Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ovulasyon a takılmadan kafaya da takmadan (bu en zoru) denemelere devam edicez kızlar en hayırlı zamanda güzel haberler verrrz inşallah

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah
Merhaba bende bu ay femara kullandım dört adet yumurtam büyümüş çatlatma iğnesi vermedi gerek yok dedi bende pcosluyum dün kontrol e gittim gayet iyi dedi doktor yumurtalarım 18 ml 19 ml bugün ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silik bir şekilde bile çıkmadı acaba neden olur

Ovülasyon testinde Lh dalgalanması olabiliyor sen testi yapmaya devam et pik görmek istiyorsan bir kaç güne piki görürsün muhtemelen canım

Ben de bugün 14. Günüm dayanamayıp yaptım sizce var mı şu an aşırı heyecanlıyım

Eklentiler

• Screenshot_20221130-070314_Gallery.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 22
Peki sence kan vermeye ne zaman gitmeliyim yumurtlamanın üstünden 14 gün geçti
Çok heyecanlı bir bekleyiş biliyorum ama bence 1 hafta daha dur benim fikrim ilk kan 11 gün içinde çıkar derler ama ben biraz daha durma taraftarıyım diğer arkadaşlarda belki fikrini paylaşır kuzum tekrar hayırlı olsun inşallah bizede nasip olsun ne zamandır istiyordun

Tamam canım bir kaç gün daha durayım. Aminnnn canım inşallah inşallah sana da rabbim en güzel zamanda nasip etsin. Biz tam 1 yıldır istiyorduk canım ama benim baya sıkıntılarım vardı. Sağ tüpüm tamamen tıkalı sol tüpte ve rahimde yapisikliklar vardı. Polip vardı. Hatta bu ay adet olup bittikten sonra histeroskopi ameliyatı olacaktım. Su an o kadar şaşkınım ki ne yapacağımı bilmiyorum inşallah sağlıklıdır bebeğim. Rabbim tez zamanda sana da nasip etsin kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…