Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bende kendiliğimden adet olmuyorum hep ilaçla oluyorum. Gonamax duphaston ve glifor verdi doktor 1 ay olacak kullanıyorum
Banada
Anında fark ettim ama korkuyorum sevinemiyorum ya kesin dimi yani şuan inanamıyorum kesin ben nasıl Allahım şoktayım
Ayyyy hayirli olsun sizde mi ginalf kullandınız tedavi olduysaniz kac ay oldunuz anlatir misiniz umut olsun

Arkadaşlar yorumlarsaniz çok mutlu olurum bende famera ile başladim pco var kan tahlili normal ama ultrasonda pko tespiti yapildi 2 ay famare kullandim ilk ay yumurta gelisti catladj ama gebelik oluşmadi ikinci ay 2 tane yumrta 10 mm kaldi suan regli olmayi bekliyorum doktor gonalf 450 gunluk 75 doz başlayacagini söyledi siz ne kadar süre gonalf kullandiniz veya gebelik oluştu mu

Arkadaşlar ben de adetimin 3.günü başladım (5 gün günde 2) dün bitti. Bugün adet olcakmışım gibi belim ve kasıklarım ağrıyor. Bu iyi bişey mi kötü bişey mi anlamadım.

Yumurtlama tarihimden 4 veya 5 gün geçti ve bugün sabah uyandığımdan beri kasıklarımda sanki regl olmuşum gibi ağrı var. Bunun sebebi nedir bilen var mı acaba? Tahmini adet günüm de 1 aralık.

Yine kimsecikler yok 🤭neyse kızlar aramızda öğretmen varsa öğretmenler günü kutlu olsun demek istedim hamişler sizi ve bebeklerinizi öpüyorum 💐💐💐

Selam kızlar bu ay bana 3-4 doktor yumurta boyutun küçük klomen kullanman gerekli vs dediler halbuki o sırada gebeymişim :) 3 haftadır geçmeyen bir faranjitim vardı dün doktora ilaç için gidicektim evde son bir gebelik testim vardı nolur nolmaz deniyim dedim ve regle 4 gün kala bir kırmızı bir silik çizgi çıktı. Kan tahlili yaptırdım henüz 1-2 haftalıkmış yarın tekrar kan tahlili istedi dua edin tutunmuş olsun🥹🥹🙏🏼 bu süreçte hiçbir belirtim yoktu tek belirtim bulduğum her yerde uyumamdı bende onu hep hastalıktan diye düşünmüştüm sabahları kalkamıyorum serviste uyuyorum öğle molalarımda öyle hep bir uyku halindeyim

Selam kızlar bu ay bana 3-4 doktor yumurta boyutun küçük klomen kullanman gerekli vs dediler halbuki o sırada gebeymişim :) 3 haftadır geçmeyen bir faranjitim vardı dün doktora ilaç için gidicektim evde son bir gebelik testim vardı nolur nolmaz deniyim dedim ve regle 4 gün kala bir kırmızı bir silik çizgi çıktı. Kan tahlili yaptırdım henüz 1-2 haftalıkmış yarın tekrar kan tahlili istedi dua edin tutunmuş olsun🥹🥹🙏🏼 bu süreçte hiçbir belirtim yoktu tek belirtim bulduğum her yerde uyumamdı bende onu hep hastalıktan diye düşünmüştüm sabahları kalkamıyorum serviste uyuyorum öğle molalarımda öyle hep bir uyku halindeyim
Canım tebrik ederim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Darısı diğer bebek sahibi olmak isteyenlerimizin başına inşallah. 🥰

Kızlar, benim 22 kasımdan beri kasıklarımda regl ağrısı gibi ağrı var, fazla değil ama göğüslerimde biraz hassasiyet ve doluluk var, akşamları gelen bi hafif mide bulantısı ama kusma yok. Belimde ağrı, bugün de başlayan bacak ağrısı halsizlik gibi. İdrara çıkmam da bazen birbirine çok yakın oluyo süre olarak bazen normal onu tam anlayamıyorum yani belirti olarak. Adet günüme de 6 gün var. Erken gebelik testi yapsam çıkar mı ya böyle belirsizlikle beklemek aşırı sinir bozucu çünkü

Kızlar, benim 22 kasımdan beri kasıklarımda regl ağrısı gibi ağrı var, fazla değil ama göğüslerimde biraz hassasiyet ve doluluk var, akşamları gelen bi hafif mide bulantısı ama kusma yok. Belimde ağrı, bugün de başlayan bacak ağrısı halsizlik gibi. İdrara çıkmam da bazen birbirine çok yakın oluyo süre olarak bazen normal onu tam anlayamıyorum yani belirti olarak. Adet günüme de 6 gün var. Erken gebelik testi yapsam çıkar mı ya böyle belirsizlikle beklemek aşırı sinir bozucu çünkü
Benim de bat 1 aralık test yapmamak için kendimi zor tutuyorum ama günü gelmeden önce yapınca negatif çıkabiliyor o yüzden bence yapmayın yaparsanız da negatif olursa üzülmeyin 😄 pozitif çıkınca da erken öğrenildiği için betanın yükselmesi için bekleniyor yani her şekilde bi bekleyiş var bu süreçte maalesef

Gebelik oluştuktan sonra hormonların artışı ile belirtiler ortaya çıkıyor. Eğer bu şekilde belirtiler varsa ya psikolojik ya da beta artışından kaynaklıdır..ama 6 gün çok , 3 gün kalasıya yapın en azından bekleyemiyorsanız.

X