Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benim de bat 1 aralık test yapmamak için kendimi zor tutuyorum ama günü gelmeden önce yapınca negatif çıkabiliyor o yüzden bence yapmayın yaparsanız da negatif olursa üzülmeyin 😄 pozitif çıkınca da erken öğrenildiği için betanın yükselmesi için bekleniyor yani her şekilde bi bekleyiş var bu süreçte maalesef
Valla şu beklemek kadar insanı yoran bi şey yok cidden ya :KK43: mecbur beklicem o zaman yani riske atamam sonucu

Gebelik oluştuktan sonra hormonların artışı ile belirtiler ortaya çıkıyor. Eğer bu şekilde belirtiler varsa ya psikolojik ya da beta artışından kaynaklıdır..ama 6 gün çok , 3 gün kalasıya yapın en azından bekleyemiyorsanız.
Niyetim en azından 3 aralığa kadar beklemek ama bakalım ne kadar sabredebilirim 😂 pazartesi sağlık ocağına gidip kan mı versem acaba

Kızlar, benim 22 kasımdan beri kasıklarımda regl ağrısı gibi ağrı var, fazla değil ama göğüslerimde biraz hassasiyet ve doluluk var, akşamları gelen bi hafif mide bulantısı ama kusma yok. Belimde ağrı, bugün de başlayan bacak ağrısı halsizlik gibi. İdrara çıkmam da bazen birbirine çok yakın oluyo süre olarak bazen normal onu tam anlayamıyorum yani belirti olarak. Adet günüme de 6 gün var. Erken gebelik testi yapsam çıkar mı ya böyle belirsizlikle beklemek aşırı sinir bozucu çünkü
Belirtiler baya baya gebelik gibi inşallah öyledir 🥰🥹 ama az önce arkadaşımızın dediği gibi gerçekten betanın yükselmesini beklemek daha stresliymiş hop oturup hop kalkıyorum 🤭

Belirtiler baya baya gebelik gibi inşallah öyledir 🥰🥹 ama az önce arkadaşımızın dediği gibi gerçekten betanın yükselmesini beklemek daha stresliymiş hop oturup hop kalkıyorum 🤭
İnsanın ömründen ömür alıyo bu beklemek 😂 valla ben pazartesi sağlık ocağına gidip kanımı vercem daha fazla sabredemem yani 😂 varsa zaten illa ki çıkar kanda

İnsanın ömründen ömür alıyo bu beklemek 😂 valla ben pazartesi sağlık ocağına gidip kanımı vercem daha fazla sabredemem yani 😂 varsa zaten illa ki çıkar kanda
Ben 4 gün kala yaptırdım 112ydi bugün 2.sini istedi 2 katı olması gerekmiş öyle bekliyorum valla bu da sonuç değilmiş ki keseyi görene kadar kalp atışına kadar beklicekmişiz........

Ben 4 gün kala yaptırdım 112ydi bugün 2.sini istedi 2 katı olması gerekmiş öyle bekliyorum valla bu da sonuç değilmiş ki keseyi görene kadar kalp atışına kadar beklicekmişiz........
Hayır bu kadar bekletiyolarsa neden referans aralığı yazıyolar 0-5 diye 0-200 yazsınlar o zaman yani

Test yapsanız aslında merakınız bıraz diner önce kan vermektense evde emin olun isterseniz ☺️
Regl olmama 4 gün kaldı yani yapsam da acaba çıkar mı bilemiyorum. Evdeki test erken gebelik testlerinden yani yazdığına göre reglden 6 gün öncesine kadar doğru sonuç veriyomuş. Ama cesaret edemiyorum ya :KK43:

Regl olmama 4 gün kaldı yani yapsam da acaba çıkar mı bilemiyorum. Evdeki test erken gebelik testlerinden yani yazdığına göre reglden 6 gün öncesine kadar doğru sonuç veriyomuş. Ama cesaret edemiyorum ya :KK43:
Bence kan testinden önce evde yapmak daha mantıklı tabi sen bilirsin ☺️

X