 yaşında kendiliğinden hamile kalan bir hatun tanıyorum üstelik uzun yıllardır menopozda olan. 2. Evliliğini yapıyor. Nasıl olsa menopuzum diye rahat takılıyor sonuç nur topu gibi bir kız bebek

38 yaşındaym bende insan bazn panik oluyor dimi hemen doktor doktor gezmelimiym biraz daha akışınamı bırakmalıyım kafam karışıyor işte böyle :) vardır elbet hayırlısı
Aynen bide ben Kars’ta yım şuan doktor olayı sıkıntı kendi kendime çabalıyor gibi hissediyorum akışına bıraksak olacak gibi inşallah müjde veririz

Merhaba adetim 3 gün gecikti 2. Gün gecikmemde yani dün test yaptım ama negatif oturduğum mahallede olsun çalıştığım yerde olsun herkes hamileyim diye dedikodu çıkarmış artık benimde psikolojimi etkiliyolar acaba hamile olabilir miyim göğüslerimde ağrı var büyüme ve uçlarında renk değişimi var kasıklarımda ve belimde ağrılar oluyor umutlanıyorum normalde adet olmadan kahve akıntım gelirdi ama bu ay hiç böyle olmadı geçmiş adet tarihim 30 Ekim

Aynen bide ben Kars’ta yım şuan doktor olayı sıkıntı kendi kendime çabalıyor gibi hissediyorum akışına bıraksak olacak gibi inşallah müjde veririz
bencede akışına bırakabilsek olacak gibi de işte bırakabilmek yumurtlamayı biliyorum adet tarihimi biliyorum sürekli takip ediyorum aklım hep orda yani 2 ay öncesi doktor yumurta takibi klomen çatlatma iğnesi yaptı kist oluşmuş iki adet geçsin dedi şimdi adet oldum acaba gitsemmi doktora yoksa bir ay daha beklesemmi acaba olur mu diyorum kafamda deli sorular :))

Olur canım hic merak etme. Doktor sıkıntı yok dediyse bir süre daha böyle devam et. Ama sonra yine tahlillerini yaptırmayı eksik etme. Rahim filmi çektirdin mi peki hsg? Tüplerin durumu orada anlaşılıyor
çekildi film tüpler açık çıktı eşimn testleride normal ama biraz stres yapıyorum sanırım sürekli gün takip ediyorum :)

çekildi film tüpler açık çıktı eşimn testleride normal ama biraz stres yapıyorum sanırım sürekli gün takip ediyorum :)
Evet canım maalesef o stres yumurtaliklari çok kötü etkiliyor. Benim doktorum senin moralin ne kadar iyi yumurtaliklarin o kadar iyi sen ne kadar kötüsün onlar da o kadar kötü dedi. Kitap okumayı seviyorsanız benim de bebeğim olsun adlı bir kitap var Ceren parmak yazarı, aslında tüp bebek surecindekiler için yazılmış ama genel olarak da rahatlatıyor isterseniz siz de okuyun. Ve tabi bol dua dua dua.

Evet canım maalesef o stres yumurtaliklari çok kötü etkiliyor. Benim doktorum senin moralin ne kadar iyi yumurtaliklarin o kadar iyi sen ne kadar kötüsün onlar da o kadar kötü dedi. Kitap okumayı seviyorsanız benim de bebeğim olsun adlı bir kitap var Ceren pakmak yazarı, aslında tüp bebek surecindekiler için yazılmış ama genel olarak da rahatlatıyor isterseniz siz de okuyun. Ve tabi bol dua dua dua.

evet ya yumurtlama direk beyinle ilgili yumurtlama testlerinlede yumurtlama çatlama görünüyor her ay tamam takip etmicem diyorum ama bi bakıyorum takipteyim ama evt kafa rahatlığı herşeyde birde dua gerisi tabiki Allahtan

Evwt aynen bende geçen ay özellikle kafayı üşütmek üzereydim ovulasyon bitti bir daha aldım yaptım yok çizgi belirgin yok silindi hadi derken yoruldum bu ay saldım bakalım ne kadar salcam nasipten öte yol yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…